Reklāma

Aptauja: Kursors.lv lasītāju iecienītākie tehnoloģiju ražotāji 2021. gadā

Jaunākie raksti

Dienvidkoreja palaidusi satelītu, izmantojot pirmo pašu radīto raķeti

Dienvidkoreja nupat spērusi nozīmīgu soli, lai kļūtu par daļu no kosmosa valstu saimes. Tiek ziņots, ka Dienvidkoreja pirmo reizi...

“Amazon” iepazīstina ar savu pirmo pilnībā autonomo mobilo noliktavas robotu

Ņemot vērā iespējamo krīzi nodarbinātības jomā, "Amazon" jo cītīgi jāstrādā pie automatizācijas un robotikas risinājumu integrācijas savās noliktavās. Šajā...

Turpinoties lielam pieprasījumam pēc Apple AirTag, varētu tikt izlaists uzlabots modelis

Apple AirTag ierīču izsekotājs tika izlaists nedaudz vairāk kā pirms gada, un izskatās, ka tas ir bijis salīdzinoši populārs,...

PCI Express 7 astoņkārt pārsniegs PCI Express 5 ātrumus

PCI Express 5.0 vēl nav nonācis pie lietotājiem datoros, kad jau PCI-SIG komiteja uzsākusi darbu pie PCI Express 7.0....

Seagate IronWolf Pro 6 TB NAS cietā diska apskats

Seagate IronWolf un IronWolf Pro sērijas diski aptver ietilpības variantus no 1 TB līdz pat iespaidīgiem 20 TB un...

Savam noslēgumam tuvojas kārtējais gads un tas nozīmē tikai vienu. Speram gaisā jau trešo Kursors.lv lasītāju iecienītāko tehnoloģiju ražotāju aptauju!

Tā ir iespēja atdot savu balsi par to zīmolu, kura produkti šogad ir spējuši iepriecināt. Pie tam, aptaujā varam nobalsot par dažādiem mobilo ierīču, televizoru, datoru komponenšu, monitoru, sadzīves tehnikas, viedo skaļruņu un putekļusūcēju u.c. produktu ražotājiem. Katrā kategorijā atzīmē to zīmolu, kas visvairāk ir pelnījis uzslavu. Ja par kādu produktu kategoriju nav viedokļa, dodies pie nākamās. Ja kāda zīmola nav sarakstā, lūdzu, pievieno. Lūdzu, padalies ar šo rakstu arī ar saviem draugiem un paziņām, lai varam gūt pilnāku bildi par iecienītākajām tehnoloģijām Latvijā. Paldies!

Šī balsošana būs atvērta divas nedēļas līdz 9. janvāra noslēgumam un pēc tam apkopošu rezultātus, lai varam janvārī kronēt Kursors.lv lasītāju 2021. gadā mīlētākos tehnoloģiju ražotājus!

Paldies par aktīvo balsošanu!

Kā pateicību par šīs aptaujas aizpildīšanai veltīto laiku, vēlamies mūsu lasītājus apdāvināt ar foršiem gadžetiem. Šogad balvās būs: Razer Kraken X austiņas, Samsung T7 (500GB) ārējais disks, Xiaomi Mi Watch Lite aktivitāšu pulkstenis, Steelseries Rival 5 datorpele un Tp-link Tapo P110 viedā rozete.

OK, ķeramies pie atbildēšanas. Ja ērtāk atbildēt uz anketu jaunā logā, spied te. Lai jums visiem mierīga šī gada nogale!

12 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
12 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Wow
27.12.2021 09:28

No telefona nerullèjas uz leju, nenobalsoju

27.12.2021 10:28
Reply to  Wow

Man šodien arī ar Google docs un Edge pārlūku ir kaut kādas problēmas un aiztures.

Biteme
27.12.2021 13:19

Viss rakstā uzskaitītis ir produkti (izstrādājumi) un to ražotāji. Tehnoloģijas tiek izmantotas, bet netiek ražotas. Nopirkt tehnoloģiju var ražotājs, lai ražotu produktus.

Stilīgi ir rakstīt vienkārši un saprotami, nevis lietot sarežģītus vārdus, turklāt nevietā, kā šoreiz.

Hašvaldis Blokčeins-Halvenings (HBH)
27.12.2021 13:36

Tavs iecienītākais bitcoin maineru ražotājs 2021. gadā

Čiekurs
27.12.2021 14:04

Domāju ir laiks pieņemt Hašvaldi darbā kā ārštata kripto reportieri. Esošie autori vienkārši netiek līdzi.

tepat
08.01.2022 13:10

Izejot cauri jautājumiem, saprotu, ka man nav nekādi baigie iecienītākie nekas, tukšu formu nedaudz kauns nodot.

Iespējams labs jautājuma formāts būtu vai ir kādi ražotāji/kompānijas par kurām uzlabojusies/pasliktinājusies attieksme. Tad tur iespējams būtu vairāk ko pateikt (protams tas padarītu aptaju vēl garāku, diemžēl)

Jānis
09.01.2022 11:02

😁

Reklāma