Reklāma

LMT Viedtelevīzija turpmāk būs pieejama arī datorā un viedierīcēs

Jaunākie raksti

Nothing Phone (1) apskats – parunāsim par neko!

Ilgi domāju, kā lai latvisko angļu vārdu "Hype", tad metu kaunu pie malas un ļāvos Google tulkotājam. Ažiotāža. Patiešām...

Tesla kārtējās problēmas ar varasiestādēm par Autopilot sistēmas mārketingu

Elektroauto ražotājs Tesla kārtējoreiz iekūlies nepatikšanās ar varasiestādēm par to, kā tiek reklamēta "Autopilot" sistēma - šoreiz Tesla ir...

Samsung varētu oficiāli atbrīvoties no “Z” burta lietošanas salokāmo tālruņu nosaukumus

Esam tikai dienas attālumā no tā, kad tikss izziņoti nākamās paaudzes Samsung salokāmie viedtālruņi un sagaidāms, ka to nosaukumu vairs...

NIO bateriju maiņas stacijas tiks ražotas Ungārijā

Ķīniešu elektroauto ražotājs NIO turpina paplašināšanos Eiropas tirgū un tagad uzņēmums ziņo, ka Eiropā tiks saliktas NIO elektroauto bateriju...

McLaren tagad piedāvās 450 dolāru vērtus sporta apavus

Auto zīmols McLaren cer pavērt jaunus biznesa un mārketinga apvāršņus, piedāvājot sporta apavus, kurus rotās uzņēmuma vārds. Jaunais skriešanas apavu...

Latvijas mobilo sakaru operators un tehnoloģiju inovāciju uzņēmums LMT turpmāk piedāvās iespēju LMT Viedtelevīzijas saturu bez papildu maksas vērot arī datoros un viedtālruņos. Sākot ar 10. novembri, LMT Viedtelevīzija un LMT Straume skatītājiem pakāpeniski būs pieejama mobilajā lietotnē un vietnē viedtelevizija.lv.

“Mūsdienās lielāko daļu video satura klienti vēro nevis uz lielajiem – TV ekrāniem, bet tieši nelielajās, portatīvajās ierīcēs – klēpjdatoros, planšetēs, viedtālruņos. Tādēļ, rūpējoties par savu klientu labsajūtu, LMT Viedtelevīzijas saturu esam padarījuši vēl pieejamāku un atbilstošāku aktuālajiem satura patēriņa paradumiem. Turpmāk LMT Viedtelevīzijas lietotāji plašo TV kanālu saturu, filmu un raidījumu bibliotēku, kā arī oriģinālsaturu varēs skatīties neatkarīgi no atrašanās vietas,” stāsta Juris Binde, LMT prezidents.

Līdz ar mobilās lietotnes un vietnes viedtelevīzija.lv darbības uzsākšanu darbību pārtrauks lietotne LMT Straume. Tiešraižu platformas saturs turpmāk skatītājiem būs pieejams LMT Viedtelevīzijas interneta vietnē un mobilajā lietotnē. Kā ierasts, tas būs skatāms bez maksas.

Savukārt LMT Viedtelevīzijas TV kanāli un filmu, seriālu, raidījumu bibliotēka tāpat kā līdz šim būs pieejami par mēneša maksu LMT Viedtelevīzijas lietotājiem, kuri izmanto LMT internetu. Lai piekļūtu LMT Viedtelevīzijas saturam telefonā, klienti ir aicināti lejuplādēt lietotni LMT Viedtelevīzija vai datorā atvērt vietni viedtelevizija.lv.

15 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
15 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
kikii
10.11.2021 13:23

Vai uz sava Android TV Box varēšu palaist to LMT?

Skābene
10.11.2021 16:51
Reply to  kikii

Par TV Boxiem runājot, Lattelekoms un gan jau arī LMT atbalsta tikai sevus sertificētos TV boxus, kuru sarakstā ir Shortcut Box, LMT box , kas ārēji izskatās viens un tas pats TV box un Xiaomi TV box. :)
Lai skatītos GO3 iekš smart TV nekādu boxu nevajag, bet Helio gadījumā jākarina klāt pie smart tv nevajadzīgs apendicīts. Iekš Shortcut atsevišķus kanālus var skatīties tikai uz TV, bet ne uz datora vai mobilās ierīces, arī strīmot nav brīv.
Pagaidām Go3 ir visērtāk lietojams uz visa veida ierīcēm un Boxiem. Iet arī uz Android boxiem, kas nav TV boxi.

boo
11.11.2021 14:23
Reply to  Skābene

Tāds Shortcut neeksistē jau labu laiku

Skābene
12.11.2021 08:51
Reply to  boo

Un kas tad ir mainījies, ja neskaita zīmolu? Pēc zīmola maiņas man vēl 2 mēnešus televizorā shortcut ikona nebija nomainījusies uz TET+ ikonu. Vizuāli televizorā joprojām ir tas pats Shortcut, visas izvēlnes, saturs, viss tas pats.

boo
12.11.2021 09:51
Reply to  Skābene

Pats jau atbildēji – to tagad sauc savādāk. Lietas ir jāsauc tā, kā tās sauc.

Skābene
12.11.2021 10:46
Reply to  boo

Bet kāpēc tauta Cirkuļus joprojām sauc par Staķikiem!? :)

boo
13.11.2021 08:37
Reply to  Skābene

Nezinu, nevienu izkārtni vai logo, kur joprojām būtu rakstīts “Statoil”, nav gadījies redzēt

Toms
11.11.2021 17:21
Reply to  Skābene

Tet+ uz savu smart TV skatos caur aplikāciju bez problēmam un iztiekot bez nekādiem boxiem.

Skābene
12.11.2021 08:57
Reply to  Toms

Es rakstīju par Helio uz smart TV, nevis Shortcut(Tet+). ;) Tu vari skatīties uz sva smart TV Helio bez boxa?
Vari no telefona strīmot uz TV savu Tet+? Visi TV kanāli iet mobilajā ierīcē? Uz Windows datora arī iet Tet+?Uz parastā android box (ne TV boxa) vari palaist Tet+ aplikāciju?

TV Box
10.11.2021 18:45
Reply to  kikii

Pagaidām uz LMT bokša.

wils
10.11.2021 16:50

Rakstā publicēts nepareizs links. Jāiet uz viedtelevizija.lv, nevis viedtelevīzija.lv

Kursors.lv
10.11.2021 17:02
Reply to  wils

Paldies, salabots.

Krotow
11.11.2021 15:24

Palaist jau var, taču par skatīšanos vienalga būs jāmaksā ;)

Kaspars
13.11.2021 18:47

Sapisās meistarībā kārtējo reizi, pirms tam bija vietne lmt straume, no smart tv pārlūka bez problēmām sīkais skatījās kaut kādus tur savus bērnu seriālus tuta utt. viss strādāja kā nākas, tagad palaida jauno saitu un vairs neko nerāda jo neatbalsta video playeri.

x-f
13.11.2021 22:23

Ar Safari nedarbojas. Straumi varēja skatīties, bet tagad man speciāli jālieto cits pārlūks tikai “viedtelevīzijai”? :(

Reklāma