Quantcast
More
  Reklāma

  McLaren nākamgad iesaistīsies “Formula E” autosacīkšu seriālā

  Jaunākie raksti

  Pirmajā formulā McLaren ir leģendāra, sena un tituliem bagāta komanda, bet tagad uzņēmuma plānos ir iesaiste arī elektrisko formulu sacīkstēs – plānots, ka nākamgad McLaren vienība ienāks “Formula E” autosacīkšu seriālā.

  Nākamgad čempionātā debitēs jaunās paaudzes mašīnas, līdz ar to tas ir piemērotākais laiks, lai iesaistītos sacensībās, jo konkurentiem nebūs priekšrocību un zināšanu, kas iegūtas, vairākus gadus braucot ar esošajām mašīnām. Baumas par McLaren iesaistīšanos šajā čempionātā cirkulēja jau vairākas nedēļas.

  McLaren pārņems “Mercedes EQ” komandu un tās līdzšinējais vadītājs Īans Džeimss turpinās darbu, lai pārraudzītu pāreju. Mercedes komanda iepriekšējā sezonā kļuva par čempioniem komandu vērtējumā, bet vienības pilots Niks de Vrīss triumfēja pilotu ieskaitē. McLaren vadītājs Zaks Brauns ir ļoti priecīgs, ka Mercedes mašīnai ir atrastas jaunas mājas.

  Pazīstamajam autoražotājam ir arī zināma pieredze elektroauto sacensībās, jo McLaren piedalās bezceļu elektroauto sacensībās “Extreme E”, kas savu debiju piedzīvoja pērn. McLaren ir otrais lielais autoražotājs, kas paziņojis par iesaisti “Formula E” – iepriekš gada sākumā to izdarīja arī Maserati.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma