Reklāma

Aviokompānija “SmartLynx Airlines” aicina iegūt pilota kvalifikāciju Airbus A320 vadīšanai

Jaunākie raksti

Star FM “Zoopastas” tehnoloģiju rubrika #489 (01.12.2022)

1. decembra radio Star FM rīta programmas Zoopasta tehnoloģiju rubrikas ieraksts. Šoreiz ciemos VAS "Elektroniskie Sakari" pārstāvji un runājam...

Intel NUC 12 Pro Mini PC (NUC12WSKi5) apskats

Intel ir viens no retajiem ražotājiem, kas vēl arvien cenšas noturēties izmēros mazo datoru segmentā. Pavisam nesen tika izziņoti...

Lamborghini iepazīstina ar unikālo Huracan Sterrato modeli

Itāļu superauto ražotājs iepazīstinājis ar ļoti unikālu, īpašu modeli - tas ir Huracan Sterrato. Īpašu to padara fakts, ka...

Budžeta klases Android planšetdators Nokia T21 kopš izziņošanas kļuvis tikai dārgāks

HMD Global izziņoja budžeta klases Android planšetdatoru Nokia T21 vēl septembrī IFA 2022 norises laikā. Tobrīd HMD Global solīja,...

Masks apgalvo, ka pilnībā uzkrauts Semi kravas auto ar vienu uzlādi nobraucis 800 kilometrus

Elektroauto ražotāja Tesla vadītājs Īlons Masks apgalvo, ka elektriskais Semi kravas auto nupat testos veicis 500 jūdzes jeb 800...

Aviokompānijas “SmartLynx Airlines” mācību centrs aicina interesentus pieteikties pilotu apmācībām 2022. gada rudens sesijā. Uzņēmums nodrošina Airbus A320 sērijas tipa kvalifikācijas kursus un apmāca nākamās paaudzes pilotus vienam no visvairāk pārdotākajiem lidaparātiem pasaulē. Pēc kvalifikācijas iegūšanas vairāk nekā 90 % absolventu turpina karjeru aviācijā.

“SmartLynx Airlines” mācību centrs ir Baltijas valstīs plaši atzīta pilotu apmācību kompānija, kas nodrošina Airbus A320 sērijas tipa kvalifikācijas kursus studentiem, kuri jau apguvuši sākotnējo pilota specialitāti. Šā gada rudens sesijā plānots uzņemt trīs grupas, katrā no tām kvalifikāciju varēs iegūt 12 piloti.

“Kvalifikācijas kursu ietvaros nodrošinām pilna spektra pilotu apmācības, sākot ar pirmo novērtējumu un teorētisko zināšanu apmācībām tiešsaistē, kas ir pieejamas no jebkuras vietas pasaulē, turpinot apgūt praktiskās iemaņas lidojuma simulatorā Barselonā un bāzes apmācībās ar kādu no mūsu Airbus A320. Pēc veiksmīgas kursu absolvēšanas un kvalifikācijas iegūšanas personāla speciālisti aicina jaunos pilotus uz intervijām un piedāvā uzsākt vadīt gaisa kuģus. Vairāk nekā 90 % absolventu turpina savu karjeru aviācijā,” stāsta “SmartLynx Airlines” operatīvo resursu vadības viceprezidents Oļegs Krisovatijs.
Šogad kursus absolvējuši jau 20 piloti no Itālijas, Spānijas Francijas, Kipras, Zviedrijas, Vācijas un Beļģijas, un jūnijā mācības uzsāks vēl 12 interesenti. Kopš “SmartLynx” mācību centra darbības uzsākšanas, pilota kvalifikācijas kursus beiguši arī 18 Latvijas valstspiederīgie. Mācību centrs kopumā katru gadu uzņem 60 līdz 70 studentus no visas pasaules. Mācībspēku vidū ir pieredzējuši jomas profesionāļi no visas pasaules.

“Es kopš bērnības vēlējos kļūt par piloti un pierādīt, ka arī sievietes var vadīt gaisa kuģus. “SmartLynx” mācību centra piedāvātie Airbus A320 kvalifikācijas kursi sniedz gan teorētiskās, gan praktiskās iemaņas. Apmācību laikā mani visvairāk pārsteidza bāzes apmācības, kurās bija jāvada A320 simulators. Visi pasniedzēji ir pieredzējuši un augsti izglītoti profesionāļi savā nozarē, tādēļ varēja sniegt gan augsta līmeņa zināšanas, gan dot labus padomus stresa pārvarēšanai lidojuma simulācijas laikā. Šobrīd, pēc kursu beigšanas, esmu kvalificēta pilote un ar prieku turpinu savu ceļu aviācijā,“ dalās mācību centra absolvente un kvalificēta pilote Hana Blūma (Han Blom).

Pabeidzot kvalifikācijas kursu, pilotiem ir jāapgūst arī standarta aviokompānijas pārejas mācību kurss, ko uzņēmums nodrošina bez maksas. Šajos kursos piloti apgūst ugunsdrošību, apkalpes resursu pārvaldību, pirmās palīdzības sniegšanu, aviācijas drošību un citas zināšanas.

Aviokompānija “SmartLynx Airlines” ir papildinājusi savu floti ar Boeing 737 MAX 8 lidmašīnām, tādēļ uzņēmuma apmācību centrs plāno ieviest arī Boeing 737 MAX 8 sērijas tipa kvalifikācijas kursus, lai uzlabotu strauji augošās uzņēmuma flotes pilotu kvalifikāciju un nostiprinātu savas pozīcijas gaisa kuģu apkalpes apmācību jomā.

Papildu informāciju par pilotu mācību centru un rudens sesijas pieteikšanos var atrast “SmartLynx Airlines” mājaslapā.

7 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
7 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Ivis
14.06.2022 10:38

Kāda ir apmācību gada maksa? :)

Kursors.lv
14.06.2022 10:56
Reply to  Ivis

Jāskatās konkrēto apmācību (tur tādu daudz) aprakstos: https://www.smartlynx.aero/en/training-centre

REALAIS
14.06.2022 14:48

Raksts ir par vienu konkrētu apmācību.

REALAIS
14.06.2022 14:46
Reply to  Ivis

Viņi nepiedāvā nekādus gadus. Šī ir reklāma tieši apmācībām uz konkrētu lidmašīnu klasi. Pilota licencei ir jau jābūt pirms tam. Šis ir 6 nedēļu intensīvais kurss par aptuveni 35 000€.

Martins
15.06.2022 09:20

Šeit tiek piedāta nevis pilotu apmācība, bet gan gaisa kuģa tipa apmācība jau esošiem pilotiem. Vienkārša analoģija- tev ir B kategorijas vadītāja apliecība, tā tev ļauj braukt ar primitīvu auto, teiksim, Dacia Logan. Ja tu vēlies braukt ar ko kompleksu un modernu, teiksim- Volvo XC90, tev ir jāveic atsevišķa padziļināta apmācība tieši par un ap Volvo XC90, un jākārto atsevišķs eksāmens kvalifikācijas iegūšanai lai varētu ar to braukt.

Pičs
15.06.2022 12:17

Vai ta šiem jau tik traki, ka šādus reklāmrakstus galīgi neatbilstošā lapā likt publikai, kura nezina visas nianses?

Kursors.lv
15.06.2022 12:32
Reply to  Pičs

Nu, kāpēc neatbilstoša publika? Es izlemju, kuru preses relīzi publicēt un kuru izmest miskastē. Šajā gadījumā man pašam bija jaunums tas, ka SmartLynx piedāvā šādas apmācības un pieņemu, ka to nezināja arī daļa mūsu lasītāju. Tēma tomēr diezgan tehniska.

Reklāma