Web Analytics
More
  Reklāma

  “Reddit” lietotāji varēs iegādāties digitālo avataru kolekciju

  Jaunākie raksti

  Arī sociālais tīkls “Reddit” nevēlas palaist garām ar NFT un digitālajiem labumiem saistīto trakumu, tāpēc kaut ko no tā jau drīzumā piedāvās saviem lietotājiem. Uzņēmums paziņojis, ka lietotājiem būs iespēja iegādāties digitālo avataru kolekciju, ko izstrādājuši mākslinieki, no kuriem liela daļa ir paši “Reddit” lietotāji.

  Zināms, ka sākotnēji avatarus varēs iegādāties neliela “Reddit” lietotāju grupa, taču “tuvākajās nedēļās” digitālo avataru veikals tiks atvērts ikvienam interesentam.

  Avots: Reddit

  Interesanti, ka uzņēmums, aprakstot šos avatarus, neizmanto jēdzienu NFT jeb non-fungible tokens, bet tā vietā vienkārši norāda, ka tie ir blokķēdē bāzēti. Katrā ziņā pēc būtības tie ir tie paši NFT. Lietotāji šos digitālos avatarus varēs iegādāties, izmantojot “Reddit” blokķēdes maku “Vault”. Uzņēmums tos pārdos par fiksētu cenu 9,99 līdz 99,99 dolāriem. Iegādājoties digitālo avataru, komplektā līdzi nāks arī licence, kas ļaus to izmantot gan “Reddit” vietnē, gan citur.

  Ja lietotājs vēlēsies, iegādāto digitālo mākslas darbu varēs arī pārdot tālāk. Taču “Reddit” norāda, ka māksliniekiem “ir tiesības saņemt arī honorāru par savu digitālo avataru sekundāro tirgošanu”.

  Avots: Reddit

  Jāpiezīmē, ka “Reddit” nav pirmais sociālais tīkls, kas iekāpis NFT lauciņā. Esam jau rakstījuši, ka uzņēmums “Meta” ir sācis izmēģināt NFT integrāciju “Instagram” un “Facebook“. Savukārt “Twitter” pirms kāda laika nāca klajā ar NFT profila bildēm.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  2 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Hašvaldis Blokčeins-Halvenings (HBH)
  11.07.2022 12:30

  Jūs taču saprotat, ko tas nozīmē?

  Biteme
  11.07.2022 13:38

  Yep. Pēc gadiem 15 DVD zonēšana mums liksies bērnu izklaide, salīdzinot ar kāšanu ko palaidīs “mākslinieki” kopā ar guntarračiem no digitalizētās kāšanas industrijas.

  Pienāks diena, kad lai aplūkotu savu blokķēdē bāzēto avataru, vajadzēs račveidīgajiem parazītiem samaksāt nelielu nodevu. Lai “atbalstītu māksliniekus un likumisko bāzi veidojošo infrastruktūru”.

  Reklāma