Reklāma

Windows 11 (gluži kā Rīga) nebūs gatavs nekad

Jaunākie raksti

Ķirurgi pirmo reizi veiksmīgi savienojuši ģenētiski modificētas cūkas nieri ar cilvēka organismu

Zinātnieki spēruši platu soli cūku orgānu transplantācijā. Pirmo reizi pētnieki ģenētiski modificētas cūkas nieri veiksmīgi savienojuši ar cilvēka organismu....

Razer uzsāk piedāvāt procesora dzesētājus, korpusa ventilatorus un barošanas blokus

Razer izziņojis jaunus datora aksesuārus un pat svarīgas detaļas, kas arī tiks aprīkotas ar Razer RGB izgaismojumu. Razer Kunai...

“Facebook Messenger” grupu videozvanos ienes papildinātās realitātes efektus

Turpinot attīstīt konceptu par metaversa kompāniju, "Facebook" nācis klajā ar jaunām funkcijām, kas "Messenger" grupu zvanus izkrāsos košākus, ienesot...

Videospēle Among Us gada beigās būs pieejama Xbox un PlayStation konsolēs

Par visai patīkamie jaunumiem paziņojuši šobrīd aktuālās videospēles Among Us izstrādātāji Innersloth, jo sākot no 14. decembra tā būs...

Sony izziņo Alpha A7 IV pilna kadra matricas fotoaparātu

Sony Alpha A7 IV ir jaunākais ražotāja pilna kadra matricas fotoaparāts. Alpha A7 IV fotoaparāts izmanto 33 megapikseļu Exmor...

Windows 11 oficiāli uzsāka savu stabilo dzīvs ritumu pagājušajā nedēļā, bet var just, ka Microsoft pret Windows 11 izturas kā pret nepabeigtu projektu. Mēs paši esam atdūrušies, visticamāk, pret Wi-Fi 6 bezvadu tīkla karšu draiveru problēmām, bet ar to stāsts nebeidzas.

Šī arī nav pirmā reize, kad kāds lielais tirgus spēlētājs izziņo nepabeigtu ierīci vai programmu, bet pēcāk pievienotā/ aktivizētā solītā iespēja ir knapa atblāzma no solītā.

Microsoft turpina papildināt Windows 11 ar dažādām jaunām iespējām, kas liek Windows 11 lietotājiem uz operētājsistēmu paskatīties citām acīm – Windows 11 vienkārši izskatās pēc nepabeigta projekta. Jau pašā sākumā tika pateikta, ka Windows 11 pie dažādām savietojamības iespējām ar Android tiks stipri vēlāk.

Jau šobrīd redzams, ka Microsoft grasās pievienot jaunu Notepad izskatu un iespējas. Notepad jaunumi uzskatāmi par baumām, kas, visticamāk, materializēsies dzīvē.

Reklāma

13 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
13 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments

Nez, man kaut kā šķiet, ka caur gadiem ērtība Win OS ir kļuvusi daudz sliktāka un vienīgais ko M$ dara, kopē kaut ko no citu ražotāju OS. Ir lietas, kas ir ērtāk, bet sabrūk līdz ar idejas līmeni, jo ne jau M$ formātā tās lietas darbojas tā, kā ir paticis uz citu ražotāju OS. Viens no tiem ir notifikāciju panelis. Win formātējumā vispār nevienam nevajadzīga un neērta fīča.

vai tad vairāk netracina, ka ar katru nākamo nenovēršamo apdeitu fīčas pazūd vai parādās citās vietās, klāt nāk jaunas uzspiestā veidā, kuras pēc tam jāatslēdz? kur konsekventais interfeiss, lai var turpināt strādāt?

Visi profi atslēdza telemetriju, kas sūta lietošanas datus atpakaļ MS, jo tjip privacy. Tagad lūdzu fīčas un workflow modelēs pēc mājsaimnieču modeļa.

nē, tā ir m$ politika — savu zaļo win10 greidoja pamazām, jo visu uzreiz nepaspēja, bet naudu gribas.

Un apple nekopē? :D Daudzas lietas ir vizuali identiskas no android aizgūtas jaunajā ios15… Apple lepojas un parada tos kā super unikālus un ”savus”, kaut lielākajam konkurentam jau vismaz gadu šī fīča bija… Samierinies visi viens otru kopē ;) Un ja paturpina šo ‘karu’ kapēc m$ produkti karas vairāk par apple, jo microsoft sistēmai vajag vismaz 100 000 līnijas lielāku kodu(kur var kļūdīties tikpat daudz vietās ar katru koda atjauninājumu) jo tai pienācīgi ir jāstrādā ar 100000un1 kompinenšu kombināciju + m$ pa tiešo neatbalsta trešo pusi, to dara katrs razotājs pats jo viena kompānija nevaretu visu tik masīvu atbalstīt, tāpēc… Read more »

Man vis vairāk pietrūkst klasiskās palodzes bez grupēšanas, kad varēji savērt vairākus ekseļus, un vis smuki blakus izkārtojās palodzē, nevis zem vienas ikonas. 10tajā tas vēl bija pieejams…

Get Linux. Use KDE.

Get life. Tikpat labi varēji ieteikt mājsaimniecei pašai nomainīt mašīnai virzuļu grupu.

Kā tad, jā. Ja mājsaimnieces laptopam saiet dēlī winda, viņa ar vienu roku cep kotletes un ar otru atjaunojas uz iepriekšējo seivpointu. Secinājums – meklēs palīdzību šā vai tā.

uz seivpointu, kurš nestrādā? tāda ir ikdiena. kad nostrādā — tie ir svētki.

kā tai vecajā anekdotē par divu mājsaimnieču sarunu:
— kā tu zini, kad vajag veļu mazgāt un karināt ārā žāvēties?
— es no rīta palūkojos zem segas un paskatos uz kuru pusi vīram loceklis noliecies. ja pa kreisi, tad tad laikam lietains būs, bet ja pa labi, tad saulains.
— bet ja stāv?
— kurš tad uz svētkiem veļu mazgā?!

Uzliku uz portatīvā 11. Pēc divām dienām atgriezos pie 10, dēļ kaudzes ar elementārām problēmām: vienā brīdī pārstāja darboties search nospiežot win key. Pārstāja reaģēt vēl pāris lietas. Tas nav pieņemami.

Lūdzu, pastāsti plašāk vēl par citām problēmām.

Nevarēju vairs uzspiest uz tīkla ikonas,kas apvienota ar paziņojumiem. Bija nepieciešams restart.

Reklāma
Reklāma
Reklāma