Reklāma

Stāmerienā norisināsies jau septītais elektroauto salidojums Latvijā

Jaunākie raksti

Lētākais Google Chromecast HD Eiropā maksā 40 eiro

Google beidzot atjaunojusi Chromecast piedāvājumu ar Chromecast HD modeli, kas ir uz pusi lētāks par Chromecast 4K versiju. Chromecast...

Karam Ukrainā turpinoties, ASV astronauts uz kosmosa staciju dodas ar Krievijas raķeti

Karš Ukrainā norit jau septiņus mēnešus, un pagaidām nekas neliecina, ka tas tuvākajā laikā varētu norimt. Tieši pretēji. Tikmēr,...

Videospēle “God of War Ragnarök” aizņems divreiz vairāk vietas nekā iepriekšējā daļa

Pirms divām nedēļām PlayStation rīkotajā prezentācijā tika parādīti dažādu gaidāmo videospēļu reklāmas rullīši, tai skaitā "God of War Ragnarök"....

“Garmin” nāk klajā ar savu pirmo viedo asinsspiediena mērītāju

Bez viedajiem pulksteņiem elektronikas ražotājs "Garmin" piedāvā arī dažādas ierīces, kas ļauj būt labākā lietas kursā par veselību un...

Škoda Karoq apskats – joprojām brīnišķīgi universāls auto

Škoda Karoq ir kā zelta vidusceļš čehu autoražotāja krosoveru piedāvājumā – izmērā pietiekami liels, lai apmierinātu lielāko daļu ikdienas...

Šī gada 3. septembrī Stāmerienas Bānīša svētku ietvaros norisināsies jau septītais, ikgadējais elektroauto lietotāju salidojums, kura laikā dalībniekiem un skatītājiem bez maksas būs iespēja aplūkot Latvijā pieprasītākos elektroauto modeļus un iepazīties ar videi draudzīgā transporta lietošanas iespējām.

Elektroauto salidojuma programma:

  • līdz plkst. 12.00 elektroauto novietošana teritorijā pie Stāmerienas dzelzceļa pārbrauktuves;
  • 13.30 bānīša sagaidīšana;
  • 14.30 elektroauto svinīgais brauciens uz Stāmerienas pili.

Pasākuma laikā tiks pieminēts arī Bezizmešu mobilitātes atbalsta biedrības (BIMAB) dibinātājs, elektromobilitātes eksperts un vides entuziasts Arnis Bergs.

Elektroauto salidojumā dalību vēlams pieteikt līdz 2. septembrim, norādot dalībnieka nosaukumu (vārds, uzvārds vai juridiskās personas nosaukums), elektroauto modeli un izlaiduma gadu, kā arī akumulatora kapacitāti, sūtot pieteikumu uz e-pastu info@uzladets.lv. Dalība salidojumā ir bez maksas.

Ikgadējo elektroauto salidojumu rīko Bezizmešu mobilitātes atbalsta biedrība, Latvijas bezizmešu un ilgtspējības portāls Uzlādēts.lv un starptautiskais elektroauto uzlādes tīkls Eleport.

Paralēli elektroauto salidojumam norisināsies arī Gulbenes-Alūksnes bānīša 119. dzimšanas dienas svinības pie Stāmerienas stacijas, kā ietvaros darbosies tirdziņš “No smiekliem līdz asarām”, būs apskatāma karikatūru izstāde kopā ar karikatūristu Gati Šļūku, kā arī vairums izklaides iespējas ģimenēm ar bērniem un muzikāli uzvedumi – grupa “Rahu The Fool”, JDK “Poga” (Stāmeriena), JDK “Katlakalns” un daudzi citi.

Reklāma

4 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
4 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Skābene
22.08.2022 14:17

Kurš bija salidojumā, kā bija ar uzlādi visiem gribētājiem! :)
Tīri intereses pēc gribās saprast, vai LV uzlādes infrastruktūra ir gatava lielam skaitam EV, kad tie pulcējas vienuviet.

Elektriķis
22.08.2022 16:48
Reply to  Skābene

Ja pieņem, ka tie nav vietējās apkārtnes EV īpašnieki, tad būs švaki. Gulbenē ar lādētājiem izskatās slikti. Teslas var braukt caur Rēzekni.

Ciskudrillis
24.08.2022 14:10
Reply to  Skābene

Braucot ar EV, atlikums sniedzamībā birst kā asaras pār vaigiem. Sevišķi labi izraudāties sanāca ar pirmās paaudzes EV. Bez raudāmā spilvena pie EV stūres nesēsties, kad KWh maksās jau 4€.

Biteme
22.08.2022 15:18

Lidojošie EV

Reklāma