Web Analytics
More
  Reklāma

  Intel varētu pārdot Arc videokaršu divīziju zaudējumu dēļ

  Jaunākie raksti

  Jon Peddie Research uzskata, ka Intel varētu atteikties no videokaršu divīzijas Accelerated Computing Systems and Graphics Group (AXG). Arc videokaršu divīzija nav sasniegusi nekādus tai nospraustos mērķus, kā arī Arc videokartes visu laiku tikai zaudē naudu.

  Tiek lēsts, ka Arc videokaršu divīzija jau šobrīd veido aptuveni 3.5 miljardu dolāru zaudējumus, turklāt tie ar katru dienu tikai aug, jo Intel Arc videokartes nav plaši pieejamas pasaulē, tām esot pamatīgas draiveru problēmas, kā arī tiek runāts, ka Arc videokartēm esot kāda dzelžu problēma, ko nevarēs ar programmatūras labojumiem novērst.

  Reklāma

  Intel AXG divīzija šobrīd piedāvā Intel Arc Alchemist 500 un 700 sērijas videokartes, bet tās nav plaši pieejamas. Intel Arc Alchemist 500 un 700 sērijas videokartes nav arī neko jaudīgas, tās ir pamatīgi aizkavējušās un, visticamāk, Intel ar Arc nāksies konkurēt pret nesalīdzināmi spēcīgākajām (vēl neizziņotajām) Radeon RX 7000 un GeForce RTX 40-Series videokartēm.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  2 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  digitalk
  12.08.2022 12:39

  i740 haipa gaisotnē arī bija izgāšanās. kur tagad ir 3dfx un cik miljonus iebūvēto videokaršu UHD un Iris Pro/Xe notirgo intel? tas tā, pārdomām par zaudējumiem biznesā.

  Alberts Kviesis
  12.08.2022 18:23
  Reply to  digitalk

  Uz MB integrētās videokartes jau bija piemirsušās. Intelim jau vajadzēja nojaust, ka viņu k-tipa CPU integrētie risinājumi atpaliek no AMD-G sērijas. AMD izdarīja gudrāk – izveidoja A6/A10 un G-sēriju īpaši gadījumiem bez diskrētās VGA, kur Intel nez kādēļ centās pielipināt mazjaudīgu k-tipu veiktspējīgākajiem procesoriem. Intel risinājums labākajā gadījumā noder diskrētās VGA nomirstības gadījumā

  Reklāma