Web Analytics
More
  Reklāma

  Tesla “Model S” un “Model X” multimediju ekrānus tagad var pagriezt uz savu pusi

  Jaunākie raksti

  Elektroauto ražotājs Tesla uzlabojis multimediju sistēmu “Model S” un “Model X” modeļos – kā liecina kāda klienta ieraksts sociālās saziņas lietotnē Twitter, šo mašīnu multimediju ekrāni tagad aprīkoti ar elektromotoru, kas tos ļauj pagriezt, lai iegūtu ērtāku skatīšanās leņķi.

  Ekrānu iespējams pagriezt gan vadītāja, gan pasažiera virzienā, uzlabojot redzamību. Neskatoties uz to, ka ekrānu iespējams pagriezt uz priekšā sēdošā pasažiera pusi, Tesla tik un tā ierobežo video atskaņošanas funkcijas, kad mašīna atrodas kustībā, lai netiktu novērsta vadītāja uzmanība.

  Reklāma

  Protams, šis ir neliels, taču ļoti praktisks uzlabojums. Daudzi autoražotāji savās mašīnās multimediju ekrānu izvēlas novietot ieslīpi un pagrieztu pret vadītāju, lai visa nepieciešamā informācija būtu vieglāk nolasāma. Elektriski pagriežams ekrāns, iespējams, pirmoreiz iekļauts kādas mašīnas komplektācijā.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  4 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Elvis
  08.05.2022 12:53

  Tesla nu jau kā Apple par katru hu*nu ceļ lielu brēku. Drīz sāks lielīties, ka atņems tās divas mantu noliktaviņas kas pa visu teslu vien ir. Varēja labāk pastāstīt kā viņi taisās uzlabot uzbūves kvalitāti nevis bāzt visur savu ekrānu.

  Elektriķis
  08.05.2022 14:28

  Štrunts par ekrānu, daudz vairāk savilņo tas, ka pie stūres vairs nav sviru. Tās aizvietotas ar “pogām” uz stūres.

  digitalk
  09.05.2022 04:08
  Reply to  Elektriķis

  man gan nepatīk ideja, ka daudzās kritiskās jomās fiziskas kontroles tiek aizvietotas ar virtuālām.

  Elektriķis
  09.05.2022 08:50
  Reply to  digitalk

  Laikam izvēlējos nepareizo vārdu. Ja jūra saviļņojas, ne vienmēr tas ir patīkami.
  Noteikti gribētu pamēģināt šādu interfeisu un šo netradicionālo stūri. Izskatās ka citi ražotāji jau sāk kopēt stūres formu. Durvju rokturus, kuri gan nav ērti, kopē jau pilnā sparā.

  Reklāma