Reklāma

AOC paplašina spēles ekosistēmu ar mehāniskām tastatūrām, pelēm un peļu paliktņiem

Jaunākie raksti

Motorola viedtālrunis varētu būt pirmais, kas būs aprīkots ar 200MP izškirtspējas kameru

Septembra sākumā Samsung izziņoja pirmo 200MP izšķirtspējas viedtālruņu kameru ISOCELL HP1. Ir parādījusies informācija, ka tieši Motorola radīts viedtālrunis...

Mazda: Elektroauto un sintētiskajām degvielām ir vieta nākotnē

Mazda Eiropas pētījumu un izpētes nodaļas direktors Kristiāns Šulce norādījis, ka ka sintētiskajām jeb e-degvielām nākotnē ir vieta līdzās...

Indijas valdība gatavojas aizliegt privātās kriptovalūtas un ieviest savu digitālo valūtu

Šķiet, ka Indija vēlas sekot Ķīnas piemēram un arī aizliegt kriptovalūtas. Taču ar dažiem izņēmumiem. Piemēram, Indija apsver ļaut...

Vācijas jaunā valdība vēlas līdz 2030. gadam pārtraukt ogļu izmantošanu

Pirms pāris dienām tika panākta vienošanās par Vācijas jauno valdību, un, šķiet, ka pie vadības grožiem atradīsies cilvēki, kuri...

Apple iPad 10.2 (2021) planšetdatora apskats

Šī gada rudens mums atkal atnesa jau diezgan pierastus jaunumus no Apple, un 14. septembrī, reizē ar jaunāko iPhone...

AOC paplašina savu jauno spēļu piederumu produktu kategoriju, kas tika uzsākta martā ar divām austiņām GH200 un GH300. Tagad sērija ir pilnveidota ar spēļu perifērijas ierīcēm: pelēm, reālām un reālas sajūtas mehāniskām tastatūrām un peļu paliktņiem. Jaunie produkti ir sakārtoti trīs segmentos, lai apmierinātu dažādu lietotāju vajadzības: esporta sacensību līmeņa AGON 700. sērija, vidēja līmeņa 500. sērija un sākuma līmeņa 200. sērija. Jaunie piederumi tuvākajā nākotnē paver iespēju paplašināt kategoriju ar vairākiem produktiem.

Spēlētāji zina, ka izšķiroša nozīme virsrokas gūšanai konkurences cīņas laukā ir ne tikai prasmēm, bet arī pareizam aprīkojumam. AOC spēļu monitori ar augstu atsvaidzes intensitāti un mazu reakcijas laiku nodrošina ātru vizuālu atgriezenisko saiti, lai spēlētāji varētu ātri reaģēt. Ar jaunajiem AOC portfeļa papildinājumiem spēlētāji varēs iegūt gandrīz pilnīgu spēles ekosistēmu, kas, ievadu netraucēti, ļaus spēlētāju darbības pēc iespējas precīzāk un ātrāk pārnest spēles pasauli.

“Kopš AOC ienākšanas spēļu nozarē mēs esam centušies radīt labākos produktus tirgū. Esot 1. vietā spēļu monitoru nozarē, mēs cenšamies vēl vairāk paplašināt savu veiksmes stāstu. Mēs esam priecīgi iepazīstināt ar ļoti pielāgojamiem eksperta līmeņa spēļu piederumiem, kas ir pilnībā saskaņoti ar pārējiem AOC produktiem,” saka Stefans Sommers (Stefan Sommer), AOC Eiropas mārketinga un biznesa vadības direktors.

Izcila spēļu tastatūra

Augstākās klases AGON tastatūra AGK700 ar 115 programmējamiem taustiņiem ir aprīkota ar augstas kvalitātes Cherry MX Blue/Red slēdžiem, lai nodrošinātu labāku dzirdamu un taustāmu atgriezenisko saiti, ar n-taustiņu pāreju (bez ierobežojuma vienlaicīgai taustiņu nospiešanai) un 100 % bez māņattēla nepārtrauktu spēļu pieredzei. AGK700 alumīnija korpuss ir izturīgs enerģiskām sacensībām.

Īpaši makro taustiņi ļauj tastatūrai vadīt spēļu režīmus (RTS, FPS, sacīkšu) un RGB apgaismojumu uz dažiem AGON monitoriem1, apvienojot visu AGON ekosistēmu. Gaismas sinhronizācija ļauj pulsēt krāsām unisonā, sākot no monitora līdz pelei, tastatūrai un peles paliktnim. AGK700 ir aprīkots ar magnētisku noņemamu plaukstas balstu ar ādas apdari, kas nodrošina papildu augstākās kvalitātes sajūtu. USB caurlaidības funkcija pievieno ērti pieejamu USB pieslēgvietu tieši uz galda citu perifērijas ierīču un iekārtu pieslēgšanai.

Vidējā līmeņa GK500  ar 104 programmējamiem taustiņiem ir aprīkoti ar Outemu Red/Blue mehāniskajiem slēdžiem, n-taustiņu pāreju un 100% bez māņattēla. GK500 ir saderīgs arī ar AOC Light FX, un to var sinhronizēt ar monitoriem. Gan AGK700, gan GK500 komplektācijā ietilpst papildu W, A, S, D taustiņu komplekts un pīts USB kabelis ar apzeltītu savienotāju. Abiem modeļiem tastatūras profilus var saglabāt iebūvētajā atmiņā, izmantojot G-Tools programmatūru, un vēlāk tos mainīt tieši uz tastatūras, neizmantojot programmatūru. GK500 un AGK700 mehāniskās tastatūras zilā vai sarkanā slēdža variantu pieejamība var atšķirties atkarībā no valsts.

Sākuma līmeņa spēļu tastatūra GK200 ir aprīkota ar membrānas slēdžiem, kas nodrošina “mehāniskās tastatūras” sajūtu. Tā ir izturīga pret šļakatām, tāpēc spēlētāji jutīsies droši, ja kaujas karstumā nejauši apgāzīs savu iecienīto dzērienu. GK200 ir aprīkota ar varavīksnes gaismas efektu, kas piesaista skatienu un palielina komfortu ilgstošu spēļu sesiju laikā, kā arī tai ir noņemams plaukstas atbalsts.

Augstas precizitātes spēļu pele

AOC jaunajā perifēro ierīču klāstā ir arī spēļu peles trīs variantos, visas ir aprīkotas ar augstas kvalitātes Pixart optisko sensoru. Visas trīs peles atbalsta 1000 Hz atsvaidzes intensitāti un 1 ms reakcijas ātrumu. AGM700 un GM500 var arī sinhronizēt savu RGB apgaismojumu ar 500/700 sērijas tastatūru un izvēlēto AGON monitoru. Abām pelēm ir 1,8 m pīts USB kabelis un apzeltīts savienotājs.

AOC augstākā līmeņa AGM700 ir labās rokas pele ar funkcijām labākai pielāgošanai. Pixart 3389 sensors spēj sasniegt 16000 reālu DPI izšķirtspēju, 400 collu/s izsekošanas ātrumu un 50 g paātrinājumu, lai tas atbilstu sacensību spēlētāju ātrajām kustībām. Peles svaru var precīzi noregulēt ar pieciem komplektā iekļautajiem atsvariem (5 g/katrs) optimālas ergonomikas sasniegšanai. Lai nodrošinātu lielāku izturību, kreisajā un labajā pogā ir iebūvēti augstas kvalitātes Omron slēdži ar 50 miljonu taustiņsitieniem.

AOC GM500 ir abpusēja pele (piemērota lietošanai ar kreiso vai labo roku), un tai ir Pixart 3325 sensors, kas atbalsta 5000 reālu DPI izšķirtspēju, 100 collu/s izsekošanas ātrumu un 20 g paātrinājumu precīzu un ātru kustību izsekošanai. GM500 arī izmanto izturīgos Omron slēdžus. Visas astoņas GM500 pogas ir programmējamas, pateicoties AOC G-Tools.

AOC GM200 ir labās puses pele ar sešām pogām un Pixart 3519 sensoru (4200 reālā DPI, 48 IPS un 10 g). Lai iegūtu lielāku precizitāti, DPI pārslēdzēja poga ļauj ātri pārslēgties starp 800-1600-2400-4200 DPI.

Cieta pamatne

Peles paliktnis AMM700 papildina AGON sērijas tastatūras un peles, un nokomplektē visu paketi. Mikrotekstūras auduma virsma piedāvā vieglu kustību un nodrošina precīzu izsekošanas virsmu, lai spēļu peles varētu kustēties, savukārt pretslīdes gumijas pamatne nodrošina to, lai peles paliktnis nepārvietojas nejauši. Apkārtējās RGB gaismas diodes var pielāgot ar 4 gaismas efektiem, un tās var sinhronizēt ar citām AOC perifērijas ierīcēm vai citiem monitoriem, izmantojot G-Tools programmatūru.

Ar jaunajām AOC spēļu perifērijas ierīcēm AOC pilnveido savu spēļu ekosistēmu, lai izveidotu pilnīgākus un saskaņotākus spēļu iestatījumus, vienlaikus paceļot spēļu pieredzi pilnīgi jaunā līmenī. Turiet acis vaļā vēl aizraujošākiem AOC spēļu produktiem!

G-Tools

Peles un tastatūras pogu/tastatūras pielāgošanai, makro ierakstīšanai un pārvaldībai, RGB efektu pielāgošanai un dažādu ierīču gaismas efektu sinhronizēšanai AOC ir izstrādājusi savu programmatūru: G-Tools. Šī programmatūra būs pieejama 500. un 700. sērijai. Arī daži AGON modeļi atbalsta šo programmatūru.

Visām AOC spēļu perifērijas ierīcēm ir 2 gadu garantija.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: