Web Analytics
More
  Reklāma

  Xiaomi Smart Band 7 beidzot nonāk Eiropā

  Jaunākie raksti

  Xiaomi Smart Band 7 tika izziņots maija beigās, bet tas pienācās tikai Ķīnai. Beidzot paziņots, ka Xiaomi Smart Band 7 pieejams visā pasaulē, Eiropa ir tajā skaitā. NFC versija pagaidām paliek ekskluzīva Ķīnai.

  Xiaomi Smart Band 7 cena Eiropā ir 59.99 eiro, sākotnēji pie jaunās fitnesa aproces tiks lielākas Eiropas valstis, bet mums var nākties pagaidīt pāris nedēļas. Xiaomi Smart Band 7 būs pieejama ar dažādas krāsas siksniņām.

  ReklāmaAdvertisement

  Xiaomi Smart Band 7 ir 1.62 collu AMOLED ekrāns ar 490 x 192 izšķirtspēju. Beidzot šī fitensa aproce ir saņēmusi vienmēr ieslēgtu ekrānu, kā arī nu Xiaomi Smart Band 7 nodrošina SpO2 mērījumus.

  Tiek solīts, ka ar vienu uzlādi Xiaomi Smart Band 7 darbosies līdz 14 dienām. Ražotājs nodrošinās vairāk nekā 100 dažādus ciparnīcu dizainus un aprocē iekļauti 110 sporta veidi ar automātisko sportošanas noteikšanu.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  Inline Feedbacks
  View all comments
  hmmm :)
  22.06.2022 15:05

  Beidzot! Vienmēr ieslēgtu ekrānu! Tas atnāca 2022 gadā.
  Pirms 20 gadiem varēja nopirkt Fitnesa paredzētu pulksteni ar krūša jostu, kas mērija sirdsdarbības ātrumu. Ekrāns bija vienmēr ieslēgts! Kad sporto ja pulkstenim ir ieslēgts ekrāns, tas ļoti palīdz noteikt sirdsdarbības ātrumu tieši šajā brīdi! Darbojās veselu gadu bez uzlādes.
  Progress brīžiem iet milzu soļiem uz priekš, brīžiem pat nevar saprast cik ātri tas ir !!!! Cilvēki nespēj tik tam līdzi :D :D :D

  Reklāma