Web Analytics
More
  Reklāma

  LG izziņo savu jaunāko LG OLED Objet kolekciju

  Jaunākie raksti

  LG Electronics (LG) prezentē jaunākos dzīvesstila OLED televizorus no LG OLED Objet kolekcijas: Posé (LX1) un Easel(65Art90). Iezīmējot jaunu virzienu premium segmenta televizoriem, LG OLED Objet kolekcija noteikti stiprinās LG augošo reputāciju kā dzīvesstila inovāciju līderim. Posé jau ir pieejams veikalos Latvijā, bet Easel būs pieejams no 2023. gadā.

  Posé – kā augstākās klases mākslas darbs

  LG dzīvesstila televizoru klāstā LG OLED Objet kolekcija Posé (LX1) dizains nemanāmi saplūst ar jebkuru telpas iekārtojumu un lietotāja dzīvesstilu. Posé ir rūpīgi izstrādāts, lai atbilstu patērētāja vēlmēm un vērtībām, tādēļ tā ir lieliska izvēle tiem, kas meklē televizoru, kas ņem vērā viņu ikdienas ritmu un pieredzi.

  Reklāma

  Posé atgādina augstākās klases interjera vai mākslas priekšmetu, jo tam ir ieliektas malas, bēša krāsa un auduma apdare. Ņemot vērā tā estētiski patīkamo dizainu, kas papildina jebkuru interjera iekārtojumu, lietotāji var novērtēt Posé skaistumu no katra skatupunkta. Uzlabotais modelis patiks cilvēkiem, kuriem nepatīk nekārtīgu vadu mudžeklis, jo tajā ir iestrādāta vadu pārvaldības sistēma, kas līdz minimumam samazina jucekli, vienmēr nodrošinot tīru un kārtīgu vidi.

  LG OLED Posé ir pieejams ar 42 un 55 collu ekrānu, un tam ir 4K ekrāna izšķirtspēja un 100 Hz intensitāte. Posé ir procesora Alpha 9 Gen 5 AI jaunākā versija un AI/viedās funkcijas. Attēla kvalitāte ir labāka nekā jebkad agrāk, tam izmantojot AI Picture Pro procesoru un OLED evo paneli. Šajā televizorā ir pieejama Dynamic Vivid, Dynamic Tone Mapping Pro un Dolby Vision IQ FILMMAKER MODETM. Savukārt gluds, no artefaktiem brīvs un spilgts attēls tiek panākts ar VRR un HDR10. Poséir vislabākā skaņas kvalitāte, pateicoties AI Sound Pro un AI Acoustic Tuning.

  Televizors ne tikai izskatās stilīgs no visiem leņķiem, bet arī nodrošina elpu aizraujošu OLED evo attēla kvalitāti, kas saglabājas nevainojami nemainīga no praktiski jebkura skatu punkta. Savukārt, kad uz tā neskatās filmas vai šovus, Posé var ieslēgt galerijas režīmu, kas ļauj lietotājiem parādīt mākslas darbus vai fotogrāfijas uz LG pašgaismotajām kanvām un pārvērst telpu izsmalcinātā mākslas galerijā.

  Easel – ar automātisku auduma pārsegu, gluži kā molberts ar gleznu

  LG OLED Objet kolekcijas Easel (65Art90) televizors piedāvā vislabāko attēla kvalitāti, kādu vien varētu gaidīt no LG OLEDtelevizora. Tam izstrādāts bezrūpīgi elegants dizains – šī apzīmējuma labākajā nozīmē, kas var uzlabot jebkuras mājas interjeru. Kā jau liecina nosaukums, televizors atgādina gleznošanai vai mākslas darba izstādīšanai izmantotu molbertu, kas ir tā burvīgajām krāsām un LG pašizgaismotajai ekrāna tehnoloģijai piemērots formas faktors. Easel ir arī pārvietojams auduma pārsegs, kuru var kontrolēt ar televizora tālvadības pulti. Iestatot Line View, pārsegs paslīd uz augšu, samazinot redzamā ekrāna lielumu un ļaujot lietotājiem piekļūt noderīgām funkcijām un režīmiem, piemēram, datumam un laikam, kā arī audio atskaņotājam.

  Līdzīgi citiem LG OLED premium klases 2022. gada televizoriem, jaunais, mākslinieciski iedvesmotais modelis izmanto OLED evo tehnoloģiju, lai attēli būtu neiedomājami līdzīgi dzīvei, un sniegtu tīrskata, kinematogrāfisku skatīšanās pieredzi. Ar LGvisprogresīvākajiem attēla algoritmiem un procesoru α9 Gen5 AI, LG OLED paaugstina televizora pašgaismes pikseļu spēju nodrošināt vislielāko skaidrību, mazu detaļu asumu, kontrastu un krāsas attēliem, kas maksimāli pietuvinātas dabā esošajām krāsām, kā to iecerējis satura veidotājs.

  Izsmalcinātais televizors arī nodrošina bagātīgu, spēcīgu skaņu ar 80W, 4,2 kanālu skaņas sistēmu, kas palīdz dzīvojamajā istabā sajust kinoteātra gaisotni. Izmantojot auduma elementus, arī pārvietojamo pārsegu, kuru izgatavojusi inovatīvā Dānijas tekstila kompānija Kvadrat, LG unikālais, jaunais produkts lepojas ar maigu, modernu estētiku, kas vairo dzīvojamās vides vērtību.

  Šogad LG ir saņēmusi 13 balvas, kuru vidū ir prestižā Zelta balva 2022. gada International Design Excellence Awards (IDEA). Ikgadējā Industrial Designers Society of America (IDSA) balva IDEA līdzās iF Design Award un Red Dot Design Award tiek uzskatīta par vienu no pasaules augstākā līmeņa dizaina balvu programmām, kas izceļ nozīmīgus sasniegumus rūpnieciskajā dizainā.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  2 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Biteme
  23.10.2022 21:42

  Nekritiski tulkots reklāmas materiāls. Par kanvām nerunāsim, bet izvērstās kājeles lieliski iederēsies mājoklī, lai aiz tām aizķertos gan mājdzīvnieki, gan roboti, gan paši iemītnieki. Bet jā – dargajā galā produktam jābūt ar kādu dīvainību, lai būtu sajūta ka nav kā visiem.

  Kursors.lv
  24.10.2022 07:12
  Reply to  Biteme

  Tā ir preses relīze. Tādās nekad nekas nav kritiski tulkots :)

  Reklāma