Reklāma

“Samsung” atvēris savu metaversa veikalu

Jaunākie raksti

Apple paredz augstu pieprasījumu pēc iPhone 14 viedtālruņiem

Uzņēmums Apple, neskatoties uz ekonomisko situāciju pasaulē, paredz, ka arī šajā rudenī būs pietiekami liels pieprasījums pēc nākamajiem iPhone...

“Xiaomi” prezentējis strādājošu cilvēkveidīgo robotu “CyberOne”

Laikam jau sen aiz muguras ir tie laiki, kad elektronikas uzņēmums varēja izziņot jaunu tālruni un dēvēt to par...

“Meta” beidzot sāk testēt “Messenger” sarunu šifrēšanu

Uzņēmums "Meta" jau samērā ilgi strādā pie tā, lai tai piederošās saziņas lietotnes sniegtu pilnu šifrēšanu (end-to-end encryption) čatiem....

Shazam datora versija beidzot iegūst oficiālu atbalstu Apple M sērijas procesoriem

Apple oficiāli jau vairākus gadus ir Shazam īpašnieks, bet tās datora versija bija palikusi nedaudz ēnā, un beidzot, pēc...

Opel Astra apskats – vai Stellantis spēs izglābt Opel?

Opel savas laikā ir piedzīvojis pamatīgas izmaiņas. Pēdējās izmaiņas ir kopš 2017. gada, kad PSA (Peugeot Citroën) automobiļu ražošanas...

“Samsung” 6. janvārī atklājis metaversa kopiju savam Ņujorkā esošajam fiziskajam veikalam. Veikals ar nosaukumu “Samsung 837X” izvietots Decentralendā (Decentraland) – atvērtā koda 3D virtuālās pasaules platformā – un atradīsies tur ierobežotu laiku. Lai izveidotu savu metaversa veikalu, “Samsung” iegādājies zemes gabalu Decentralendā kā NFT, izmantojot kriptovalūtu “MANA”.

“Samsung” sola, ka šādā veidā saviem klientiem sniegs nākamā līmeņa pieredzi. Veikala apmeklētājiem avatara veidolā ir iespēja doties ceļojumā, kur tehnoloģijas apvienojas ar mākslu, modi, mūziku un ilgtspējību. Uzņēmums stāsta, ka “Samsung 837X” metaversa veikalā fantāzija sastopas ar realitāti, lietotājiem iepazīstoties ar “Samsung” tehnoloģiju sniegtajām iespējām.

Veikala apmeklētājiem būs iespēja iesaistīties digitālos piedzīvojumos, ceļojot cauri tādām vietām kā “Connectivity Theatre” (latviski – “Savienojuma teātris”) un “Sustainability Forest” (latviski – “Ilgtspējas mežs”), izpildīt uzdevumus un iegūt “Samsung 837X” veikala īpašos NFT.

  • “Savienojuma teātris” ir vieta, kur pašreiz no tehnoloģiju izstādes “CES 2022” pārraida “Samsung” prezentētos jaunumus. Lietotāji šeit var arī izzināt priekšrocības, ko sniedz savienojamība, un atklāt pielāgotus risinājumus, ko dod “Samsung” tehnoloģijas.
  • Uzņēmums nesen paziņoja par sadarbību ar klimata risinājumu platformu “Veritree”, kas paredz līdz 2022. gada pirmajai pusei sastādīt divus miljonus koku. Savukārt “Ilgtspējas mežs” ir iespaidīgs portāls, kurā iespējams nokļūt un staigāt pa miljoniem koku lielu mežu.
  • Atzīmējot “Samsung 837X” veikala atvēršanu Decentralendā, 7. janvārī notika iespaidīga metaversa miksētās realitātes ballīte, ko rīkoja dīdžejs no fiziskās “Samsung” veikala atrašanās vietas.
AvotsSamsung

1 komentārs

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
1 komentārs
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
LAN
10.01.2022 08:04

Cerams, ka iepirkšanās pieredze būs nedaudz labāka kā šeit:
https://youtu.be/9w262elaqhI

Reklāma