Reklāma

Bolt sāk piedāvāt auto koplietošanas pakalpojumu Bolt Drive

Jaunākie raksti

QNAP TS-253D-4G NAS iespēju apskats

QNAP mums laipni sarūpējis uz testu TS-253D NAS tipa tīkla atmiņu, lai mēs varētu iepazīties ar ierīces iespēju klāstu....

Saruna ar Mārtiņu Bērziņu par Citadeles pieredzi fintech risinājumu radīšanā

Bieži vien uzņēmumi, kā arī finanšu iestādes dažādu iemeslu dēļ izvēlas savus risinājumus radīt nevis paši no A līdz...

Riga TechGirls piedāvā bezmaksas dizaina programmēšanas darbnīcas skolniecēm

Lai veicinātu skolas laikā meiteņu lielāku interesi par iespējām tehnoloģiju jomā, Riga TechGirls, sadarbībā ar Zviedrijas vēstniecību Latvijā 7.,...

Pētījums: pārsteidzošs elektroauto lietotāju daudzums atgriežas pie iekšdedzes dzinējiem

Kalifornijā, kas ir viens no lielākajiem elektroauto tirgiem pasaulē, veiktais pētījums parādījis, ka nemaz tik skaisti viss nav šai...

Izsolē iespējams iegādāties vienu biļeti “Blue Origin” kosmosa kuģī; ceļojums notiks jau šovasar

Maija sākumā jau ziņojām, ka Džefa Bezosa vadītā kosmosa kompānija "Blue Origin" drīzumā uzsāks biļešu tirdzniecību ceļojumam kosmosa kuģī...

Bolt paplašina sniegto pakalpojumu klāstu ar jaunu servisu – automašīnu koplietošanu Bolt Drive. Izmantojot Bolt lietotni, jaunais pakalpojums sniegs iespēju klientiem īrēt automašīnu īsākiem laika periodiem. Bolt šogad ieguldīs 20 miljonus eiro Bolt Drive ieviešanai Eiropā, maijā sākot ar pilota projektu savā mājas tirgū – Igaunijā.

Bolt ir pirmā mobilitātes platforma Eiropā, kas vienā lietotnē piedāvā automašīnu koplietošanu, kopbraukšanas pakalpojumus, kā arī mikromobilitāti ar skrejriteņiem un elektriskajiem velosipēdiem. Piedāvājot klientiem ātri un ērti īrēt automašīnu viena klikšķa attālumā, Bolt sniedz iespēju iedzīvotājiem būt mazāk atkarīgiem no personīgajām automašīnām un mudina izmantot alternatīvus transporta veidus braucieniem nelielākos attālumos.

Markus Viligs (Markus Vilig), Bolt dibinātājs un vadītājs stāsta: “Personīgie automobiļi ir viens no galvenajiem pilsētas transporta sistēmas problēmu cēloņiem. Tie ir atbildīgi par satiksmes sastrēgumiem, emisijām, kas nonāk vidē, kā arī kopumā aizņem nozīmīgu daļu pilsētas telpas. Bolt misija ir palīdzēt cilvēkiem atteikties no personīgajām automašīnām, nodrošinot labāku alternatīvu.

Lai cilvēki varētu pāriet no auto īpašumtiesībām uz transporta pēc pieprasījuma izmantošanu, mums jāpiedāvā ērtāka, pieejamāka un videi ilgtspējīgāka iespēja, lai mērotu dažādas distances. Šobrīd jau to piedāvājam īsu un vidēju attālumu braucieniem. Bolt Drive tagad piedāvā vēl plašākas fleksibilitātes iespējas, neatkarīgi no tā, vai tas ir brauciens uz tirdzniecības centru vai atpūta nedēļas nogalē. Mūsu klientiem jebkurā laikā būs piekļuve automašīnai, izmantojot to pašu lietotni, kuru viņi jau izmanto skrejriteņiem un kopbraukšanai.”

Bolt Drive ir automašīnu koplietošanas pakalpojums, kas klientiem ļauj kartē redzēt sev tuvākos transportlīdzekļus un rezervēt automašīnu, izmantojot lietotni Bolt. Klienti var uzsākt braucienu, atbloķējot automašīnu ar mobilo tālruni, un pabeigt to jebkur pilsētā, lietotnē norādītajā apkaimē. Lietotājiem nav jāmaksā par autostāvvietu vai degvielu.

Reklāma

10 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
10 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
es pats

cerams, ka nebūs kā fiksītis, kas tevi bloķē, ja spēcīgāk nospied pedāli :)

JanisK

Fiqsy pēc brauciena: “Strauja bremzēšana: 1, Strauja ātruma palielināšana:1”.
Pēc 3 dienām īsziņa: “Apsveicam, esi nopelnījis foršāko braucēju bonusu” :D :D

Krotow

Sausais atlikums: Mums ļoti patīk ka tu maksā pa virsu. Nāc un pabrauc vēl :P

TopStar

Kaut kā nav dzirdēts. Uz ceļa notiek daudz lietas un strauja bremzēšana vai ātruma palielināšana ir tikai daži no elementiem dinamiskai braukšanai. Ja par to bloķē lietotāju, tad tas liekas dīvaini. Kāda tad ir tā doma – nebremzēt un uztaisīt avāriju? Ne jau lietotnei spriest par situācijas dažādību.

info

ziņu nesaņēmu, bet man brīdinājums par strauju līkumu un strauju bremzēšanu, tiesa, ātrums bija normāls un līkums arī lai nepiesietos, savukārt straujā bremzēšana- orandžā iedegās, negribēju skriet :D

Skābene

Jā, Fiqsy vajadzētu visu šito punktu padarīšanu skaidrot pirms pirmā brauciena un skaidri un gaiši pateikt, mēs novērosim katru tavu manevru, joslu mainīšanu, bremzēšanu, g-force līkumā un ja tu nebrauksi kā opaps ar olu grozu salonā, mēs tev piešķirsim vārnas. Lielākais vairums Fiqsy vispār sāk izmantot, lai izmēģinātu elektro auto un izmēģinājums parasti ir tāds pats kā testa brauciens pie dīlera, mazliet jestrāks par ikdienas braukšanu, bet ne tik jestrs, lai dabūtu lielu sodu no policista kunga. :) Lai saņemtu kaut kādu aizrādījumu no Citybee, vai Carguru, nu tur ir ļoti jāpacenšas. Cik saprotu Fiqsy ir pazaudējis ievērojamu skaitu mašīnu… Read more »

Elektriķis

“Personīgie automobiļi …ir atbildīgi par sastrēgumiem”…kaut kur lasīju ka tieši koplietošanas auto tos vairojot.

Rudolfs

Ne gluži šādi koplietošanas auto. Bet Bolt pamata takšu bizness gan.

0853

visa tā diršana par “vēl plašākas fleksibilitātes iespējas” kautko nozīmētu ja 1) pilsētās pazustu pers. auto 2) vedot mani uz centru uz centru, pa ceļam bolts izmestu 800m līkumu un paķertu vēl 2 braucējus, nevis aizvestu mani, un tad vēl 2x vestu tos divus.

jā, kapitālisms, jā mēs varam uztaisīt takšus kurus stūrē pašnodarbināts šoferis kas varbūt maksā nodokļus vai pats vedamais. bet sauksim lietas to īstajos vārdos, nevis izdomāsim jauno zaļo nerealitāti, kurā pateicoties arvien jauniem auto būs vēl vairāk šmuces.

Skābene

Nu jā, tu jau gribētu gan, lai braucot no Alfas uz centru, šoferis piebrauktu pie Infektoloģijas centra un paņemtu pa ceļam divus Covidniekus, kurus laiž uz mājām pašizolēties! :)
Tad jau labāk braukt ar nomas pļerdaku.

Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: