Reklāma

Pie pircējiem nonākusi satelītsakaru ierīce Garmin inReach Mini 2

Jaunākie raksti

Kā pasargāt sevi finanšu satricinājumu gadījumā? (video)

Brīžos, kad notiek finanšu tirgus satricinājumi, ir svarīgi padomāt par savu finansiālo drošību, lai gadījumā, ja ģimeni piemeklē nelaime...

Star FM “Zoopastas” tehnoloģiju rubrika #481 (06.10.2022)

6. oktobra radio Star FM rīta programmas Zoopasta tehnoloģiju rubrikas ieraksts. Kā klausīties Star FM tehnoloģiju ziņas? Katru ceturtdienu...

Logitech G502 X Plus peles un G PowerPlay peles paliktņa apskats

Logitech G502 X Plus pele ir viena no trim nesen izziņotām G502 X sērijas spēlēm paredzētām pelītēm. Sērijā ietilpst G502...

“Instagram” parādīsies vairāk reklāmas

Jūlijā jau ziņojām par "Meta" sliktajiem otrā ceturkšņa finanšu rezultātiem, kad pirmo reizi uzņēmuma pastāvēšanas vēsturē tā ieņēmumi bija...

Xiaomi piedāvā budžeta klases Redmi Pad planšetdatoru

Xiaomi izziņojis budžeta klases planšetdatoru Redmi Pad, kas ir aprīkots ar 90 Hz ekrānu un maksās ap 279 eiro....

Pie aktīvās atpūtas cienītājiem nonākusi satelītsakaru ierīce Garmin irReach Mini 2, kas nodrošina līdz pat 30 dienām ilgu globālo satelītsakaru darbību, saziņu ar neatliekamo palīdzību un uzlabotu atrašanās vietas izsekošanu. Jaunais inReach Mini 2 ir viegla un kompakta ierīce, kas papildina Garmin Explore lietotnes iespējas un navigācijas funkcijas, lai došanās piedzīvojumā būtu patīkama un droša.

Satelītierīce Garmin inReach mini 2 nodrošina divvirzienu saziņu un ārkārtas izsaukumu (SOS)  iespējas. Ar 30 dienu akumulatora darbības laiku, tajā integrētas arī atrašanās vietas un situācijas atpazīšanas funkcijas, kā arī saderība ar Garmin Explore Mobile lietotni. Pateicoties globālajam Iridium ® satelītu tīklam, ierīce nodrošina visas nepieciešamās informācijas – saziņas, atrašanās vietas, laikapstākļu atjauninājumus – pieejamību vienuviet. Tāpat nonākot ārkārtas situācijā, inReach Mini 2 lietotāji var nosūtīt interaktīvu SOS ziņojumu uz Garmin IERCC, uz kuru reaģē avārijas situāciju koordinācijas centrs.

„Dodoties pārgājienā, kalnos vai ilgstošā ekspedīcijā, inReach Mini 2 ir lieliska izvēle, kas ļauj visas diennakts laikā uzturēt saziņu ar draugiem un ģimeni. Tās kompaktais izmērs, atrašanās vietas noteikšanas funkcijas un ievērojami paildzinātais akumulatora darbības laiks ļaus saglabāt mieru ceļojuma laikā, nepalielinot mugursomas svaru,” stāsta Garmin viceprezidents globālās patēriņa preču pārdošanas jautājumos Dens Bartels (Dan Bartel). „Saziņa ar apkārtējiem ir svarīga jebkurā piedzīvojumā, labākais plāns ir vienmēr būt gatavam, tāpēc Garmin satelīta komunikatori, piemēram, inReach Mini 2, ir kļuvuši par uzticamiem rīkiem ikvienam, kurš dodas dabā.”

Ilgstošs akumulatora darbības laiks

Neatkarīgi no tā, vai pārvietojaties pa sauszemi, gaisu vai jūru, inReach Mini 2 ierīce nodrošina līdz 14 dienām nepārtrauktu darbības laiku, bet lai paildzinātu akumulatora darbības laiku līdz 30 dienām, lietotāji ikdienas lietošanai var paši pielāgot inReach Mini 2 izsekošanas intervālus. Ierīce ir neatņemams papildinājums jebkuram automobiļa, laivas vai lidmašīnas avārijas komplektam, jo pēc uzlādes būs gatava lietošanai līdz pat vienam gadam.

Situācijas apzināšanās

Jaunais Garmin inReach Mini 2 automātiski reģistrē lietotāja aktivitātes un saglabā maršrutu. Gadījumā, ja nākas nomaldīties no iecerētā maršruta, ierīcē iespējams izslēgt TracBack funkciju, lai atrastu ceļu uz sākumpunktu. Savukārt, lai atvieglotu navigāciju, ierīce ir aprīkota ar elektronisko kompasu, kas rāda precīzu kursu pat tad, ja tas ir nekustīgs. Papildus GPS satelītu tīklam inReach Mini 2 izmanto arī GALILEO, QZSS un BeiDou satelītu tīklus, kas nodrošina ātrāku sākotnējo satelītu uztveršanas laiku un lielāku pārklājumu sarežģītā vidē nekā tikai GPS. Ierīce nodrošina iespēju ātri saņemt aktuālāko informāciju, kā arī sniedz iespēju izmantot “ātro skatu”, kurā iespējams pārlūkot ierīces logrīkus, lai ātri iegūtu svarīgāko informāciju.

Savienojamība ar Garmin

InReach Mini 2 iespējams savienot ar vairāk nekā 80 Garmin ierīcēm, tostarp jūras kartploteriem, transportlīdzekļu navigatoriem, aviācijas sistēmām un viedpulksteņiem. Savienojot ierīces, lietotāji var viegli apskatīt ienākošos ziņojumus, atbildēt uz tiem vai vadīt inReach Mini 2, lai sāktu un pārtrauktu izsekošanu un avārijas gadījumā aktivizētu SOS iespēju no savienotās ierīces.

Lai uzlabotu sava tālruņa navigāciju un saziņu ar inReach Mini 2 piemērota ir lietotne Garmin Explore Mobile. Savienojot ierīci ar telefonu, piedzīvojumu meklētāji un dabas pētnieki var ērti kartēt, izsekot un sinhronizēt pārgājienus no jebkuras vietas. Savienojumā ar inReach Mini 2 iespējams izmantot telefonu, lai ievadītu ziņojumus, kā arī iegūtu aktuālo informāciju par laikapstākļiem un dažādām kartēm, maršrutiem.

Kopīgojiet savus piedzīvojumus reāllaikā

Ar jauno inReach Mini 2 iespējams ērti informēt savus draugus un ģimeni, izmantojot atrašanās vietas koplietošanas funkcijas. Izmantojot inReach MapShare™ lapu vai nosūtot savā ziņojumā iestrādātās GPS koordinātas, lietotāji var ātri informēt draugus un tuviniekus par savu atrašanās vietu un sazināties ar viņiem.

24/7 reaģēšana ārkārtas situācijās

Rūpējoties par lietotāju drošību, inReach Mini 2 nodrošina iespēju ārkārtas situācijā sazināties ar glābšanas dienestiem, izmantojot SOS pogu. Ar tās palīdzību tiek nosūtīts signāls uz Garmin Starptautisko avārijas reaģēšanas koordinācijas centru (IERCC), kas strādā nepārtraukti. Izmantojot divvirzienu saziņu, ko nodrošina ierīce, IERCC ārkārtas situācijā var uzturēt saziņu ar lietotāju, lai informētu par palīdzības dienestu ierašanos, kā arī veic saziņu ar lietotāja kontaktpersonām.

Izturīgais inReach Mini 2, kura izmēri ir nedaudz mazāk nekā četras collas (10 cm) augstumā un divas collas (5 cm) platumā, ar svaru 3,5 oz (100 g) ir ūdensizturīgs un atbilst IPX73 kodam. InReach Mini 2 ir jaunākais produkts Garmin globālo satelītsakaru ierīču saimē un ir pieejams par ieteicamo mazumtirdzniecības cenu 399,99 EUR.

Lai sazinātos, izmantojot inReach Mini ierīci,nepieciešams aktīvs satelīta abonēšanas plāns. Privātpersonām vai profesionāļiem ir pieejami dažādi plāni, sākot no mēneša abonementa līdz gada abonementa paketei. Paketes ir pieejamas jau no 14,99 EUR mēnesī.

2 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
2 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
rudzu rikas
02.02.2022 23:46

Normāls verķis ceļojumiem. Es tikai pārsmējos par teikumu: “Gadījumā, ja nākas nomaldīties no iecerētā maršruta, ierīcē iespējams izslēgt TracBack funkciju, lai atrastu ceļu uz sākumpunktu.” Atrodi kļūdu. :)

Nelabojams
03.02.2022 09:05

Dažos kalnu rajonos tiek prasīta specifiska apdrošināšana, kur nosacījumu sastāvā ir 24/7 avārijas sakaru iespēja. Šis te ir akurāt tas, kas tur vajadzīgs.

Reklāma