Web Analytics
More
  Reklāma

  Makšķerniekiem neaizstājams rīks – Garmin kartploteri ECHOMAP UHD2 ar atjaunotu dizainu un funkcijām

  Jaunākie raksti

  Garmin nācis klajā kartploteru sēriju ECHOMAP UHD2 ar 500 W skenēšanas hidrolokatora jaudu, pilnīgi jaunu aparatūru ar saules gaismā lasāmu displeju un daudz ko citu. ECHOMAP UHD2 ploteri, kas tiek piedāvāti ar jauno piecu collu un septiņu collu displejiem, nodrošina ērtu pogu pārvaldību, lai atzīmētu galvenos ceļa punktus vai ātri pārslēgtos starp dažādiem kartes skatiem. Turklāt iebūvētais Wi-Fi nodrošina netraucētu hidrolokatora un lietotāja datu koplietošanu starp divām ECHOMAP UHD2 vienībām uz kuģa.

  “Sērija ECHOMAP UHD2 piedāvā savā klasē mūsu labāko hidrolokatoru, nozares vadošās kartēšanas un zivju meklēšanas funkcijas, kas ļauj makšķerniekiem makšķerēt kā vietējiem,” teica Dens Bartels (Dan Bartel), Garmin globālās patērētāju pārdošanas viceprezidents. “Šī jaunā sērija, kas tiek novērtēta kā budžetam draudzīgs risinājums, piedāvā pogu dizaina vienkāršību un pieejamību, vienlaikus nodrošinot visas nepieciešamās funkcijas, ko vēlaties uz ūdens, – sākot ar zibenīgu karšu pārzīmēšanu un skaidru hidrolokatoru skatu un beidzot ar mūsu jaunās Garmin Navionics+ kartogrāfijas atbalstu. ECHOMAP UHD2 ir aprīkots ar galvenajām kartēšanas un hidrolokatora funkcijām un ļauj lietotājiem ar lielāku pārliecību ķerties pie nākamā lieliskā loma vai izpētīt iekšzemes un piekrastes ūdeņus.”

  Reklāma

  Iebūvētais bezvadu tīkls ļauj makšķerniekiem straumēt un kopīgot hidrolokatora datus, piemēram, ceļa punktus un maršrutus, starp divām ECHOMAP UHD2 ierīcēm.

  Komplektā ar ECHOMAP UHD2 GT20-TM devējs nodrošina skaidru ūdens struktūras, ēsmas un zivju attēlu – tieši plotera ekrānā. Lai iegūtu vēl lielāku skaidrību, lietotāji var papildināt savu borta sistēmu, iegādājoties GT24UHD-TM devējus ar īpaši augstas izšķirtspējas skenēšanas hidrolokatoru – tradicionālo CHIRP un ClearVü –, lai mērķētu un noteiktu plašāku zivju klāstu spilgtās krāsu shēmās.

  ECHOMAP UHD2 ploteri atbalsta jauno Garmin Navionics+ kartogrāfiju, kas nodrošina uzlabotas kartēšanas funkcijas, regulārus karšu atjauninājumus un daudz ko citu. Sērija ECHOMAP UHD2 arī piedāvā iespēju izsekot līdz pat 5000 ceļa punktiem, bet arī iespaidīgi lielu un vienmērīgu karšu pārzīmēšanas ātrumu, lai nodrošinātu, ka makšķernieki ir gatavi atkal atvēzēt makšķeri. Lietotāji var arī piekļūt ActiveCaptain kopienai, lai apmainītos ar informāciju un iegūt zināšanas, kā arī bez problēmām atjauninātu un uzlabotu savas kartes.

  Šī UHD2 sērija, iekļaujot iepriekšējo Garmin ECHOMAP UHD kartploteru stila elementus, tika atjaunināta, lai kalpotu mūsdienu makšķernieku vajadzībām, vienlaikus saglabājot elegantu un klasisku saskarni ar taustiņiem. ECHOMAP UHD2 kartploteri ir aprīkoti ar spilgtu, saules gaismā lasāmu displeju, kā arī ar Garmin jaunāko lietotāja saskarni un grafiku, kas nodrošina intuitīvāku lietošanu un vadību.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma