Web Analytics
More
  Reklāma

  Latvijā radīta vietne, kas piedāvā attālināti saņemt psihologa konsultācijas

  Jaunākie raksti

  Nav noslēpums, ka pēdējo divu gadu laikā notikušās globālās krīzes – Covid-19 pandēmija un karš Ukrainā – atstājušas lielāku vai mazāku ietekmi uz ikvienu cilvēku. Bieži vien šādos gadījumos labākais risinājums, kā sakārtot savu iekšējo pasauli, ir saruna ar psihologu. Šobrīd, lai parunātos ar terapeitu, vairs nav obligāti jāmēro ceļš līdz viņa kabinetam. Šādu iespēju sniedz vietne “Pasaki“, kas piedāvā izvēlēties kādu no 50 psihologiem un saņemt konsultācijas video zvana veidā.

  Lai saņemtu terapeita konsultāciju šādā veidā, vietnē vispirms ir jāreģistrējas. Pēc tam lietotājam tiks piedāvāti piemērotākie speciālisti. Iepazīstoties ar šo psihologu aprakstiem, iespējams pieteikties 20 minūšu bezmaksas iepazīšanās konsultācijai. Tālāk norunātajā laikā jāatver saite uz video zvanu ar šo psihologu. Pēc tās lietotājs varēs izlemt, vai vēlas turpmāku sadarbību ar speciālistu. Būtiski, ka bezmaksas iepazīšanās konsultāciju var izmantot kaut ar visiem “Pasaki” speciālistiem, līdz klients būs sev atradis piemērotāko.

  Reklāma

  Konsultācijas norit ar psihologiem, kuriem ir maģistra vai doktora grāds šajā specialitātē un kuri regulāri pilnveido savas zināšanas dažādos semināros, kursos, supervīzijās. Kad klients būs atradis sev piemērotāko terapeitu, ir iespēja pieteikties turpmākām konsultācijām, kas ilgst 50 minūtes un maksā 40 eiro.

  AvotsPasaki
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  4 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Skābene
  09.06.2022 09:42

  Kā, un nebūs mākslīgā intelekta sniegtas palīdzības? Tagad tak modē visādi Zinti, Anetes, UNAS utt. :)

  Biteme
  09.06.2022 15:09

  Eiro par minūti, pērkot 40min. seansu – desmit minūtes dāvanā.
  Sirdsmiers nav lēta prece, nudien.

  gŅils
  12.06.2022 22:34

  Ko nozīmē supervizijas?

  digitalk
  13.06.2022 00:28
  Reply to  gŅils

  vienkāršoti, konsultēšanās ar pieredzē bagātāku kolēģi par pacientu lietām un savu praksi, kā otrais viedoklis. attālināti līdzīgi ārstu konsīlijam.

  smadzeņu dakterēšana ir pamatīgi sarežģīta lieta, atšķirībā no tā dēvētajiem skolu “psihologiem”, kuri parasti tālāk par pāris iezubrītajām augstskolas dogmām neredz un drāž bērniem smadzenes atbilstoši saviem priekšstatiem un valdošajai ideoloģijai.

  Reklāma