Web Analytics
More
  Reklāma

  Sixt iegādāsies 100 tūkstošus ķīniešu BYD elektroauto iznomāšanai Eiropā

  Jaunākie raksti

  Autonomas uzņēmums Sixt, līdzīgi kā konkurenti, strādā pie nomas elektroauto parka paplašināšanas – uzņēmums paziņojis, ka pasūtījis 100 tūkstošus ķīniešu ražotāja BYD elektriskos auto, kas būs paredzēti klientiem Sixt nomas punktos visā Eiropā. Pasūtījuma izpildes termiņš ir 2028. gads, bet pirmās piegādes varētu notikt vēl šajā gadā.

  Sixt paziņojumā norādīts, ka uzņēmums jau sakārtojis saistības par “vairākiem tūkstošiem” auto un sagaida piegādes šogad, savukārt turpmāko gadu laikā BYD mašīnu skaits turpinās palielināties. Plāni pieredz piedāvāt dažādus ķīniešu ražotāja modeļus, bet kā pirmais ieradīsies “Atto 3” kompaktais krosovers.

  Autonomas uzņēmuma pārstāvji īpaši uzsver, ka visas BYD mašīnas ir lieliski piemērotas eiropiešu ekspektācijām par nomas auto, mašīnai apmierinot visas ceļošanas vajadzības un sniedzot premium klases sajūtu. Sixt arī saka, ka viņi ir pirmais autonomas uzņēmums Eiropā, kas piedāvās BYD mašīnas.

  Vispirms ķīniešu ražotās mašīnas nonāks Sixt nomas punktos Vācijā, Nīderlandē, Francijā un Lielbritānijā, bet auto pamazām parādīsies arī citās valstīs, turpinoties piegādēm. Darījums paredz iespējamu sadarbību arī citos pasaules reģionos. BYD šobrīd uzsācis vērienīgu paplašināšanos Eiropā, izziņojot cenas vairākiem modeļiem un uzsākot to piedāvāšanu finansiāli attīstītākajās Eiropas valstīs, kur pāreja uz elektroauto līdz šim notikusi straujāk – starp šīm zemēm ir Vācija, Nīderlande, Norvēģija.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  6 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  KKTK
  07.10.2022 08:20

  Eu, bet tā ir ideja! Nomas auto jau pozicionēt, kā avārijas gadījumā dzīvībai bīstamus transporta līdzekļus! Automātiski nomātāji momentā brauks uzmanīgi – nevis kā tagad…

  Letiņš
  07.10.2022 11:57

  “ir lieliski piemērotas eiropiešu ekspektācijām par nomas auto”
  Tā jau tas ir, visādas valodas sagrābstās, tikai dzimto tā arī nevar iemācīties !

  Pļutkiņš
  07.10.2022 12:30
  Reply to  Letiņš

  Tokijas metro grābstās japāņu vīrieši, gar sievietēm. Tas viņiem tur skaitās normāli.

  SSs
  07.10.2022 18:39
  Reply to  Pļutkiņš

  Ja tu, puišel, nezini latviešu klasiku, tad pastāvi pie ratiem un paklusē ! Pabeidz sākumskolu un tad nāc te komentēt !

  Čiekurs
  07.10.2022 12:48
  Reply to  Letiņš

  Kā pats vienā vārdā tulkotu? Cerības un gaidas šķiet nav īsti tas un ar “ekspektācijas” ir uzreiz skaidra autora doma. Bet piekrītu, skan tizli, nevajadzīgi un latviešu valodai indīgi.

  Basics
  07.10.2022 12:56
  Reply to  Čiekurs

  atbilst tam, ko eiropieši sagaida no nomas auto

  Reklāma