Reklāma

Samsung padodas un slēdz Tizen lietotņu veikalu

Jaunākie raksti

Sony SRN-NS7 kakla skaļruņu apskats

Ikgadējā Kursora lasītāju aptaujā daļa norādīja, ka papildu tādām klasiskām ierīcēm, kā viedtālruņi un datori, lasītāji gribētu redzēt arī...

YouTube pārtrauks savu YouTube Originals programmu

Video straumēšanas platforma paziņojusi par plāniem mainīt savu stratēģiju ar speciāla satura veidošanu, kas nozīmē, ka tiks pārtraukta YouTube...

Iespējams, drīzā nākotnē ar sejas maskām varēsim izmērīt savu sirdsdarbību

Nu jau divi gadi būs pagājuši, kopš mūsu ikdienas neatņemama sastāvdaļa ir sejas maskas. Pa šo laiku pētniekiem jau...

Volkswagen un Bosch plāno sadarbību elektroauto bateriju ražošanā

Divi no Vācijas lielākajiem ražojošajiem uzņēmumiem Volkswagen un Bosch parakstījuši sadarbības memorandu, lai izveidotu kopuzņēmumu un ievērojami palielinātu elektroauto...

Apple 2021. gada nogalē atkal bija lielākais viedtālruņu piegādātājs

Pēc salīdzinoši pieticīga viedtālruņu pārdošanas gada, Apple atguvis savas ierastās līderpozīcijas pagājušā gada pēdējā ceturksnī. Analītikas uzņēmums Canalys dalījies ar...

Samsung kopš jaunā gada ir slēdzis Tizen lietotņu veikalu, tas vairs nav pieejams. Pirms pusgada Tizen veikals tika slēgts jauniem lietotājiem, bet vecie to vēl varēja izmantot ar pamatīgiem ierobežojumiem – atkārtoti ielādēt varēja tikai jau iepriekš izmantotas lietotnes, neko jaunu iegūt Tizen veikalā nevarēja.

Skāde šajā ziņā gan nav diža, jo pēdējais Tizen viedtālrunis bija Samsung Z4, kas iznāca 2017. gadā. Bet viedtālruņi nav vienīgie, kas paļaujas uz Tizen operētājsistēmu.

Ziņas sliktā daļa ir tā, ka Samsung, visticamāk, pavisam pametīs Tizen projektu, jo jau šobrīd Samsung Galaxy viedajos pulksteņos tiek izmantota Google Wear OS. Galaxy Watch4 sērijā Wear OS ir pilnībā aizņēmis Tizen vietu.

Pēdējais Tizen bastions ir Samsung televizori, tie pagaidām paliek šajā operētājsistēmā.

Reklāma

14 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
14 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Gundars
11.01.2022 12:11

Kurš te stāstīja, ka Androids televizoros ir bez maz pats sliktākais. Un Sony, kurš draudzējas ar Android, esot nesaprātīgs pirkums, kā pozitīvo piemēru liekot Samsungu.
Bija arguments, ka, novecojot Android versijai arī, TV dzelzis zaudē savu aktualitāti. Ko gan nespēju saprast. Tak atjauno jaunāko Android versiju un lieto TV tālāk. Kā to daru jau trīs ar pus gadus savam Sony OLED.

Biteme
11.01.2022 12:34
Reply to  Gundars

Jēdzīgāk ir TV bez visiem tiem smārtumiem, un dot iekšā signālu un vienīgais kas tam jāmāk ir – rādīt bildi un palaist skaņu uz izeju (jo skaļruņi TV ir sūds jau pēc definīcijas).

Mareks Bērziņš
11.01.2022 13:34
Reply to  Biteme

Varbūt cilvēkiem ar šauru domāšanu derēs tavs variants.. 😁

Biteme
11.01.2022 16:11

Ar šauro domāšanu drīzāk der viss-vienā – nekas daudz nav jādomā un jāsaprot, tik ņammā to ko piedāvā ražotājs))

Mmm
11.01.2022 16:24
Reply to  Biteme

Lietotājiem kuriem ikdiena nav saistīta ar IT vai kuri nav advancēti tehnoloģiju ziņā labāk patiks viss vienā, mazāk kastīšu, mazāk pultis, mazāk vadu un mazāk nesaprašanās. Un saukt tāpēc viņus par šauri domājošiem ir muļķīgi, bieži vien viņiem ir daudz plašāks zināšanu spektrs nekā tiem kas viņus tā nievājoši apzīmē. Tie kas ir advancēti tehnoloģijās sastāda salīdzinoši mazu daļu no sabiedrības, un to nezināt…lūk tā ir šaura domāšana… :)

Biteme
11.01.2022 16:32
Reply to  Mmm

Ja cilvēkam ir plašs zināšanu spektrs – kāpēc tam skatīties TV? Tipiski pie TV sēž cilvēki ar ne pārāk plašu redzesloku. Tu pretendē uz plašu redzējumu, bet neredzi tik vienkāršas sakarības)

Krotow(@krotow_2)
11.01.2022 22:05
Reply to  Biteme

Pasaki, ko darīsi pēc 5 gadiem. Saderam ka nevarēsi. Tāpat nezināsi, kad TV pēkšņi izrādīsies vajadzīgs.

Artūrs
12.01.2022 00:36
Reply to  Biteme

Nejauc TV kā ierīci ar televīzijas pakalpojumu.

Jānis
11.01.2022 16:58
Reply to  Gundars

Es varu padalīties ar savu pieredzi – nu jau kādi 5 ar pusi gadi un Sony TV ar Android strādā vēljoprojām ļoti labi. Ik pa brīdim ir kāds atjauninājums gan pašam Android, gan arī aplikācijām un tiešām neviena slikta vārda nevaru teikt par to TV.

Krotow(@krotow_2)
11.01.2022 22:05
Reply to  Jānis

Sony aparātiem vnk ir pietiekami jaudīgs “borta dators”, kas 4K izšķirtspējā velk praktiski visu rādāmo.

Skābene
11.01.2022 12:33

Ko nozīmē slēdz Tizen veikalu, bet TV paliek pēdējais Tizen bastions? No kurienes tad Tizen TV dabūs aplikācijas, ja veikals slēgts?

Krotow(@krotow_2)
11.01.2022 22:07
Reply to  Skābene

Nekur. Viens no slēgtā koda un platformu “bonusiem”. Kad bode aizveras, vari dzelžus sakraut kaudzē un apliet ar benzīnu, ko arī drīz aizliegs. Pebble viedumu lietotāji nesen jau baisi aplauzās. Pirms tam BBL lietotāji.

Kursors.lv
Kristaps Skutelis(@krizdabz)
11.01.2022 22:31
Reply to  Krotow

Jel neber brūcēs sāli par Pebble :/

Krotow(@krotow_2)
11.01.2022 22:09

Ma***s varēja atstāt vismaz to kas ir. Kāreiz paziņam nupat vajadzēja – zvanīja un prasīja, kur pēkšņi visas aplikācijas pazudušas.

Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: