Web Analytics
More
  Reklāma

  Programmatūras uzlabojums ļauj Porsche Taycan ātrāk uzlādēties un tālāk aizbraukt

  Jaunākie raksti

  Vācu autoražotājs Porsche izziņojis programmatūras atjauninājumu savam elektriskajam Taycan, kā rezultātā uzlabosies mašīnas funkcionalitāte un arī efektivitāte. Jebkurš Taycan īpašnieks, neskatoties uz auto izlaiduma gadu, var ierasties pie dīlera, iegūt šo atjauninājumu un viņa mašīnai būs tieši tādas pašas funkcijas, iespējas un efektivitāte kā tām mašīnām, kas šodien izripo pa rūpnīcas vārtiem.

  Porsche vēl nav apstiprinājis, kad tieši klienti var doties uz savu tuvāko dīlercentru, lai saņemtu šo atjauninājumu, savukārt darbu izpildes laiks atkarīgs no auto vecuma. Galvenie uzlabojumi saistāmi ar mašīnas efektivitāti, proti, samazināsies patēriņš, kā arī Porsche uzlabojis uzlādes ātrumu. Ražotājs ziņo, ka jaunā programmatūras versija “Normal” un “Range” braukšanas režīmos un normālā braukšanā gandrīz pilnībā atslēdz priekšējo elektromotoru, lai samazinātu slodzi baterijai. Iespiežot pedāli grīdā un pieprasot maksimālo jaudu, arī šajos režīmos tiks pieslēgts priekšējais elektromotors un tā maksimālā jauda. Ražotājs norāda arī uz uzlabojumiem termālās vadības sistēmā, īpaši, kad ārā ir zema gaisa temperatūra.

  Uzlabojumi skāruši arī mašīnas multimediju sistēmu, kas tagad būs ar nedaudz atšķirīgu vizuālo noformējumu, autoražotājam paziņojot, ka tā būs vieglāk lietojama. Tagad būs pieejams arī bezvadu savienojums ar Android Auto, kā arī uzlabota balss vadības sistēma. Porsche pārstāvji norāda, ka cilvēki ar pirmo gadu Taycan eksemplāriem pēc atjauninājuma varēs novērtēt, cik ļoti tehnoloģijas gājušas uz priekšu vien dažu gadu laikā.

  AvotsAutocar
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma