Web Analytics
More
  Reklāma

  USB Association kritizē Eiropas pieeju vienota USB standarta izstrādē

  Jaunākie raksti

  USB Implementers Forum vadība norādījusi, ka Eiropas Savienības centieni uzspiest vienotu USB lādēšanas standartu viedierīcēm varbūt izklausās labi, bet faktiski Eiropa pat nav iedziļinājusies visās niansēs, kas var pēc pāris gadiem sāpīgi atspēlēties.

  Eiropas virzītā USB uzlādes ieviešana un standartizēšana nāk par vēlu, kā arī tā varot radīt apjukumu un viedokļu dalīšanos, jo tā esot dažādi interpretējama.

  Reklāma

  Eiropa pagaidām nav ņēmusi vērā USB Type-C spēju veikt uzlādi ar 240 W, turklāt Eiropa vēlas standartizēt tikai daļu no USB specifikācijas. Piemēram, Eiropa pieprasīs tikai 15 W uzlādes jaudu, kas jau šodien netiek uzskatīta par ātru uzlādi. Vienlaikus Eiropas vēlme visu standartizēt var novest pie tā, ka apstājas dažādu jaunievedumu ieviešana.

  Šī gada septembrī Eiropas Komisija parādīja direktīvas sagatavi, šobrīd Eiropas Komisija gaida komentārus no ražotājiem un lietotājiem par USB Type-C ieviešanas plāniem. USB Type-C vajadzētu kļūt par standartu viedierīču uzlādē. Tiek plānots, ka ražotājiem būs 24 mēnešu pārejas periods, lai pielāgotos gaidāmajiem noteikumiem.

  Avotsguru3d
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  Inline Feedbacks
  View all comments
  karlis
  23.11.2021 10:21

  varētu sākt, ka standartizē fizisko interfeisu.
  savādāk drīz jau vajadzēs uzlādes staciju, lai uzlādētu telefonu 15 sekundēs.

  Reklāma