Reklāma

Eiropa kļuvusi par kriptovalūtas darījumu centru

Jaunākie raksti

Ķirurgi pirmo reizi veiksmīgi savienojuši ģenētiski modificētas cūkas nieri ar cilvēka organismu

Zinātnieki spēruši platu soli cūku orgānu transplantācijā. Pirmo reizi pētnieki ģenētiski modificētas cūkas nieri veiksmīgi savienojuši ar cilvēka organismu....

Razer uzsāk piedāvāt procesora dzesētājus, korpusa ventilatorus un barošanas blokus

Razer izziņojis jaunus datora aksesuārus un pat svarīgas detaļas, kas arī tiks aprīkotas ar Razer RGB izgaismojumu. Razer Kunai...

“Facebook Messenger” grupu videozvanos ienes papildinātās realitātes efektus

Turpinot attīstīt konceptu par metaversa kompāniju, "Facebook" nācis klajā ar jaunām funkcijām, kas "Messenger" grupu zvanus izkrāsos košākus, ienesot...

Videospēle Among Us gada beigās būs pieejama Xbox un PlayStation konsolēs

Par visai patīkamie jaunumiem paziņojuši šobrīd aktuālās videospēles Among Us izstrādātāji Innersloth, jo sākot no 14. decembra tā būs...

Sony izziņo Alpha A7 IV pilna kadra matricas fotoaparātu

Sony Alpha A7 IV ir jaunākais ražotāja pilna kadra matricas fotoaparāts. Alpha A7 IV fotoaparāts izmanto 33 megapikseļu Exmor...

Blokķēdes analītikas uzņēmums “Chainalysis” nācis klajā ar pētījuma rezultātiem, kuri liecina par to, ka Eiropa, konkrētāk, Centrālā, Ziemeļeiropa un Rietumeiropa kļuvuši par aktīvākajiem kriptovalūtas darījumu reģioniem pasaulē. Noskaidrots, ka pērn tur veikti  darījumi viena triljona ASV dolāru vērtībā.

Ziņojumā teikts, ka šajos Eiropas reģionos pēdējā gada laikā (no 2020. gada jūlija līdz 2021. gada jūnijam) veiktas 25% no globālajām kriptovalūtas aktivitātēm – digitālās valūtas tirdzniecība, ieguldījumi un biznesa darījumi.

Izsecināts, ka Eiropa kļuvusi arī par sava veida institucionālo ieguldījumu (investīcijas veic finanšu iestādes, piemēram, apdrošināšanas sabiedrības, pensiju fondi, bankas un investīciju uzņēmumi, kas pieņem (parasti) privātu investoru uzkrājumus un iegulda tos finanšu tirgos) epicentru. Šīs kategorijas darījumu vērtība 2021. gada jūnijā pieauga līdz 46,3 miljardiem USD, salīdzinot ar tikai 1,4 miljardiem USD 2020. gada jūlijā.

“Chainalysis” pētījumos arvien biežāk apstiprinās, ka tieši institucionālie investori ir kriptovalūtu darījumu virzītājspēks. Šajā ziņā joprojām lielākoties aktivitātes notiek ar “Bitcoin” un “Ethereum” valūtām.

Reklāma

15 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
15 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments

H
F
S
P

H
F
G
B
or criminal scum.

Kur saite uz pētījumu?

Visvairāk omes ir atdevušas savus ietaupījumus telefonblēžiem, kas solīja ieguldījumus bitkoinos?

kāds tieši sakars tur ar crypto? Tāda veida krāpniecība tiek veikt ilgāk neka crypto eksistē

Es tik par to, ka statistika mēdz būt dažāda – atkarībā no tā, ko mēs gribam pamatot.

Kā man riebjas visa šī Bitcoin jezga tā, ka maz neliekas.
Bitcoins ir visu laiku spekulatīvākā, vistrauslākā un vieglāk ievainojamākā valūta. Pat viens smieklīgs tvīts no Elona un visa bitcoinu vērtība nokrītas 3 minūšu laikā. Smieklīgi.
Izklausās reāli pēc muļķu un dīkdieņu reliģijas, kur čuvaki katru dienu skatās savās smieklīgajās diagrammās un gadiem ilgi atkārto, ka bitcoin Jēzus vienreiz nāks un visi bitcoinisti kļūs bagāti dienas laikā.

es (ieliku tev plusiņu) tik gribēju piebilst, ka blokķēdes anonīmais autors ir ļoti labs matemātiķis un programmētājs, un tas, ka kriptofigņa ir pārvērtusies par Klondaikas zelta drudzi, nenozīmē, ka nākotnē no tās nebūs reāli pozitīvs ieguvums. tagad gan visi kriptofigņas wannabe tikai tērē zagtu vai pat apmaksātu enerģijas resursu (idioti). tomēr matemātiskais pamats nav slikts, lai nodrošinātu neatgriezeniskus un neatceļamus darījumus. nu, kamēr datori pastāvēs.

bet citādi kroptomīļotājiem tikai cerība uz jēzuliņa atgriešanās laiku, bet tad Zemei būtu jāizmirst pēc bībeles ;)

Bet tieši bitcoin un nekas cits jau tagad nodrošina neatgriezeniskus un neatceļamus darījumus

Ja kriptobirža pasaka čau, bitkoini tajā joprojām paliek to īsto īpašnieku pierādāmā īpašumā?

nevajag jaukt matemātiskā aparāta bāzi ar konkrētās tuftas realizāciju.

Ja es būtu Ķīna, tad iesūdzētu Eiropu tiesā par CO2 izmešu palielināšanas un elektronisko atkritumu ražošanas atbalstīšanu.

To the Moon ;)

(deleted)

Reklāma
Reklāma