Web Analytics
More
  Reklāma

  “eBay” paplašina platformas maksājumu pārvaldības sistēmu Latvijas tirgū

  Jaunākie raksti

  Modernizējot tiešsaistes tirdzniecības platformu un paplašinot tiešo maksājumu pārvaldības procesu, šī gada otrajā ceturksnī globālā e-komercijas vietne eBay saviem klientiem radījusi vēl pārdomātāku un operatīvāku iepirkšanās pieredzi. Sākot no maija, šīs izmaiņas pārdevējiem nodrošinās vienkāršotu veidu, kā pārvaldīt savu biznesu un piedāvāt pircējiem lielāku elastību un izvēles iespējas attiecībā uz norēķinu metodēm. Latvijas pārdevēju skaits eBay platformā pērn pieaudzis par 21%, bet populārāko preču vidū bijušas automobiļu detaļas un aksesuāri, elektropreces, modes lietas, kolekcionējamie priekšmeti, kā arī mājas un dārza piederumi.

  “Turpinot paplašināt un attīstīt tiešsaistes maksājumu pārvaldības procesu, mēs priecājamies sveikt Latvijas pārdevējus uzlabotajā eBay platformā uzņēmējiem. Jau kopš 2018. gada septembra eBay paplašinājis savu darbību un pakāpeniski ieviesis tiešo maksājumu pārvaldību Vācijā, Lielbritānijā, Austrālijā, Kanādā, Francijā, Itālijā un Spānijā, ko šogad aktīvi plānojam īstenot arī citviet pasaulē,” komentē eBay globālo maksājumu viceprezidente Alisa Katraita (Alyssa Cutright). “Mēs esam apņēmības pilni būt vietējo e-komercijas uzņēmēju primārais biznesa partneris, izveidojot moderni pārvaldītu tirdzniecības platformu, kas uzlabo klientu iepirkšanās pieredzi un novērš jebkādas neērtības, paralēli sniedzot arī ērtāku un vienkāršotāku preču pārdošanas pieredzi. Jau tuvākajos mēnešos šīs izmaiņas ieviesīsim visiem platformas pārdevējiem, turklāt šo procesu esam izstrādājuši, primāri ņemot vērā vispasaules pārdevēju dažādās vajadzības.”

  Reklāma

  “Latvija un Baltija ir viens no galvenajiem reģioniem eBay globālās attīstības valstu portfelī, un mums ir svarīgi nepārtraukti pilnveidot vietējo klientu pieredzi,” piebilst Iļja Kretovs (Ilya Kretov), eBay globālo jauno tirgu ģenerāldirektors. “Mēs esam ļoti priecīgi, ka tūkstošiem Latvijas pārdevēju jau drīzumā varēs pieredzēt vienkāršotu tirdzniecības pārvaldīšanas formātu mūsu platformā, savukārt šī reģiona pircējiem turpmāk būs iespēja veikt pirkumus eBay platformā, izmantojot tieši viņiem vēlamo maksājuma veidu un neraizējoties par savu datu drošību.”

  2020. gada jūlijā eBay maksājumu pārvaldībā tika ieviestas būtiskas pārmaiņas, beidzoties platformas sadarbības līgumam ar PayPal maksājumu vietni. Tagad eBay spēj globāli paplašināt savu maksājumu pārvaldību, piedāvājot pircējiem plašākas izvēles iespējas un lielāku elastību norēķinu jomā, paralēli vienkāršojot uzņēmējdarbības pārvaldības procesu arī pārdevējiem. 2021. gada pirmajā ceturksnī eBay globālajā platformā apstrādāja 52% no kopējā maksājumu apjoma, un jaunajā programmā piedalījās vairāk nekā četri miljoni aktīvo pārdevēju. Uzņēmums turpina virzīties uz priekšu, lai pārvaldītu pārdevēju ikdienas maksājumus visā pasaulē, 2021. gadā ieviešot jaunās izmaiņas lielākajai daļai platformas biznesa lietotāju. Paredzams, ka līdz 2022. gadam pārvaldītie maksājumi nesīs papildu ieņēmumus vismaz 2 miljardu ASV dolāru apmērā un nodrošinās kopējo apgrozījumu 500 miljonu ASV dolāru apmērā.

  Pircēju un pārdevēju priekšrocības, izmantojot eBay tirdzniecības platformu:

  Pircējiem

  • Plašākas izvēles iespējas un lielāka elastība norēķinoties: Pārvaldot tiešos maksājumus, eBay ir ieviesis dažādas jaunas maksājumu metodes, kuras pircēji nu var izmantot, tostarp kredītkartes un PayPal. Arī Apple Pay jau drīzumā būs pieejams kā maksājuma iespēja iPhone un iPad lietotnēs.
  • Pirkšanas pieredze, kas sākas un beidzas eBay platformā, neatkarīgi no tā, kā pircējs norēķinās par izvēlētajām precēm. Pārvaldot maksājumus, eBay spēj nodrošināt vienkāršotu iepirkšanās pieredzi gan tās laikā, gan arī pēc tam.

  Pārdevējiem

  • Atbilstošas ​​norēķinu metodes nodrošināšana, piedāvājot pircējiem plašākas maksājumu iespējas un ļaujot norēķināties par precēm tiem visatbilstošākajā veidā.
  • Centralizēta biznesa pārvaldīšanas vietne: turpmāk pārdevējiem būs vēl vieglāk pārvaldīt biznesa kontu, vienlaikus ērti pārredzot visu informāciju par savu eBay biznesu, ieskaitot datus par maksājumiem, visiem līdzšinējiem darījumiem un klientu mijiedarbību. Tas sevī ietvers arī centralizētu klientu apkalpošanas vietni.
  • eBay nodrošina vienkāršotu pārdevēju aizsardzību.
  • Izmaksas par pirkumiem tiek regulāri izsniegtas divu darba dienu laikā pēc maksājuma apstiprināšanas, neatkarīgi no tā, kā pircējs maksājis, turklāt ar iespēju izvēlēties nedēļas vai dienas izmaksu biežumu.

  Plašāku informāciju par jaunās maksājumu pārvaldības ieviešanu eBay platformā Latvijā un citviet pasaulē iespējams atrast šeit.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  6 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Jānis Rišis
  01.05.2021 10:25

  Nav vērts, tagad par sīkpakām jāmaksā muita, 21% vēl jārēķinās klāt. Netaisos pat lietotas preces pirkt.

  digitalk
  01.05.2021 11:23
  Reply to  Jānis Rišis

  beidz dezinformēt cilvēkus. PVN 21% būs jāmaksā no 1. jūlija, muita joprojām tikai no 150+ eiro vērtas pakas.

  trel
  02.05.2021 13:48

  Tik garš raksts bez satura. Viss, kas pazib gar acīm “klientu pieredze”, “tiešie maksājumi” un uz rinķi. Ne viena vārda ko tas nozīmē faktiski. Tjip ar paypal nevarēja norēķināties?

  REALAIS
  02.05.2021 15:02
  Reply to  trel

  To, ka ebays paliek draudzīgāks uzņēmumiem no Baltijas reģiona, lai piesaistītu tos tirgot vairāk caur Ebay.

  digitalk
  02.05.2021 15:22
  Reply to  REALAIS

  tirgot varbūt, bet pirkt pēc 1. jūlija pēc ES ieviestā obligātā PVN no pirmā centa — diez vai. globālais ebajs dzīvo pa savu amerikas kontinentu ar pamatīgu aļika tirgoņu uzplūdumu, UK brexitojis. DE, FR, IT, ES nav autotulkošanas kā amazonam.

  interese tur kaut ko meklēt, laužoties caur nodokļiem, pamatīgu piegādes maksu un valodas barjerām, var būt tikai, ja ir šaurā bezizeja, t.i., kaut kas unikāls, ko citur nevar atrast. vai arī, ja kā amazons sāks manā vietā kārtot muitu/PVN un piegādās līdz durvīm par ekonomisku ciparu.

  Last edited 3 years ago by digitalk
  digitalk
  02.05.2021 15:08
  Reply to  trel

  ir, ir saturs, beigās. Paypal atdalījās no Ebay, tagad beidzas sadarbības līgums un Ebay pats apstrādās maksājumus, ieskaitot kredkartes un sola arī citus pay’s.

  Reklāma