Reklāma

Sony pārdevis jau 7.8 miljonus PlayStation 5 spēļu konsoļu

Jaunākie raksti

Šajā nedēļā daudzi uzņēmumi paziņo savus 2021. gada pirmā ceturkšņa finanšu datus, un šajā sakarā Sony atklājis, ka līdz marta beigām kopumā pārdoti 7,8 miljoni jaunāko PlayStation 5 spēļu konsoļu.

Konsole tirgū nonāca tikai pagājušā gada novembrī, un iepriekšējā gadā tika pārdotas 4,5 miljoni vienības, kamēr šī gada pirmajos mēnešos 3,3 miljoni. Var likties, ka pārdošanas apjomi salīdzinoši krītas un ir jāatzīmē, ka nedaudz ir norimusi PS5 izlaišanas ažiotāža. Nekur nav pazudis elektropreču komponenšu deficīts šajā laikā. Arī tas ietekmē to, cik reāli konsoļu ir iespējams saražot un piegādāt. Tāpēc šobrīd varam tikai gaidīt uz noliktavu papildināšanos, lai tās pēc iespējas ātrāk nokļūtu pie gala patērētājiem.

PlayStation 5 konsoles izlaišanas brīža pārdošanas rezultāti pārsniedz PS4 un PS3 konsoļu pārdošanas apjomus, kad tie tika prezentēti, padarot to par veiksmīgāko Sony PlayStation sērijas produktu tieši no šāda aspekta. Līdz marta beigām un kopumā ir audzis PlayStation Plus abonēšanas serviss, sasniedzot 47,6 miljonus klientu, kas ir 14,7% ikgadējais pieaugums. Arī Microsoft ir dalījies ar saviem pirmā ceturkšņa rezultātiem, tomēr uzņēmums neizpauž precīzu pārdoto Xbox Series X/S skaitu, bet spēļu sadaļa kopumā uzņēmumam ir ienesusi 3,53 miljardus dolāru.

Reklāma

7 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
7 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments

Biju pieteicies Sony rindā, samaksājot 50 EUR, kad pēc laika ieraudzīju, ka labākajā gadījumā saņēmušu konsoli decembrī, nenoturējos un nopirku konsoli no viena tirgoņa (privātpersona) samaksājot 800 EUR(Blu-ray disk dzini). Manuprāt par saprātīgu cenu, konsoli Latvijā, varēs saņemt tikai nākamā gada vidū, beigās. :D
P.S lai dabūtu naudu atpakaļ no Sony, uz E-pastu jāsūta ziņojums: Lūdzu atgriezt naudu…..

es biju pieteicies LMT rindā, nesen atnāca epasts ka rinda pienākusi, maksāja 569. Bet nu vairs nebija aktuali jo sen jau nopirku. Itka vel majas lapa var pieteikties

Ja tas LMT piedāvājums vēl ir aktuāls, es labprāt tavā vietā viņu paņemtu – tev par to alus kaste tiktu!

Arī biju kopš day1 pieteicies mūsu Sony preorderam, arī apnika gaidīt un arī bez problēmām atgrieza tos 50eur.
Man sanāca no itāļu Amazon dabūt pirms mēneša pa 520 ar visu piegādi. Īstenībā ilgi nevajadzēja gaidīt, kad pievienojos vienā no discord kanāliem, kur boti paziņo par stock availability.
Vot 3080 gan nereāli dabūt priekš kompja :D

Paņēmu xbox series x all access, jo game pass ultimate vai kā tur viņu sauc, iekļautas arī pc spēles. Pašu konsoli spēlēju tikai dažas stundas.

Tas pleisim pietrūkst

Kopējais PS5 pārdotais skaits jau pārsniedz PS4 un PS3 konsoļu pārdošanas apjomus, padarot to par veiksmīgāko Sony PlayStation sērijas produktu.
Kādā veidā ar 7.9 milj. pārdotām vienībām to varēja panākt?

Pārdošanas apjomus attiecīgo konsoļu pirmajos mēnešos gan jau domāts. Henrijs, lai nokonkretizē.

Reklāma
Reklāma
Reklāma