Web Analytics
More
  Reklāma

  “Mitsubishi” signalizē iespējamo “Ralliart” līnijas atgriešanos

  Jaunākie raksti

  “Mitsubishi” vadītāji konferences zvanā ar investoriem atklājuši, ka autoražotājs plāno atgriezt savulaik ļoti populāro “Ralliart” sporta līniju, kura no aprites bija pazudusi vairāk nekā dekādi. Tas šī autoražotāja cienītājiem sniedz cerību stariņu, ka “Mitsubishi” kaut kad skaistajā nākotnē varētu atgriezties pie sportisku un interesantu auto ražošanas.

  Kā ziņo Forbes, šāda ideja gan nenozīmē, ka “Mitsubishi” tik tiešām atgriezīsies sporta auto segmentā, gatavojot pilnīgi jaunu “Lancer Evolution” mašīnu vai ko tamlīdzīgu – šāds notikumu pavērsiens ir visai mazticams. “Ralliart” līnija daudziem asociējas ar sekmīgiem rallija un citu bezceļu sacensību automašīnām.

  Reklāma

  Galu galā, rallijs pats par sevi pārsvarā ir grants ceļu sporta veids, bet, lai pārvietotos pa granti, cilvēki mūsdienās vēlās paaugstinātus auto, proti, krosoverus. Tas, savukārt, nozīmē, ka “Ralliart” atgriešanās paredzama tieši krosoveru segmentā. Visticamāk, “Ralliart” detaļas un aksesuāri būs nopērkami atsevišķi, katram ļaujot atsvaidzināt un uzlabot savu “Mitsubishi” mašīnu.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma