Reklāma

Nopludināti “Tesla Cybertruck” prototipa attēli

Jaunākie raksti

Pebble pulksteņa radītājs vēlas piedāvāt mazāka izmēra Android viedtālruni

Kādreiz vēl Sony veidoja maza izmēra Android viedtālruņus ar flagmaņa cienīgu specifikāciju, bet nu gandrīz vienīgā iespēja tikt pie...

Arī LMT pagarina iespēju ukraiņu bēgļiem izmantot bezmaksas mobilos sakarus

LMT pagarina iespēju Ukrainas iedzīvotājiem, kuri atrodas Latvijas teritorijā, vēl uz 90 dienām turpināt izmantot bezmaksas mobilo sakaru pakalpojumus. “Jau...

“Moskvičs” atdzims uz ķīniešu radītas platformas

Jau iepriekš esam rakstījuši, ka Renault pilnībā atstāj Krievijas tirgu, savukārt Renault rūpnīca Maskavā tiks izmantota, lai tur atdzīvinātu...

Withings izziņo jaunu klasiska stila viedpulksteni ScanWatch Horizon ar 30 dienu darbības laiku

Zīmols Withings ir zināms ar dažādām elektroniskajām ierīcēm, kuras palīdz mums sekot līdzi savai veselībai. Tagad produktu klāstu papildinājis...

Audi jaunākajos modeļos tagad piedāvā Apple Music atbalstu

Vācu autoražotāja Audi mašīnu īpašnieki tagad var izmantot Apple Music pakalpojumus savu mašīnu multimediju sistēmā pa taisno, proti, nav...

Jau vairākus gadus tiek gaidīta ekstravagantā “Tesla Cybertruck” ražošanas uzsākšana, taču pagaidām līdz tam nav nonācis. Aizvadītajā nedēļas nogalē tīmeklī tika nopludināti pāris attēli, kuros redzams “Cybertruck” prototips. Mašīna lielos vilcienos saglabā tās pašas iezīmes, ko sākotnējais koncepts – lieli un plakani virsbūves paneļi, asas, stūrainas līnijas un milzīgs vējstikls, taču ir arī dažādas izmaiņas, kas šo prototipu virza tuvāk ražošanai.

Oriģinālajā konceptā nebija logu slotiņu un atpakaļskata spoguļu – konceptiem tas ir normāli, jo dizaineri allaž gribējuši atbrīvoties no šīm lietām, taču drošības prasības to nepieļauj. Tesla labprāt piegādātu mašīnu, kurai spoguļu vietā ir kameras, tāpēc spoguļi esot izveidoti tā, lai tos viegli noņemt. Vadītāja pusē izveidota viena logu slotiņa, kas, acīmredzot, sniedzas visā stikla platumā. Tesla strādājot pie sava elektromagnētiskā logu tīrīšanas risinājuma, kas varētu tikt pielietots tieši “Cybertruck”, bet par to nekas oficiāls nav paziņots.

Šim prototipam nav rokturu. To nav vispār. Citos Tesla modeļos rokturi izslīd no mašīnas virsbūves, kad vadītājs atslēdz auto vai tam pietuvojas, ļaujot atvērt durvis. “Cybertruck” atpazīšot sava īpašnieka tuvošanos un pats attaisīs durvis. Pagaidām nav oficiāla apstiprinājuma, kad šis modelis beidzot nonāks ražošanā.

Reklāma

15 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
15 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Elektriķis
25.01.2022 10:22

Aiz priekšējā jumta balsta būs krietni ierobežota redzamība, pagriezienos var kaut ko nepamanīt.
Varbūt vienīgi šo lietu uzticēs “Autopilotam”….

Gundars
29.01.2022 23:21
Reply to  Elektriķis

Ņemot vērā auto masu un konfigurāciju, tā jau būs problēma tam kuru nepamanīs

ggggg
25.01.2022 10:40

Viens ir atrādīt konceptu, nepieliekot logu slotiņas un otrs – atrādīt konceptu, kā dizains nav savienojams pat ar logu slotiņām. Izskatās drausmīgi.
Bet patīk riteņi. Nav vairs tik agresīvi.
Durvis bez rokturiem ir pilnīgs fail. Vadītājam nu būs vēl mazāk kontroles pār automašīnu. Nepietiek ar to, ka teju viss ir darbināms tikai ar planšeti. Veiksmi iekarot pick up fanu komūnu ar vadītāja kontroles neesamību pār automašīnu.

Elektriķis
25.01.2022 11:42
Reply to  ggggg

Par logu slotiņām: varbūt ka izskatās drausmīgi, bet vienreiz ir novākta tā nejēdzīgā šķirba starp motora pārsegu un priekšējo stiklu. Ziemā tur sakrājās sniegs, rudenī lapas. Ziemā, ja no turienes neizvāc slotiņas, tās tur bezcerīgi iesalst. Teslu īpašniekiem ir triks – pirms ziemā atstāt auto, slotiņām ieslēdz servisa stāvokli, tad tās izlien ārā no bedres. Citu auto īpašnieki tās atloka, ja to var viegli izdarīt.

Slavis
25.01.2022 20:16
Reply to  Elektriķis

Maniem 10 gadus vecajiem audi un volvo ar var ieslēgt servisa režīmu, atstājot auto, tā ka fake news

Elektriķis
25.01.2022 21:03
Reply to  Slavis

Vai tad apgalvoju ka citiem nav servisa režīma? Pieņemu ka liela daļa īpašnieku nezina par tādu…. pats esmu mācījis kolēģim Škodai iedarbināt šo režīmu.

Name*
25.01.2022 10:55

Gan jau cybertruck rokturi būs tā pat kā Mustang Mach-e, kam ir iebūvēts B pīlārī.

Krotow
25.01.2022 14:55

Nez, Tesla šo auto kādreiz arī palaidīs ražošanā. Sāk izskatīties pēc autobūves kodolsintēzes reaktora.

Biteme
25.01.2022 17:14
Reply to  Krotow

Man nāca prātā Theranos panākumi. Vienīgi Masks ir pamanījies palaist tautās elektriskos Moskvičus.

Wil
25.01.2022 18:37

Varētu būt nepatīkami, ja pēkšņi durvis aizsalst. Nevar pat paraustīt – jāgaida atkusnis :)

bobis
26.01.2022 00:24

Labs cilveku tosteris.

bobis
26.01.2022 00:35

Masinas korpusa var uztaisit paris spraugas, pa kuram no arpuses ieklust gaiss salona.

ggggg
26.01.2022 09:26
Reply to  bobis

Zinot Tesla kvalitāti, spraugas būs.

hmmm :)
26.01.2022 11:59

Man liekas tieši diksi nav piemēroti mašināi. Kaut kā baigi krīt uzreiz acīs.
Varbūt vnk uzlika tādus diskus kādi bija garažā pieejami. Vai noskrūvēja no citas mašinas.

Gundars
29.01.2022 23:19

Cybertruck” atpazīšot sava īpašnieka tuvošanos un pats attaisīs durvis… vo forši, tavs cibertraks stāv pie mājas, tu tam staigā garām uz pāartiju mauriņā un šis tik virina durvis.
Ko var ņemties par kaut kādu izdomātu problēmu risināšanu, kur viņas nemaz nav. Un radīt citas problēmas. Atvērt durvis pašiem tagad jau ir grūti.

Reklāma