Web Analytics
More
  Reklāma

  Iznācis Garmin Venu 2 viedpulkstenis

  Jaunākie raksti

  Šonedēļ klajā nācis jaunākais Garmin viedpulkstenis – Venu 2 un Venu 2S. Universālā viedpalīga mērķis ir palīdzēt lietotājiem padarīt viņu ikdienu patīkamāku un veselīgāku. Jaunās veselības un miega novērošanas funkcijas lietotājiem sniegs padziļinātāku ieskatu par vispārējo labsajūtu visas dienas garumā. Savukārt, vairāk nekā 25 iebūvētas sporta lietotnes nodrošinās iespēju individuāli trenēties, esot lietas kursā par muskuļu grupām, kas tiek nodarbinātas aktivitāšu laikā, saņemot visu informāciju turpat viedpulkstenī. Stils un ērta lietojamība, veselība un fiziskā sagatavotība, prāts un ķermenis – Garmin to visu apvieno savā jaunajā Venu 2 viedpulkstenī.

  “Venu produktu līnijas pamatā ir pārliecība, ka, dzīvojot veselīgāk, jūs dzīvojat un jūtaties labāk,” stāsta Dens Bartels (Dan Bartel), Garmin globālās patērētāju pārdošanas viceprezidents. “Venu 2 sērija balstās uz jaunām, aizraujošām funkcijām, kas palīdzēs vēl labāk izprast jūsu ķermenī notiekošo. Pieejami arī fiziskās sagatavotības un labsajūtas rīki, kas nepieciešami, lai izdarītu izvēles par labu veselībai ik dienas.”

  Reklāma

  24/7 veselības uzraudzība

  Venu 2 / 2S pazīt jūsu ķermeni labāk, izmantojot visplašāko pieejamo 24/7 veselības uzraudzības funkciju klāstu. Fiziskās sagatavotības pakāpes noteikšanas funkcija spēs novērtēt ķermeņa vecumu, izmantojot hronoloģisko vecumu, aktivitāšu intensitāti ikdienā, sirdsdarbības ritmu, miega kvalitāti un ķermeņa tauku procentuālo daudzumu (Garmin IndexTM skalas lietotājiem) vai ĶMI. Visas dienas garumā viedpulkstenis novērto sirdsdarbības ritmu, elpošanu, Pulse Ox2, stresa līmeni, ķermeņa baterijas līmeni, ūdens uzņemšanas daudzumu un sieviešu veselības parametrus. Rezultātā lietotājiem ir vēl vieglāk uzraudzīt un uzlabot miega kvalitāti ar miega rādītāja palīdzību, kas izseko seklās, dziļās un REM miega stadijas, kā arī kustības, pulsa oksimetriju un elpošanu. Pieejami arī  personalizēti ziņojumi par to, kā uzlabot miega kvalitāti, balstoties uz pieejamo veselības informāciju.

  Aktīvāks dzīvesveids

  Neatkarīgi no tā, vai vingrojat mājās, sporta zālē vai brīvā dabā, Venu 2 motivēs aktīvam dzīvesveidam. Ar jauniem HIIT aktivitāšu profiliem (ieskaitot AMRAP, EMOM, Tabata un pielāgotos taimerus), Venu 2 / 2S tagad ir vairāk nekā 25 iebūvētas iekštelpu un GPS sporta lietotnes ar izlasēm, kas ietver pastaigas, skriešanu, riteņbraukšanu, peldēšanu baseinā, golfu, pilates un jogu. Jaunais uzlabotais spēka treniņu profils un treniņi uzrāda personīgos rekordus attiecībā uz ķermeņa svaru un spēku tieši ierīcē, tostarp ietver grafiku, kas parāda, kuras muskuļu grupas tiek nodarbinātas.

  Venu 2 piedāvā vairāk nekā 75 iepriekš iestatīto animēto kardio, jogas, spēka, HIIT un pilates treniņu, kas demonstrē lietotājiem pareizi ieņemamo ķermeņa formu un tehniku tieši uz to rokas locītavas. Dažādās treniņu programmas, kas pieejamas lejupielādei “Garmin Connect” aplikācijā, ir viegli pielāgojamas savām vajadzībām, izvēloties no vairāk nekā 1400 pieejamajām izvēlēm.

  Viedās funkcijas aktīvai un drošai dzīvei

  Pieejamas virkne viedo funkciju, kas ļaus izbaudīt dzīvi, padarot to ērtāku, tostarp iebūvētā mūzika, Garmin Pay bezkontakta maksājumu iespēja, un viedie paziņojumi īsziņām (Android lietotāji var atbildēt no ierīces), kalendāra atgādinājumi, ienākošie zvani un daudz kas cits. Drošības un izsekošanas funkcijas nodrošina automātisku negadījumu noteikšanu (pastaigās brīvā dabā, skrējienu vai braucienu laikā), bet manuāli aktivizēts trauksmes signāls reāllaikā nosūta atrašanās vietu norādītajiem, ārkārtas kontaktiem.

  Venu 2 sērija ir pieejama divos izmēros (Venu 2: 45 mm pulksteņa korpuss ar 22 mm silikona siksniņu; Venu 2S: 40 mm pulksteņa korpuss ar 18 mm silikona siksniņu).  Jaunajiem Venu 2 sērijas pulksteņiem ir vēl ilgāks akumulatora darbības laiks, izmantojot ātro uzlādi un akumulatora taupīšanas režīmu – Venu 2 darbojas līdz 11 dienām viedpulksteņa režīmā; Venu 2S: viedpulksteņa režīmā – līdz 10 dienām.

  Venu 2 / 2S ieteiktā mazumtirdzniecības cena ir 399,99 EUR.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  2 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Ivars Dzerve
  23.04.2021 10:58

  Man miegs uzlabojās, kad sāku ņemt nost pulksteni vakarā un atslēdzu visus paziņojumus par maniem veselības rādītājiem.

  Other guy
  24.04.2021 15:27
  Reply to  Ivars Dzerve

  Jā, tā varētu būt. Pārāk daudz tehnoloģiju dzīvē ar traucēt, nevis padarīt to ērtāku.

  Reklāma