Reklāma

Finanšu vadības un norēķinu platforma “Bill.me” uzsāk sadarbību ar LMT

Jaunākie raksti

Mercedes sadarbosies ar Stellantis bateriju ražošanā elektroauto

Vācu autoražotājs Mercedes paziņojis, ka tas kļūs par Stellantis koncerna un "Total Energies" partneri uzņēmumā "Automotive Cells Company", kas...

Bitkoinu ieguve ik gadu rada ap 37 000 tonnu e-atkritumu

Nav nekāds noslēpums, ka kriptovalūtu ieguve nodara būtisku kaitējumu videi. Patērētais elektroenerģijas apjoms aiziet kosmiskos ciparos, radot ievērojamu siltumnīcefekta...

YouTube Premium lietotāji var lejuplādēt video

YouTube testa režīmā palaidis iespēju lejupielādēt video no interneta pārlūkprogrammas, kas līdz šim bija pieejams tikai mobilajā lietotnē, taču...

Amazon atļauj pieteikties darbā tiem cilvēkiem, kuri to zaudēja marihuānas lietošanas dēļ

Uzņēmums Amazon ir oficiāli paziņojis, ka atļaus atkal pieteikties darbā tiem darbiniekiem, kuri to iepriekš zaudējuši narkotiku testu pārbaudes...

Fitbit Versa 3 viedpulksteņa apskats

Šī gada sākumā Google pabeidza Fitbit iegādi, kas bija sava veida signāls tam, ka Google sāks daudz nopietnāk piedomāt...

Latvijā dzimušais finanšu tehnoloģiju uzņēmums “Bill.me” nule ir vienojies par sadarbību ar mobilo sakaru operatoru SIA “Latvijas Mobilais telefons” (LMT), tā sperot soli pretī mērķim kļūt par Latvijā ielāko uzņēmēju un iedzīvotāju rēķinu pārvaldības platformu tiešsaistē, informēja “Bill.me” Latvijas filiāles vadītājs Jevgeņijs Loginovs.

Latvijā platformu jau pašlaik aktīvi izmanto 50 tūkstoši lietotāju. Uzņēmums plāno šo skaitu palielināt četras līdz sešas reizes līdz gada beigām sasniedzot 200 – 300 tūkstošus lietotāju.

“Bill.me” ir Latvijā izstrādāts, uz mākoņtehnoloģijās balstīts finanšu vadības rīks, ko lielie uzņēmumi var izmantot kā papildu rēķinu piegādes un norēķinu kanālu, bet maziem un vidējiem biznesiem tas var pilnībā automatizēt rēķinu piegādes, skaitītāju rādītāju apkopošanas, norēķinu un klientu saziņas funkcijas. Tikmēr iedzīvotājiem jeb lietotājiem tā būs vietne, kur pārvaldīt savus rēķinus vienkopus.

“LMT svarīga ir ne tikai pakalpojumu kvalitāte, bet arī ērti un droši norēķini par tiem. Tāpēc esam gandarīti pievienot savam partneru lokam uzņēmumu “Bill.me”, kas piedāvā klientiem inovatīvu, uz tehnoloģijām balstītu rēķinu saņemšanas, apmaksas un pārvaldības veidu. Šāda sadarbība sniegs iespēju mūsu klientiem veikt vēl vienu soli digitālās transformācijas un apkārtējās vides saglabāšanas virzienā,” teica LMT viceprezidents finanšu jautājumos Alfs Janevics.

Kā skaidro Loginovs, tad sākot jau no 21. jūnija, pašreizējiem “Bill.me” lietotājiem, kuri vienlaikus ir arī LMT klienti, platformā līdztekus citiem rēķiniem varēs apmaksāt arī mobilo sakaru operatora rēķinus.

“Mēs esam gandarīti, ka tāda mēroga uzņēmums kā LMT pievērsa uzmanību mūsu idejai, pieejai un risinājumam, kā arī – novērtēja “Bill.me” radīto produktu. Tas mūs iedvesmo turpināt aktīvu virzību uz priekšu,” teica Loginovs.

Finanšu tehnoloģiju uzņēmuma vadītājs skaidroja, ka pašlaik “Bill.me” lietotāju bāzi veido uzņēmuma jau esošo partneru – lielākoties dažādu novadu un pilsētu namu apsaimniekšanas un komunālo pakalpojumu sniedzēju – klienti, taču jau šoruden platformā varēs reģistrēties ikviens Latvijas iedzīvotājs un sākt pārvaldīt savus rēķinus ērtāk.

“Es esmu pārliecināts, ka izaugsmes potenciāls Latvijā ir. Jūnija sākumā “Bill.me” veiktajā aptaujā sadarbībā ar “Snapshots” atklājās, ka 58% Latvijas iedzīvotāju vecumā no 25 līdz 55 gadiem būtu ieinteresēti izmantot vietni, kurā vienuviet var saņemt, sekot līdzi un veikt visu rēķinu apmaksu, kā arī pārskatīt rēķinu arhīvu,” piebilda Loginovs.

“Bill.me” dibināts 2017. gadā. Pašlaik “Bill.me” ir piecas filiāles piecās dažādās valstīs, galvenais birojs un uzņēmums atrodas Londonā. Grupā kopā strādā 45 darbinieki. Lielākā komanda – 30 cilvēku – ir Latvijas filiālē, jo Latvijā iekļauj arī produkta attīstības komandu, proti, visu tehnisko izstrādi, programmēšanu, dizainu u.tml. Latvijas filiāle pērn valsts kopbudžetā iemaksājusi 456 tūkstošus eiro.

Interneta aptauja veikta sadarbībā ar “Snapshots” no 2021. gada 28. maija līdz 2021. gada 3. jūnijam, aptaujājot 510 Latvijas iedzīvotājus vecumā no 25 līdz 55 gadiem. Iegūtie dati ir reprezentatīvi izvēlētajai mērķa auditorijai.

Reklāma

2 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
2 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments

DON’T Bill.me

Varu tikai pievienoties. Man jau IR viss vienuviet-epastā. Nekas cits NAV vajadzīgs. Ibankā vai excelī (kas nu kuram ērtāks) var veikt uzskaiti un izdevumu grupu pārskatus.
Kad viens rēķins tur, otrs šur un trešai vèl kkādā bill.me- tas NAV ērti.

Reklāma
Reklāma