Reklāma

Latvijas pirmizrādi sacīkšu trasē piedzīvo dinamiskais Audi RS 3

Jaunākie raksti

Volvo investēs 1,25 miljardus eiro elektroauto rūpnīcā Slovākijā

Slovākijas ekonomikas ministrs Ričards Suliks pavēstījis, ka zviedru autoražotājs Volvo valsts austrumdaļā plāno būvēt jaunu elektroauto rūpnīcu. Kopējās investīcijas...

Huawei pēc šķiršanās no Leica izziņo XMAGE

Huawei paziņojis, ka turpmāk pie viedtālruņu kameru tehnoloģijām strādā ar XMAGE zīmolu. Šāds paziņojums nāk neilgi pēc Huawei un...

Jaguar ap 2025. gadu iepazīstinās ar trim elektriskiem SUV

Britu sporta auto ražotājs Jaguar 2025. gadā iepazīstinās ar trim pilnībā elektriskiem SUV, ziņo Autocar. Tas nozīmē, ka vismaz pagaidām...

Apple Watch 7 izturības reklāma varētu būt priekšvēstnesis izturīgāka modeļa iznākšanai

Iesākot jūliju, Apple izlaidis sava stila košu un produktus slavinošu reklāmu, šajā reizē norādot uz Apple Watch Series 7...

Samsung Galaxy S22 Ultra pārdošana pārsniedz jebkuru Note sērijas modeli

Samsung, iespējams, paši bija vainīgi pie zemiem Galaxy Note sēriju pārdošanas apjomiem, jo Galaxy Note bija lielāka izmēra viedtālruņi,...

Šodien, 18. maijā, Biķernieku trasē Rīgā, auto žurnālistiem tika demonstrētas jaunākās paaudzes sportiskā un dinamiskā Audi RS 3 iespējas. Plašsaziņas līdzekļu pārstāvji paši varēja novērtēt gan šī, gan arī citu sportisko Audimodeļu dinamiku: īpašai braukšanas pieredzei radīto modeļu Audi RS 4 Avant un RS 6 Avant, kā arī pilnībā elektriskā e-tron GT iespējas. Automobiļi traucās pa sacensību trasi, demonstrēja spējas slaloma trasē un dragreisā.

“Audi RS modeļu saime jau 28 gadus sniedz gandarījumu jaudu un dizainu mīlošiem braucējiem. Iespaidīga dinamika, laikam līdzi ejošās progresīvās tehnoloģijas un pat ar ķermeni sajūtamā automobiļa skaņa sniedz autovadītājam īpašas sajūtas – tās tiešām noteikti ir jāizbauda, lai pilnībā novērtēju Audi spēkratu pievienoto vērtību”, saka Audi zīmola vadītājs Latvijā un Lietuvā Ilgvars Ļubka.

Pieredzējušu instruktoru komandas vadībā ikviens no pasākuma dalībniekiem varēja doties iespaidiem piesātinātā braucienā pa Biķernieku trasi, atklājot Audi sniegtās priekšrocības.

Latvijas pirmizrādi piedzīvoja jaunais Audi RS 3, kas izceļas ar labākajiem dinamikas parametriem savā klasē. Griezes momenta sadales sistēma un tikai RS versijai piemērotie braukšanas režīmi nodrošina braukšanas neparastās īpašības. Par jaudu rūpējas ļoti produktīvais piecu cilindru 294 kW (400 ZS) motors, bet 500 Nm griezes moments nodrošina vēl ātrāku atbildes reakciju uz akseleratora piespiešanu. No 0 līdz 100 km/h tas ieskrienas tikai 3,8 sekundēs, un var sasniegt maksimālo ātrumu pat 290 km/h. RS 3 izceļas arī ar atlētiskas formas virsbūvi, RS izplūdes sporta sistēmu un īpašu RS Torque režīmu, kas 100 % piedziņu novada uz auto aizmugurējo asi.

Trasē neaprakstāmas sajūtas braucējiem nodrošināja arī Audi RS 4, kas iemieso iespaidīgu jaudu apvienojumā ar praktiskām ikdienas īpašībām. Šim Audi modelim zem motora pārsega atrodas 2,9 l TFSI 331 kW (450 ZS) un 600 Nm motors, kas ļauj paātrināties līdz 100 km/h 4,1 sekundē.

Līdzās citiem sportiskajiem Audi modeļiem, sacensību trasi izbaudīja arī jaudīgais un veiklais universālis RS 6 ar 4,0 TFSI motoru, kas sasniedz 441 kW (600 ZS) un 800 Nm griezes momentu.

Savukārt elektromobiļus pasākumā godam pārstāvēja Audi e-tron GT – četrdurvju sportiskais gran turismo automobilis ar 440 kW (598 ZS) jaudu, un ļoti aerodinamisko virsbūvi, kuras pretestības koeficients ir tikai 0,24.

Audi piedāvā ļoti plašu sportisku automobiļu sortimentu. Bez kompaktā RS 3, praktiskā un ātrā RS 4, RS 5, RS 6, RS 7, iespējams izvēlēties arī RS Q3 un RS Q8 vai superautomobili R8. Ilgvars Ļubka akcentē, ka ikviens auto no Audi sportisko modeļu klāsta ir ātrs, vienlaikus komfortabls, drošs un ar lielisku ergonomiku, ko iemieso zīmola vērtības.

Unikālo pasākumu plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem organizēja Audi Latvija (Audi importētājs Latvijā un Lietuvā Moller Baltic Import) sadarbībā ar Audi driving academy by Autojuta. Progresīvas dinamiskas autovadīšanas programma kopā ar profesionāļu komandu piedāvā iespēju ne vien izbaudīt iespaidīgos automobiļus un izjust neatkārtojamas emocijas, lielā ātrumā traucoties pa sacensību trasi, bet arī pilnveidot autovadīšanas iemaņas un uzzināt vairāk drošas braukšanas ieteikumu no profesionāliem instruktoriem.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
0 komentāri
Inline Feedbacks
View all comments
Reklāma