Reklāma

Augstas klases tosteru ražotājs iesaistās Android 5G viedtālruņu tirgū

Jaunākie raksti

Microsoft izziņo, ka klasiskā Office 2021 versija būs pieejama sākot no 5. oktobra

Jau februāra sākumā Microsoft informēja, ka jaunākā Microsoft Office 2021 versija būs pieejama vēlāk šī gada laika, un pēc...

Apple iPhone 13 Pro modeļa grafiskā apstrādes jauda būs par 55% labāka nekā iPhone 12 Pro

Šajā nedēļā Apple beidzot izziņoja atjaunotus četrus iPhone 13 modeļus. Kaut arī tie vēl nav oficiāli nonākuši pie gala...

Xiaomi Eiropai izziņo Pad 5 planšetdatoru par €349

Xiaomi Pad 5 planšetdators būs pieejams pircējiem Eiropā, tā cena būs no 349 eiro. Xiaomi Pad 5 būs 11...

AGON PRO e-sporta monitoru klāstu papildina divi jauni modeļi

AGON by AOC nesen laidis klajā jaunu produktu kategoriju visprasīgākajiem un konkurētspējīgākajiem spēlētājiem un esportistiem: AGON PRO. Tagad klāstu papildina divi...

“General Motors” rekomendē “Chevy Bolt” elektroauto novietot 15 metru attālumā no citām mašīnām

"General Motors" koncerna paspārnē esošā "Chevrolet" zīmola elektroauto "Bolt" mediju virsrakstos pēdējā laikā nonācis ne to labāko iemeslu dēļ...

Tā! Kurš smējās par to, ka viedtālrunis drīz mazgās veļu un ceps picas? Nākotne ir tagad!

Balmuda, kas ir Japānā pazīstams augstas klases plītiņu un tosteru ražotājs, izdomājis, ka Android 5G viedtālruņu tirgus ir ļoti vilinošs un peļņu nesošs, tāpēc spēkus jāiemēģina arī šajā lauciņā. Tiek plānots, ka Balmuda Android 5G viedtālruņus ražos Kyocera un pirmie modeļi būs pieejami jau novembrī.

Šobrīd izskatās, ka Balmuda Android 5G viedtālruņi būs pieejami tikai Japānā, tos izplatīs SoftBank grupas uzņēmumi, kā arī Balmuda Android 5G viedtālruņi būs pieejami ar un bez SIM kartēm.

Balmuda sagaida, ka pirmā gada laikā Android 5G viedtālruņu pārdošana ienesīs aptuveni 24.6 miljonus dolāru. Šobrīd nav zināms, kādā cenu kategorijā gaidāmi Android 5G viedtālruņi.

Balmuda pamata bizness ir elektriskas krāsniņas, kuru cena ir ap 300 dolāriem. Mans 20 eiro siermaižu tosteris ir šokā – ja tam būtu 5G savienojums, 20 eiro tosteris arī pieprasītu apzeltītu rāmīti un jaunus vadības kloķus.

Reklāma

5 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
5 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments

Viņi gadījumā nav aizmirsuši to, ka viedtālruņiem atšķirībā no tosteriem ir jābūt pēc iespējas vēsākiem, lain nerastos “trottlings”

BALMUDA is a Tokyo-based creativity and technology company founded in 2003 by Gen Terao, a former rock singer. After his band separated he went on to study …

prātā nāk tas, ka made in japan ir dārgi, salīdzinot ar citurieni.
otrs ir tas, ka cilvēki ir ar mieru maksāt par dizainu, par ērtībām, par lietām kas daļai neliekas būtiskas.
piem. tas pats stollar tehniski ir vienkārši normāls, stabils ķīnietis, bet ir piedomāts pie dažām niansēm un cilvēki spēj noticēt ka tas ir virtuves superbrends un maksāt cenu, kas pie sīkākas iepazīšanās ar mantu izrādās uzpūsta.

Kurš premium brends nav ar uzpūstu cenu? Kvalitatīvs produkts + izmantoti dārgāki materiāli nekā plastmasa= var iekasēt daudz lielāku peļņas procentu.

šeit piemērots būtu AvE KitchenAid miksera izjaukšanas video. tiešām gribas pārmaksāt, ja tāds aparāts būtu vajadzīgs.

Sākumā jāsaprot, ka Japāna mobilo ierīču ziņā ir pavisam cita pasaule.
laikā kad mēs priecājāmies par čūskiņu telefonā – šamie jau lietoja datu pieslēgumus un varēja sūtīt e-pastus utt .

Tāpat arī viņu tieksme uz dažādām premium u.c. smukum-lietām ( dažādas “limited edition” telefonu sērijas ) Ja ir Disney Telefoni un Onkyo brenda telefons – tad kāpēc nevar būt arī super duper tosteru telefons ?

Reklāma
Reklāma
Reklāma