Web Analytics
More
  Reklāma

  Porsche Design un AGON by AOC iepazīstina ar PD32M – 4K, 144 Hz, HDR 1400 premium displeju

  Jaunākie raksti

  Ekskluzīvais dzīvesveida zīmols Porsche Design un AGON by AOC — viens no pasaulē vadošajiem spēļu monitoru1 un IT piederumu zīmoliem  prezentē jaunu izcilu spēļu monitoru: Porsche Design AOC AGON PRO PD32M. 80 cm/31,5 collu augstākās kvalitātes spēļu displejam ir unikāls dizains, ko iedvesmojušas Porsche sporta automašīnas īpašības un detaļas. Apvienojot augstu veiktspēju ar izcilu kvalitāti un apdari, un, pateicoties izteiksmīgajai 4K izšķirtspējai, 144 Hz atsvaidzes intensitātei un 1 ms GtG reakcijas laikam, PD32M ar augstu oktānskaitli ir lieliski piemērots sacīkstēm visprasīgākajiem spēlētājiem. Porsche Design AOC AGON PRO PD32M ir arī MiniLED fona apgaismojuma tehnoloģija un DisplayHDR 1400 atbalsts, kas rada nepārspējamu vizuālo pieredzi.

  “Ar mūsu ilggadējo partneri Porsche Design mēs atkal esam radījuši ikonisku un izcilu spēļu monitoru, kas apvieno labāko no abām pasaulēm. Tā kā PD32M ir patiesi daudzfunkcionāla ierīce, tā ir aprīkota ar funkcijām, kas patiks prasmīgiem un ambicioziem spēlētājiem, kā arī satura veidotājiem, ļaujot tiem uzlabot veiktspēju un produktivitāti,” saka Stefans Zommers (Stefan Sommer), TPV globālā mārketinga un biznesa vadītājs.

  ReklāmaAdvertisement

  “Mūsu galvenais mērķis bija izveidot augstas klases monitoru ar izsmalcinātu dizainu un izcilām tehnoloģijām. 2020. gadā Porsche Design un AOC AGON sadarbības rezultātā tika izveidots PD27 — 240 Hz QHD spēļu monitors, kura statīvs atgādina Porsche sacīkšu automašīnas stiprināto korpusu. Ar otrās paaudzes spēļu monitoru mēs vēl vairāk attīstījām sacīkšu iedvesmoto dizainu. Tajā, piemēram, ir integrētas dizaina norādes no sporta automašīnas stūres un riteņu spieķiem,” teic Rolands Heilers (Roland Heiler), Porsche Design galvenais dizaina speciālists.

  No sporta automašīnām iedvesmojies funkcionāls dizains

  PD32M statīva funkcionalitāte veido tā formu. Izturība un robustums ir galvenie elementi spēļu industrijā, un rezultātā šīs īpašības tiek smalki izmantotas displeja ietvarā un ar smilšstrūklu apstrādāta alumīnija lējuma statīvā. Monitoriem ir ļoti svarīgs arī kompaktums, un tāpēc displeja paneļa ietvara dizains atbilst iekšējo komponentu funkcionālajam izkārtojumam. Tā no paša paneļa uz galveno iekšējo komponentu korpusiem izplūst elastīga aizmugurējā konusveida virsma. Atsevišķi ietvertie vizuālie iedobumi ļauj virzīties uz dažādām savienotāju vietām. Turklāt, lai vizuāli optimizētu plāno paneli, displeja aizmugurējam korpusam sānos ir radīts viegls sašaurinājums, kas veido trapecveida formu, ietverot metāla sieta ielaidumus dzesēšanai un audio skaļruņiem. Šīs zonas arī netieši izgaismo RGB fona apgaismojums, lai neuzkrītoši iekļautu un uzlabotu kopējo spēļu pieredzi un radītu dinamismu. Smalkās papildu detaļas, piemēram, horizontālās dzesēšanas joslas ar fona apgaismojumu, iedvesmojušas gaisa dzesēšanas ieplūdes atveres, atrodamas arī sporta automašīnās. Produkta zīmols izpaužas dinamiskā veidā ar maināmu projekcijas logotipu.

  Izbaudiet augstu veiktspēju

  Monitors no citiem tirgū piedāvātajiem spēļu monitoriem atšķiras ne tikai ar dizainu tā lielais 31,5 collu monitors droši un stingri atrodas uz galda, un ergonomiskai lietošanai tā augstums ir regulējams. Statīvs atbalsta arī pagrieziena regulēšanu vertikāli.

  Porsche Design AOC AGON PRO PD32M ir aprīkots ar plakanu IPS (AAS) paneli, kas atveido 1,07 miljardus krāsu, radot smalkas nokrāsu atšķirības. Tam ir arī ļoti precīzas krāsas ar 97 procentu DCI-P3 krāsu telpas pārklājumu, radot reālistiskas nokrāsas un tonējumu. Integrējot moderno MiniLED fona apgaismojuma tehnoloģiju, monitoram ir 1152 aptumšošanas zonas, kuras var atsevišķi izgaismoties atkarībā no attēla satura. Ir pierādīts, ka PD32M vienā kadrā parāda gan apžilbinošu saules gaismu, gan ļoti intensīvas melnas ēnas, ko apliecina augstākā līmeņa HDR sertifikāts DisplayHDR 1400. Ar maksimālo spilgtumu līdz 1400 nitiem, tas ievērojami pārspēj mūsdienu spēļu monitoriem raksturīgo ~300 nitu spilgtumu.

  IPS panelis darbojas ar asu 4K izšķirtspēju (3840 x 2160) un lielu, ātru atsvaidzes intensitāti līdz 144 Hz. Ar patiesu 1 ms GtG reakcijas laiku tā sauktais “ghosting” efekts starp kadriem ir praktiski novērsts. Iekļautā Adaptive-Sync funkcija jaunajai ierīcei piešķir mainīgu atsvaidzes intensitāti (VRR), novēršot tādus artefaktus kā pārrāvumus un raustīšanos. Pateicoties DisplayPort 1.4 un divām HDMI 2.1 pieslēgvietām, PD32M ir piemērots gan datoru, gan konsoļu spēlētājiem. Ar USB-C monitors papildus atbalsta ierīces līdz 120 Hz ar 4K, kā arī pašreizējās paaudzes konsoles ar HDMI 2.1.

  Lieliski piemērots satura veidotājiem

  Porsche Design AOC AGON PRO PD32M kalpo kā produktīva iekārta satura veidotājiem, dizaineriem, redaktoriem vai programmētājiem. Tas ir ideāls mājas biroja monitors ar USB-C pieslēgvietu, kas ļauj monitoram uztvert displeja signālu, kā arī nosūtīt jaudu (līdz 90 W — atkarībā no HDR iestatījuma) un datus pievienotajam datoram tikai ar viena USB-C kabeļa palīdzību. Turklāt datori var pieslēgt un izmantot visas ierīces, kas pievienotas monitora 4 portu USB 3.2 centrmezglam, piemēram, tastatūru, peli vai ārējo diskdzini. PD32M ir aprīkots arī ar KVM slēdzi, lai lietotāji varētu viegli pārslēgties starp diviem avotiem, piemēram, spēļu datoru un darba klēpjdatoru, vienlaikus izmantojot to pašu tastatūru un peli. Monitors var vienlaikus attēlot abus avotus attēla režīmā (maksimālais UHD pie 60 Hz) no tā DP, HDMI vai USB-C porta.

  Papildus tam PD32M ir aprīkots ar jaudīgu skaņas sistēmu. Divi 8W skaļruņi ar uzlabotu DTS skaņu nodrošina bagātīgu un skaidru audio pieredzi, ko sagaida spēlētāji.

  Pielāgojams RGB apgaismojums

  Lai gan PD32M jau tā ir unikāls, tam ir arī īpašas pielāgošanas iespējas. Ierīcei ir pilnībā pielāgojams RGB apgaismojums (Light FX) displeja aizmugurē. Ieslēgšanas brīdī monitors sveicina lietotājus ar animētu starta logotipu un īpašu skaņu. Ekrāna displeja (OSD) izvēlnei ir unikāla un lietotājam draudzīga struktūru, savukārt bezvadu spēļu tastatūra nodrošina to, lai lietotāji varētu ātri un ērti piekļūt monitora OSD iestatījumiem. Visbeidzot, monitors ir pieejams augstākās kvalitātes iepakojumā un ar USB zibatmiņu, kurā ietverta lietotāja rokasgrāmata un saistītā programmatūra.

  Porsche Design AOC AGON PRO PD32M tagad ir pieejams Porsche Design veikalos pie specializētajiem mazumtirgotājiem un tiešsaistē www.porsche-design.com vietnē, kā arī atsevišķos tiešsaistes veikalos par ieteicamo cenu 1999 eiro.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma