Web Analytics
More
  Reklāma

  Latviešu jaunuzņēmums “Whimsical” piesaistījis 30 miljonu dolāru lielu finansējumu

  Jaunākie raksti

  Latviešu startaps, attālināto komandu sadarbības rīku izstrādātājs “Whimsical” piesaistījis iespaidīgu finansējumu 30 miljonu ASV dolāru apmērā. Investoru vidū atrodamas tādas labi zināmas kompānijas kā “Dropbox”, “Github”, “Google”, “Stripe”. Savukārt investīciju raundu vadīja pazīstamais investīciju fonds “Accel”.

  “Whimsical” 2017. gadā dibināja Kaspars Dancis, jau ilgus gadus vērodams, kā uzņēmumi darbojas ikdienā un ko izmanto darbā, ieskaitot dokumentu kalnus, izklājlapas, prezentāciju slaidus, kas nav īstā pieeja darbam attālināti. Viņš saprata, ka komandu darbu nepieciešams padarīt ātrāku, vienotāku, aizraujošāku, koncentrējoties uz saturu un sadarbību. Tāpēc dzima ideja par “Whimsical”.

  Reklāma

  Avots: Whimsical

  Uzņēmums izstrādājis vienotu vidi domāšanas procesa uzlabošanai un komandu attālinātai sadarbībai. Šādā veidā komandas var vizuāli piefiksēt idejas, rīkot “prāta vētras”, zīmēt domu kartes, diagrammas un daudz ko citu, kas rosina attīstīt un uzlabot produktus/pakalpojumus.

  Esošā situācija pasaulē “Whimsical” nākusi tikai par labu, pēdējā gada laikā tas izaudzis par 250%. Augustā “Whimsical” attālināto komandu sadarbības rīku izmantoja vairāk nekā miljons lietotāju. Savukārt uzņēmuma klientu loks paplašinājies līdz 6000, kuru vidū atrodami gan tehnoloģiju uzņēmumi, gan arī lielas organizācijas un bankas, ieskaitot “Intercom”, “Netflix” un “Twilio”.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  3 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Indulis
  03.11.2021 10:19

  42 miljardu vērts uzņēmums lepojas ar 30 miljonu vērtu kapitāla piesaisti. Vai cipari ir pareizi? Katrā ziņā izskatās pēc jaunā Latvijas vienradža!

  Roberts
  03.11.2021 11:18

  Pat TechCrunch bija pareizi uzrakstījis Kaspara uzvārdu “Dancis”…

  Reklāma