Web Analytics
More
  Reklāma

  Porsche ziņo par pārdošanas rekordiem un strauju elektrifikācijas plānu

  Jaunākie raksti

  Vācu sporta auto ražotājs Porsche ziņo par labākajiem pārdošanas rādītājiem uzņēmuma 91 gadu ilgajā vēsturē – pērn Porsche izdevās pārdot 301 915 mašīnas, kas ir par 30 tūkstošiem mašīnu vairāk nekā gadu iepriekš. Līdz ar to audzis arī apgrozījums un peļņa.

  Vislabāk pārdotais modelis bija “Macan”, kas pārdots 88 262 eksemplāros, cieši sekojot “Cayenne” ar 83 071 vienībām. Krietni audzis pieprasījums pēc Porsche elektriskā “Taycan” modeļa – pārdoti 41 296 auto, kas ir divreiz vairāk nekā gadu iepriekš. Porsche uzsvar, ka “Taycan” pārspējis slaveno “911”, kas pārdots 38 464 eksemplāros, tiesa, tas ir rekords arī “911” pārdošanas apjomos.

  Reklāma

  Autoražotāja pārstāvji norāda, ka 2030. gadā 80% Porsche pārdoto mašīnu būs pilnībā elektriskas. Nākamgad ieradīsies jaunais “Macan EV”, kas veidots uz jaunās PPE platformas, kuru kopīgi izstrādā Porsche un Audi. Tāpat ap 2025. gadu pilnībā elektrisks būs arī “Cayman” modelis.

  Sekmīgais Porsche finansiālais gads izziņots laikā, kad Volkswagen koncerna vadība arvien vairāk soļo pretī tam, lai Porsche akcijas tiktu piedāvātas publiskajā biržā. Volkswagen tādā veidā cer iegūt papildus finansējumu elektroauto projektu attīstībai.

  AvotsAutocar
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma