Web Analytics
More
  Reklāma

  Ideju ģenerēšanas maratonā “Globalsafe” studenti piedāvās inovācijas drošības jomā

  Jaunākie raksti

  Latvijas augstskolu studenti aicināti piedalīties trīs dienu “prāta kustināšanas” maratonā “Globalsafe 2022” no 13. un 15. maijam, kurā profesionālu mentoru vadībā komandām būs iespēja radīt jaunas, ilgtspējīgas un inovatīvas idejas par visaptverošu drošības tēmu.

  LU Inovāciju centrs LUMIC sadarbībā ar Aizsardzības ministrijas Zemessardzi, organizējot “Globalsafe”, izvirza piecus tematisko izaicinājumu blokus, kurus hakatona dalībnieki aicināti risināt pasākuma ietvaros: kiberdrošība, civilā aizsardzība, informatīvās telpas drošība, personīgā drošība un organizācijas drošība.

  Reklāma

  “Šobrīd globālās situācijas ietekmē vēlamies veicināt sabiedrības izpratni par drošības aspektiem gan ikdienā, gan ārkārtas situācijās. Idejām jāpalīdz veicināt pārmaiņas cilvēku ikdienas paradumos un to drošībā – domāt, kādus datus atstājam internetā, kā novērtējam medijos redzēto vai lasīto, kā rūpējamies par personīgo drošību un cik esam gatavi vispārējiem drošības izaicinājumiem. Aicinām Latvijas augstskolu studentus iesaistīties šīs nozares izaicinājumu risināšanā un inovatīvu ideju piedāvāšanā,” aicina profesore Signe Bāliņa, LU Inovāciju centra LUMIC vadītāja.

  Dalībniekiem jāreģistrējas, aizpildot tiešsaistes pieteikuma anketa līdz 10. maija plkst. 23.59. Ideju ģenerēšanas maratonā var piedalīties jebkurš Latvijas augstskolas students vai komanda līdz sešiem dalībniekiem. Pasākuma darba valoda – latviešu. Hakatonā labāko komandu apbalvošanai ir paredzētas vienreizējās stipendijas par godalgotu vietu tām komandām, kuras saskaņā ar komisijas lēmumu pasākuma ietvaros īstenojušas labākās idejas. Paredzētais stipendiju fonds ir 3000 eiro, kas tiks piešķirtas komandām: 1. vietai – 1500 eiro, 2. vietai – 1000 eiro, 3. vietai – 500 eiro.

  Hakatona dalībnieku prezentācijas vērtēs speciāli izveidota vērtēšanas komisija, kura sastāv no pieciem nozares profesionāļiem. Labākās idejas hakatona organizatori ir tiesīgi iesniegt attiecīgo drošības jomu pārvaldītājiem tālākai attīstīšanai.

  Plašāk par hakatonu “Globalsafe 2022” tīmekļa vietnē: https://hakatons.lumic.lv

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma