Web Analytics
More
  Reklāma

  LU studiju programma “Datorzinātnes” kļūst par darba devēju ieteiktāko studiju programmu

  Jaunākie raksti

  Latvijas Universitātes Datorikas fakultātes bakalaura studiju programma “Datorzinātnes” jau sesto gadu pēc kārtas kļūst par  Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) un karjeras portāla “prakse.lv” ieteiktāko studiju programmu. Izglītības iestāžu topā LU ierindojas 2. vietā.

  Datorikas fakultātes dekāne, profesore Zane Bičevska: “Būt par darba devēju ieteiktāko studiju programmu ir augstākais apbalvojums, ko augstākās izglītības iestāde var iegūt, un mēs esam ļoti lepni un pagodināti, ka Latvijas darba devēji jau sešus gadus mūsu datorzinātņu bakalaura programmu uzskata par labāko Latvijā. Tas mūs mudina censties arī turpmāk. Mēs priecājamies par visiem mūsu absolventiem, kuri kuplina Latvijas IT industriju un veicina mūsu valsts attīstību.”

  Reklāma

  Darba devēju studiju topa augšgalu papildina vairākas LU studiju programmas: 10. vietā ierindojas Komunikācijas zinātne (bakalaurs), 16. – Vadības zinības (bakalaurs), 18. – Tiesību zinātne (bakalaurs), 19. – Grāmatvedība, analīze un audits (profesionālais bakalaurs), 21. – Ekonomika (bakalaurs). Darba devēji vērtēja 566 studiju programmas.

  Kopumā šogad ieteikumus par ieteiktākajām studiju vietām un programmām sniedza 2681 darba devējs.

  Ar darba devēju ieteiktāko Skolu un studiju TOPs 2022 var iepazīties Prakse.lv.

  Uzņemšana Latvijas Universitātē sāksies 5. jūlijā. Pieteikties koledžas un bakalaura līmeņa studijām varēs gan elektroniski, izmantojot vienoto sistēmu portālā Latvija.lv, gan arī ierodoties uz vietas Universitātē. Vairāk informācijas par uzņemšanas kārtību LU mājaslapā.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  4 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Hašvaldis Blokčeins-Halvenings (HBH)
  29.06.2022 21:36

  Pati perspektīvākā studiju programma ir: Blokķēdes pielietojums mūsu galaktikā un ārpus tās

  Few

  Biteme
  30.06.2022 00:28

  “Sardeļu cehs kā blokķēdes ģeneratora prototips”

  Dāvids Speriskas
  30.06.2022 07:19

  Ceru, ka tur riepu autiņam arī māca nomainīt

  Rudolfs
  30.06.2022 11:28

  Tas palīdz datorzinātnēs?

  Reklāma