Web Analytics
More
  Reklāma

  AGON by AOC prezentē MiniLED īpaši plato spēļu displeju AGON PRO AG344UXM ar 170 Hz

  Jaunākie raksti

  AGON by AOC prezentē AGON PRO AG344UXM, 34” (86,4 cm) īpaši plato monitoru ar elpu aizraujošiem parametriem: MiniLED fona apgaismojumu ar 1152 aptumšošanas zonām lai nodrošinātu uzmanību piesaistošu augsta līmeņa DisplayHDR 1000 ar atsvaidzes intensitāti 170 Hz un 1 ms GtG reakcijas laiku vienmērīgai kustībai un augstai UWQHD 3440×1440 izšķirtspējai, nodrošinot uzlabotu dzidrumu un detaļas. Ar nevainojamu kvalitāti simulācijās, sacīkstēs un darbību videospēlēs, kurās lieti noder papildu perifēriskais redzes lauks, turklāt AG344UXM eleganti pilda arī mājas biroja un straumēšanas uzdevumus, pateicoties iebūvētajam HDMI 2.1, USB-C savienojamībai un integrētajam KVM slēdzim.

  Iegremdēšana vairākās frontēs

  AG344UXM īpaši platais un unikālais modelis paplašina AGON PRO portfeli, kurā ietilpst augstas kvalitātes monitori aizrautīgiem spēlētājiem. Pateicoties MiniLED fona apgaismojumam, AG344UXM piedāvā 1152 aptumšošanas zonas, ko var atsevišķi izgaismot vai izslēgt, iegūstot konkrētas pilnīgi melnas zonas vai 1000 nitu spilgti izgaismotas zonas vienā ekrānā. Ar VESA DisplayHDR 1000 sertificētais dinamiskais klāsts ievērojami palielina kontrastu un, kopskatu neizpludinot, nodrošina reālistisku attēlu, attēlojot spilgtu saules gaismu un dziļas, tumšas ēnas vienlaikus. Precīzais krāsu IPS panelis ļauj AG344UXM nodrošināt platus 178°/178° skata leņķus, 10 bitu krāsu dziļumu un plašu krāsu gammas pārklājumu 99 % DCI-P3 un 100 % sRGB, atveidojot spilgtus un košus toņus, tieši tā, kā to iecerējuši spēles mākslinieki.

  Reklāma

  AG344UXM ietilpst AOC augstākās klases AGON PRO portfelī, kas piedāvā nākotnei piemērotas, augstākā līmeņa tehnoloģijas spēļu kopienas leģendām. Ar 170 Hz atsvaidzes intensitāti un 1 ms GtG reakcijas laiku ātrajam IPS panelim, AG344UXM, dabiski izceļas kā spēļu monitors ar vienmērīgu, plūstošu kustību ātras darbības spēlēs, ietverot Adaptive-Sync tehnoloģiju, kas novērš pārrāvumus un aizķeršanos. Turklāt īpaši platleņķa ekrāna malu attiecība aizpilda lietotāju redzes lauku un ļauj ienirt jaunā līmenī.

  Maksimāla daudzveidība

  AG344UXM īpaši izceļas ar daudzfunkcionālo displeju visdažādākajiem uzdevumiem, sākot no izklaides/spēlēm, līdz darbam un produktivitātes nodrošināšanai. Pateicoties DisplayPort 1.4 un nākotnei piemērotajai HDMI 2.1 savienojamībai, AG344UXM var ērti savienot ar jaunākās paaudzes GPU vai pašreizējās paaudzes konsolēm. Savukārt AG344UXM ir USB-C ievade, kas atbalsta pilna displeja signāla nosūtīšanu ar 170 Hz atsvaidzes intensitāti un 10 bitu krāsām, vienlaikus nodrošinot 90 W USB jaudu. Tas nozīmē, ka spēļu/augstākās klases portatīvais dators vai jaudīgais miniPC ar USB-C arī ir savienojams ar monitoru, lai izmantotu tā piedāvāto atsvaidzes intensitāti, vienlaikus nodrošinot strāvas padevi un uzlādi.

  USB-C savienojamība ir tikai neliela daļa no USB dokošanas piedāvātajām iespējām. AG344UXM ir aprīkots ar 4 portu USB centrmezglu ar USB-B augšupējo portu. Praksē AG344UXM USB centrmezglam pievienoto tastatūru un peli var pārslēgt ar KVM slēdzi, lai kontrolētu ierīci, kas pievienota, izmantojot USB-C portu (piemēram, klēpjdatoru), vai USB-B augšupējo portu (piemēram, galddatoru), tādējādi nodrošinot pilnīgu kontroli pār vairākām ierīcēm, nodrošinot tīru galda virsmu. Maksimālai daudzfunkcionālā ekrāna izmantošanai AG344UXM arī atbalsta Picture-by-Picture režīmu.

  Mūsdienu augstākās klases spēlētāji ir ļoti prasmīgi demonstrēt savus talantus un spējas tiešsaistes video vai episkās montāžās, un aizvien vairāk spēlētāju kļūst par satura veidotājiem. Šai auditorijai AG344UXM nozīmē ārkārtīgi daudz. Īpaši platā augstuma un platuma attiecība ir svarīga ne tikai spēlēm, bet arī darba produktivitātei dažādu uzdevumu izpildē. Laika līnija videoklipu rediģēšanas programmatūrā ir daudz labāk redzama ar vienu acu uzmetienu uz tādā ultraplatekrāna monitora, kāds ir AG344UXM. Divas lietotnes būs ērti apskatāmas līdzās viena otrai, atvieglojot vairāku ikdienas uzdevumu vienlaicīgu izpildi. Alternatīvi papildu ekrāns var kalpot tērzēšanas logam vai programmatūras straumēšanai līdzās attiecīgajā brīdī spēlētajai konkrētajai spēlei. AG344UXM priekšrocība ir 21:9 platuma un augstuma attiecība, kas lieliski noder filmu skatīšanai un ko papildina 2x 8 W DTS uzlabotie skaļruņi.

  AG344UXM pārsteidzošais dizains ir veidots saskaņā ar AGON PRO modeļiem raksturīgo dizainu ar 3 sānu bezrāmja priekšējo pusi un sarkaniem akcentiem aizmugurē, ko apstiprina “Red Dot Design Award”. Papildu pielāgojamībai LightFX RGB apgaismojumu aizmugurē var sinhronizēt ar citām AOC perifērajām ierīcēm ar G-Menu programmatūru. Ergonomikas ziņā ar izturīgo metāla stendu AG344UXM ir ērti noliecams un pagriežams, pielāgojoties lietotāja vēlmēm.

  AG344UXM modeļa OSD iestatījumus var pielāgot ar kabeļa pulti (QuickSwitch), piecvirzienu džojistiku aizmugurē vai iepriekš minēto G-Menu programmatūru. Tas ļauj lietotājiem cita starpā izvēlēties vienu no 6 īpašajiem spēles režīmiem un pārslēgt tādus iestatījumus kā AOC Game Color (piesātinājums), Dial Point (krustiņa pārklājums), FPS skaitītāju vai LowBlue režīmu.

  AGON PRO AG344UXM būs pieejams no 2022. gada jūlija par ražotāja ieteikto mazumtirdzniecības cenu 1849€.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma