Quantcast
More
  Reklāma

  Volkswagen strādā pie nozīmīgiem MEB elektroauto platformas uzlabojumiem

  Jaunākie raksti

  Vācu autoražotājs Volkswagen strādā pie vērā ņemamiem uzlabojumiem savai elektroauto platformai MEB – kā liecina autoražotāja pārstāvju sniegtā informācija UBS Parīzes elektroauto dienā, Volkswagen cer palielināt sniedzamību ar vienu uzlādi līdz pat 700 kilometriem. Šobrīd neviens no MEB auto tik tālu ar vienu uzlādi aizbraukt nespēj, turklāt ir ļoti maz elektrisko mašīnu, kas to spēj.

  Platforma izstrādāta tā, lai tajā būtu iespējams izmantot uzlabotas, izmainītas bateriju šūnas, kas spēj nodrošināt labāku efektivitāti. VW investīcijas šajā platformā sāka jau 2015. gadā. Jaunākajiem uzlabojumiem bateriju tehnoloģiju jomā vajadzētu ļaut nobraukt 700 kilometrus ar vienu uzlādi. Vismaz tā cer Volkswagen.

  Tāpat plānots, ka mašīnas spēs lādēties ar vairāk nekā 200kW jaudu, kas ievērojami paātrinās uzlādes ātrumu, īpaši garākos braucienos. Jaunie uzlabojumi, visticamāk, ieradīsies kopā ar kādu no nākamajiem modeļiem, kas top uz šīs platformas. Sagaidāms, ka šīs lietas nonāks arī jau esošajos modeļos, tostarp ID.3 un ID.4.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Krotow
  19.04.2022 11:21

  Būtu labi kaut vai 400 km ziemā ar ātro uzlādi. Nez, lietotāja interfeisa galā softa gļukus arī izķers?

  Reklāma