Web Analytics
More
  Reklāma

  Mitsubishi atklāj “Vision Ralliart” koncepta krosoveru

  Jaunākie raksti

  Mitsubishi pirms kāda laika publicēja intriģējošus attēlus ar kādu topošu mašīnu, kur savu roku pielikusi ražotāja sporta divīzija “Ralliart”. Daudziem bija cerības, ka šie attēli varētu iezīmēt iespējamo “Lancer Evolution” atgriešanos. Kā nekā, Mitsubishi iepriekš dzīvē atgrieza citu savu slaveno nosaukumu “Eclipse”, taču arī tas bija krosovers.

  Arī tagad japāņu autoražotājs sarūgtinājis savus fanus, prezentējot kārtējo krosoveru ar nosaukumu “Vision Ralliart”. Lai visu padarītu vēl sliktāku, šis koncepts nav solis pretī kam pilnīgi jaunam – auto ir balstīts esošajā “Outlander” modelī.

  Reklāma

  Pagaidām ražotājs nav sniedzis plašāku tehnisko informāciju, lai varētu spriest, ko šis modelis piedāvā. Mitsubishi līdz šim bārstījušies ar mārketinga saukļiem, sakot, ka šajā konceptā apvienota “Ralliart nodaļas vīzija un Mitsubishi inženieru prasmes.” Ražotājs sola uzlabotu paātrinājumu, bremzēšanu un vadāmību, taču nav sniegti arī jaudas parametri.

  Patiesībā Mitsubishi līdz šim runājuši gandrīz tikai par mašīnas dizainu nevis tehniskajām lietām, taču ražotājs norāda, ka atsauksmes par šo konceptu tiks ņemtas vērā, izstrādājot nākotnes modeļus. Mašīna plašākai publikai nedēļa nogalē tiks izrādīta Tokijā, kad ražotājs, cerams, sniegs plašāku informāciju, kad un vai šis koncepts varētu nonākt pie klientiem.

   

  AvotsCarBuzz
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  ThinkGreen
  12.01.2022 14:36

  Lauksaimnieku skaits LV samazinās, bet “lauksaimniecības mašīnas” ar vien vairāk parādās ielās – kur loģika? :)

  Reklāma