Web Analytics
More
  Reklāma

  Elektroauto uzlādes tīkls Eleport paziņo par partnerības uzsākšanu ar Bolt

  Jaunākie raksti

  Bolt, kas piedāvā kopbraukšanas pakalpojumus pēc pieprasījuma, koplietošanas automašīnas un elektriskos skrejriteņus, kā arī ēdienu un pārtikas preču piegādi, parakstīja sadarbības līgumu ar elektroauto uzlādes tīklu Eleport, lai izveidotu uzlādes tīklu, kas veicinās kopbraukšanas pakalpojumu elektrifikāciju. Pirmā sadarbības īstenošana notiks Baltijas valstīs un Polijā.

  Transporta nozare ir viens no lielākajiem ES siltumnīcefekta gāzu emisiju avotiem. Lai cīnītos pret emisijām un sasniegtu klimata neitralitātes mērķus, ES mērķis ir samazināt automašīnu radītās CO2 emisijas par 55% un prognozē, ka līdz 2030. gadam uz ceļiem būs aptuveni 30 miljoni elektrisko transportlīdzekļu. Šī iemesla dēļ Bolt un Eleport apvieno spēkus, lai padarītu transportu industriju ilgtspējīgāku un piedāvātu cilvēkiem arvien vairāk ērtu un videi draudzīgu pārvietošanās veidu, izmantojot elektroauto.

  Reklāma

  Sadarbības ietvaros uzņēmumi koordinēti paplašinās Eleport uzlādes tīklu, lai piedāvātu labākus elektroauto koplietošanas un uzlādes pakalpojumus Igaunijā, Latvijā, Lietuvā un Polijā. Šogad Eleport mērķis ir parakstīt līgumus šajās četrās valstīs par 750 elektroauto uzlādes staciju uzstādīšanu visbiežāk apmeklētākajās vietās.

  Pēc Eleport izpilddirektora Raula Potisepa (Raul Potisepp) teiktā, uzlādes tīkls Baltijā atpaliek no pārējās Eiropas modernitātes un pārklājuma ziņā. “Mēs vēlamies mainīt šo situāciju, un tāpēc Bolt uzskatām par labāko partneri, kurš arī ir ieinteresēts, lai uzlādes infrastruktūra tiktu uzlabota,” piebilda Potiseps. Eleport ir vairāk nekā 130 publisko uzlādes staciju liels tīkls Igaunijā un Latvijā un šobrīd ir uzsācis sagatavošanās darbus uzlādes staciju atvēršanai arī Lietuvā un Polijā.

  “Bolt misija ir uzlabot pilsētvidi. Mēs jau piedāvājam ilgtspējīgākas alternatīvas automašīnām vairāk nekā 170 pilsētās, kurās ir izvietoti mūsu elektriskie skrejriteņi un šo skrejriteņu uzlādes infrastruktūra. Nodrošinot vieglāk pieejamu koplietošanas automašīnu un kopbraukšanas uzlādes infrastruktūru, mēs palīdzēsim paātrināt pāreju no personīgajiem transportlīdzekļiem uz zema vai nulles oglekļa emisiju līmeņa koplietošanas mobilitāti,” stāsta Bolt reģionālais vadītājs kopbraukšanas jomā Aleksejs Koļesņikovs.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma