Web Analytics
More
  Reklāma

  Huawei izziņo jauno Huawei MatePad planšetdatoru

  Jaunākie raksti

  Jaunais Huawei MatePad planšetdators jau ir pieejams arī Latvijā, papildinot planšetdatoru sortimentu ar ērtu un vizuāli pievilcīgu risinājumu darba un mācību uzdevumu veikšanai. Jaunā ierīce ir aprīkota ar 10,4 collu, 2K izšķirtspējas FullView ekrānu, kas nodrošina labāku attēla kvalitāti, un ar lielas amplitūdas skaļruņiem labākai atskaņošanas pieredzei. Jaunās paaudzes Huawei M-Pencil viedais irbulis ne tikai nodrošina reālistiskas rakstīšanas sajūtas, bet arī kalpo kā spēcīgs rīks, demonstrējot daudzekrānu un starpierīču sadarbību starp viedtālruni, planšetdatoru un klēpjdatoru.

  Ekrāns ar īpaši augstu izšķirtspēju aizraujošai skatīšanās pieredzei

  Huawei FullView ekrāns sniedz 84% ekrāna attiecību pret korpusu bez antenas pārrāvuma punktiem, kas redzami uz rāmja vai aizmugurējā korpusa. Ekrāna pārlūkošanas pieredzi papildina ierīces izliektais rāmis, kādēļ planšetdators ir plānāks un ar ērtāku satvērienu.

  Reklāma

  Jaunā ierīce ir aprīkota ar 2K izšķirtspējas ekrānu, kas grafiku ataino ar smalkāku detalizāciju un labāku kvalitāti. Turklāt Huawei MatePad ir ieguvis divus sertifikātus – TÜV Rheinland Low Blue Light un Flicker Free – kas apliecina ierīces spēju samazināt ekrāna ietekmi uz acīm, nodrošinot lietotājiem labāku redzes aizsardzību.

  Funkcijas produktivitātes uzlabošanai

  Huawei MatePad ir aprīkots ar otrās paaudzes Huawei M-Pencil Package viedo irbuli, kas lietotājiem sniedz reālistiskāku rakstīšanas pieredzi, lai uzlabotu darba un mācību efektivitāti. Savukārt viedā tastatūra atbalsta Bluetooth savienojamību un tai ir 1,3 mm taustiņu gājiens, kas biroja darbiniekiem un studentiem nodrošinātu ērtu un atsaucīgu rakstīšanu, pat pēc ilgstošām darba stundām.

  Lai radītu efektīvāku un ērtāku lietošanas pieredzi, Huawei MatePad ir aprīkots ar Multi-Window un App Multiplier funkcijām. Multi-Window ļauj vienlaicīgi atvērt līdz pat četrus dažādus lietotņu logus, savukārt App Multiplier pielāgo lietotņu izkārtojumu ainavas režīmam, lai pilnvērtīgi izmantotu ierīces ekrāna plašumu.

  Huawei MatePad atbalsta dažādus savienojamības scenārijus ar citām Huawei ierīcēm. Piemēram, planšetdatora savienošana ar viedtālruni, ļauj lietotājam pārvietot dokumentus un citus failus starp abām ierīcēm, kā arī izmantot planšetdatoru viedtālruņa vadībai vai izmantot viedtālruni kā papildus ekrānu plašākai darba virsmai. Savienojums ar datoru ļauj lietotājiem brīvi pārvietot saturu starp abām ierīcēm, koplietojot datora tastatūru un peli, kā arī pēc izvēles iestatot spoguļrežīmu, paplašināšanas režīmu vai sadarbības režīmu, lai pielāgotu papildu ierīces izmantošanas veidu.

  Skaidra un jaudīga skaņa videokonferencēm un tiešsaistes nodarbībām

  Jaunais planšetdators ir efektīvs gan biroja vajadzībām, gan mācībām, taču tam ir arī laba skaņas sistēma, lai nodrošinātu atbilstošu tehnoloģisko pieredzi dažādās situācijās, piemēram, videokonferencēs, tiešsaistes nodarbībās un audiovizuālās izklaidēs. Huawei MatePad ir aprīkots ar četru skaļruņu skaņas sistēmu, kā arī Harman Kardon profesionālo skaņu regulēšanas iespēju, kas nodrošina izcilu klausīšanās pieredzi neatkarīgi no situācijas.

  Huawei MatePad ir arī izcilas skaņas uztveršanas un trokšņu samazināšanas funkcijas, izmantojot trīs mikrofonus un Huawei izstrādāto trokšņu slāpēšanas tehnoloģiju, kuras algoritmi spēj atšķirt un filtrēt balsis no trokšņiem reālajā laikā, tādējādi nodrošinot labāku sarunas kvalitāti sazvanu laikā.

  Jaudīgs darbības laiks

  Ierīce ir īpaši viegla un plāna ar ietilpīgu 7250 mAh akumulatoru, kas nodrošina darbību gaidīšanas režīmā līdz pat 28 dienām un līdz pat 12 stundām, nepārtraukti atskaņojot video 1080p HD izšķirtspējā. Turklāt Huawei MatePad atbalsta 22,5W ātro uzlādi, kas prasa tikai 2,5 stundas pilnai uzlādei.

  Huawei MatePad ir pieejams divās versijās – Wi-Fi un LTE. Wi-Fi versija ir pieejama par ieteicamo mazumtirdzniecības cenu 329 eiro, savukārt LTE – par 369 eiro.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma