Reklāma

“DJI” izziņojis “Mini 3 Pro” – kompaktu dronu ar plašu iespēju klāstu

Jaunākie raksti

ASUS ROG Chakram X spēlēm paredzētās bezvadu peles apskats

ASUS tikai vasaras sākumā izziņoja ROG Chakram X spēlēm paredzēto bezvadu peli un nu tā nonākusi jau pie mums...

Huawei Watch D Eiropā nonāks oktobra vidū

Huawei Watch D nav nekāds jaunums, tas tika izziņots vēl 2021. gada decembrī, bet Ķīnā to varēja sākt iegādāties...

Tesla attīsta paši savu elektroauto diagnostikas sistēmu

Elektroauto ražotājs Tesla attīstot pats savu elektroauto diagnostikas un kļūdu noteikšanas sistēmu, kas iecerēta kā alternatīva šobrīd populārajai OBD...

Kimai Kardašjanai “Instagram” kriptoaktīvu reklamēšana izmaksājusi vairāk nekā miljonu dolāru

Sabiedrības dāma Kima Kardašjana kā jau daudzi populāri cilvēki un influenceri aktīvi lieto sociālos tīklus, audzējot sekotāju skaitu un...

Yamaha izziņo divus jaunus elektriskos kalnu divriteņus

Zīmols Yamaha izlaidis divus jaunus elektrisko kalnu velosipēdu modeļus, papildinot esošo sēriju ar augstākās raudzes modeļiem, kas tieši paredzēti...

“DJI” nupat izziņojis savu jaunāko bezpilota lidaparātu – “Mini 3 Pro”. Pats uzņēmums to raksturo kā ļoti kompktu, taču funkcionāli to varētu pieskaitīt lielo dronu kategorijai.  Lidaparāts sniedz arī pavisam svaigas iespējas, kas ļaus radīt vēl kvalitatīvākus un unikālākus attēlus un videoklipus.

Jaunais “DJI Mini 3 Pro” sver 249 gramus, kas nozīmē, ka īpašniekam tas nebūs jāreģistrē. Tikmēr tā maksimālais lidojuma laiks sasniedz 34 minūtes. Tāpat kā pārējie “Mini” sērijas droni arī šis ir viegli salokāms un pietiekami kompakts, lai ērti iegultu plaukstā un varētu pārnēsāt kādā lielākā kabatā.

Neskatoties uz savu mini statusu, “DJI Mini 3 Pro” sniedz vairākas iespējas, kas līdz šim bija pieejamas tikai lielajiem droniem. Piemēram, plaša viedo lidojumu režīmu izvēle videoklipiem, kā “MasterShots”, iepriekš noteikti lidojuma maršruti, kas atveido raķeti, apli, spirāli, bumerangu u.c. Tāpat drons aprīkots ar sensoriem, kas ļauj noteikt šķēršļus trīs virzienos – priekšā, aizmugurē un lejā. Savukārt “Advanced Pilot Assistance Systems 4.0” funkcija lidojuma laikā drošā veidā automātiski apiet šķēršļus.

Arī “DJI Mini 3 Pro” kamera nav ar pliku roku ņemama. Tā aprīkota ar 48MP 1/1,3 collu CMOS sensoru. Tas nodrošina uzlabotu veiktspēju vājā apgaismojumā un nakts laikā. Tāpat lidaparāts piedāvā “FocusTrack” funkciju, kas lietotājam ļauj izvēlēties objektu, ko drons patur kadrā visa lidojuma laikā. Tie, kuri veido saturu mobilajām ierīcēm, priecāsies par iespēju uzņemt vertikālus, portreta orientācijas attēlus. Nedrīkst aizmirst arī par 4K/60 video iespējām, kas ļauj tvert līdz 60 kadriem sekundē 4K izšķirtspējas kvalitātē.

“DJI Mini 3 Pro” sākot no vakardienas, 10. maija, ir pieejams “DJI” mājaslapā. Drons pilnā komplektācija maksā 829 eiro.

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
0 komentāri
Inline Feedbacks
View all comments
Reklāma