Web Analytics
More
  Reklāma

  Kyvol Fluteva V20 slotas tipa putekļu sūcēja apskats

  Jaunākie raksti

  Pavasars ir klāt un mēs atsākam savus mājokļa uzkopšanas tehnikas apskatus. Šoreiz kārta ir tā dēvētajam slotas tipa putekļu sūcējam. Šāda un līdzīga paskata putekļu sūcēji nav nekāds retums, daudz ko izsaka putekļu sūcēja izmēri, svars, akumulatora darbības laiks, kā arī iespēja nomainīt akumulatoru, kad tas nolietojas. Man arī visai svarīgi ir tas, lai putekļu sūcējs būtu ērti uzglabājams.

  Kyvol Fluteva V20 slotas tipa putekļu sūcējs nav pats lētākais, toties tam ir bagātīga komplektācija, kas nav mazsvarīgi, jo šāda tipa putekļu sūcējiem kaut ko piepirkt klāt ir sarežģīti (ja ne neiespējami). Te gan uzreiz klusiņām pačukstēšu, ka Kyvol Fluteva V20 slotas tipa putekļu sūcējam iespējams pievienot uzgaļus arī no mana putekļu sūcēja, kas ir ļoti patīkami.

  Reklāma

  Vismaz manās acīs Kyvol Fluteva V20 slotas tipa putekļu sūcējs beidzot ir gana modulārs un pietiekami jaudīgs, lai tas spētu pilnībā aizstāt ierastos vada putekļu sūcējus. Ar Kyvol Fluteva V20 slotas tipa putekļu sūcēju varēsi piekļūt gan zem skapjiem, gan nosūkt skapju augšas. Un arī šo putekļu sūcēju var bez raizēm novietot virtuvē visādu sadzīves sīkumu sasūkšanai. Turklāt putekļu sūcējs noderēs arī mašīnas salona iztīrīšanai, jo tam ir plašs uzgaļu klāsts jau līdzi komplektā, kā arī tam var pievienot šādus tādus citu ražotāju aksesuārus.

  Kyvol zīmols pastāv no 2019. gada, Kyvol ražo inovatīvas un lietotājiem draudzīgas ierīces – robotus putekļu sūcējus, mājokļa uzkopšanas ierīces un citas viedas ierīces. Kyvol vēlas atvieglot cilvēku ikdienu un iedrošināt veselīgam dzīvesstilam.

  Tehniskās nianses

  • Troksnis: zem 68 dB(A)
  • Sūkšanas jauda: 20000 Pa
  • Dzinēja jauda: 300 W
  • Putekļu konteiners: 0.6 litri
  • Sūkšanas režīmi: 3 (līdz 50 minūtēm vājākais un līdz 10 minūtēm spēcīgais režīms)
  • LED indikatori: trīs par uzlādes līmeni un viens par pilnu konteineri
  • Akumulators: lietotāja nomaināms 2500 mAh, uzlāde aizņem ap 4 līdz 5 stundas
  • Līdzi komplektā: uzlādes vads, papildu filtrs, sienas turētājs, rotējošā grīdas suka ar LED izgaismojumu, 2-in-1 putekļu suka, spraugas birste, mini motorizēta birste un pats putekļu sūcējs
  • Izmēri: 340 * 217 * 114 mm
  • Svars: 2.28 kg
  • Cena: aptuveni 200 eiro veikalos Latvijā

  Izskats un uzbūve

  Kyvol Fluteva V20 slotas tipa putekļu sūcēja izskats noteikti atgādina dažu citu ražotāju veikumu (vismaz tādi komentāri tika saņemti pēc Kyvol Fluteva V20 attēla izvietošanas sociālajos tīmekļos), bet mēs te šoreiz neesam, lai kādu nopeltu. Kyvol Fluteva V20 uzbūvē izmantota kvalitatīva plastmasa un alumīnijs, šoreiz pat plastmasas detaļas jādēvē par īpaši izturīgām un precīzi izgatavotām. Protams, nevarēšu komentēt, kā Kyvol Fluteva V20 uzvedīsies ilgākā lietošanas termiņā, bet tās pāris nedēļas, ko putekļu sūcējs sabija pie manis, radīja ļoti kvalitatīva un pārdomāta aparāta iespaidu.

  Atšķirībā no citiem konkurentiem, šim putekļu sūcējam ir iespējams visai ērti noņemt akumulatoru un to aizvietot ar jaunu, ja vecais sāk uzrādīt nogurumu no dzīves. Tiesa, tīmeklī nespēju atrast citu akumulatoru, lai arī meklēju pēc datiem, kas norādīti uz Kyvol Fluteva V20 akumulatora.

  Kyvol Fluteva V20 putekļsūcējs sver tikai 1390 gramus, padarot to pietiekami vieglu, lai ikviens pieaugušais varētu ar to ļoti viegli notīrīt jebkuru vietu mājoklī. Komplektā iekļauts arī sienas turētājs, tas ar līdzi dotām skrūvēm pieskrūvējams pie sienas noliktavas telpā, virtuvē, vannas istabā un pat sienas skapī. Man gan jāsaka, ka lādētāja vads gan varēja būt garāks, ar vienu metru garu vadu, visticamāk, būs par maz gandrīz visos putekļu sūcēja izvietojuma scenārijos.

  Kyvol Fluteva V20 ir piemērots jebkurām tīrīšanas vajadzībām: putekļu sūcējam ir četru veidu tīrīšanas uzgaļi, lai apmierinātu dažādās tīrīšanas vajadzības. Vari arī viegli pārslēgties starp trīs sūkšanas stiprumiem, lai tiktu galā ar dažāda izmēra atkritumiem. Kyvol Fluteva V20 putekļsūcējs ir aprīkots ar izturīgu un jaudīgu 300W motoru, kas ļauj tam ar 25000 Pa īpaši spēcīgu sūkšanu izvilkt netīrumus pat dziļi paklāju iekšpusē.

  Kā var redzēt, Kyvol Fluteva V20 ir gandrīz pilnībā izjaucams, lai to iztīrītu un nomainītu filtrus. Šī izjaukšanas iespēja nekādi neietekmē Kyvol Fluteva V20 izturību, jo visi savienojumi ir precīzi un pārdomāti. Man par to ir visai liels pārsteigums, jo nereti gadās, ka pie šādām niansēm netiek piedomāts.

  Tagad nedaudz par uzgaļiem – Kyvol Fluteva V20 līdzi tiek doti četri dažādi uzgaļi. Galvenais grīdu sūkšanas uzgalis ir ar rotējošu birsti un gana spēcīgām LED diodēm, kas izgaismo grīdu. Rotējošā birste ir ērti noņemama tīrīšanai. Vienīgais, kas man lielajā tīrīšanas galvā nepatika – tā nefiksējas, lai varētu Kyvol Fluteva V20 novietot vertikāli, kamēr pārstumdi krēslus vai pārvieto ko citu mājokļa tīrīšanas laikā.

  Kyvol Fluteva V20 ir arī otra, mazāka tīrīšanas galva mēbelēm un automašīnu mīkstajiem salona segumiem, arī tai ir rotējoša birste. Te jānorāda, ka iepriekš ar šāda tipa slotas putekļu sūcējiem nebiju līdis savā auto, jo varbūt arī bagāžnieku var iztīrīt, bet salonā ar šiem slotas putekļu sūcējiem nebija ko darīt, jo tos nevarēja gana ērti padarīt kompaktākus. Bet mazā Kyvol Fluteva V20 galva ar rotējošo birsti auto salonā dara brīnumus.

  Par pārējiem diviem uzgaļiem neesmu tik lielā sajūsmā. Divi vienā birste šķiet nedaudz vājāka materiālu izvēles ziņā, kad to salīdzina ar pārējo Kyvol Fluteva V20 komplektu, bet tai noteikti būs pielietojums mēbeļu, sienu un elektronikas tīrīšanā. Spicais uzgalis šķirbu tīrīšanai ir garš, tas arī mēdz būs pluss.

  Kyvol Fluteva V20 tvertnes iztīrīšana no mēsliem ir ļoti ātra – ar vienu pirksta piespiedienu tvertne ir vaļā un netīrumi ir atkritumu spainī. Nē, netīšām Kyvol Fluteva V20 atvērt nevarēsi, tik vienkārši atkal šis nav.

  Man un mājiniekiem patika, ka Kyvol Fluteva V20 darbojas salīdzinoši klusi. Putekļu sūcējs nav gluži nemanāms, bet tas ir pieklājīgi kluss ar saviem 68 dB(A) jaudīgākajā sūkšanas režīmā. Starp citu, šo jaudīgāko režīmu izmantoju tikai auto salona sūkšanai, jo uz cietajiem grīdas segumiem pilnīgi pietiek ar vidējo sūkšanas jaudu.

  Akumulators

  Atšķirībā no daudziem konkurentiem, Kyvol Fluteva V20 ir noņemams akumulators. Tādējādi vari pie lādētāja nest tikai akumulatoru, kamēr pats Kyvol Fluteva V20 putekļu sūcējs atrodas citā istabā vai sienas skapī, kur ne vienmēr ir iespēja to uzlādēt.

  Ar vienu uzlādi Kyvol Fluteva V20 tiek solīts darbības laiks līdz 40 minūtēm, bet šādu darbības laiku sasniegsi tikai vājākajā sūkšanas režīmā. Vidējā režīmā ar vienu uzlādi Kyvol Fluteva V20 darbojas aptuveni 25 minūtes, bet spēcīgākajā režīmā vari rēķināties ar 12 līdz 15 minūtēm, atkarībā no uzvēlētā uzgaļa un sūcamās virsmas.

  Tiek solīts, ka ar vienu uzlādi Kyvol Fluteva V20 iztīra līdz 150 kvadrātmetriem, kas ierindas miteklī nozīmē tikai to, ka varēsi akumulatoru lādēt pēc katras otrās mājas uzkopšanas. Tad arī aptuveni piecu stundu uzlāde nešķitīs liels mīnuss. Tiek arī solīts, ka Kyvol Fluteva V20 akumulatoru ražojis Samsung.

  Mana pieredze rāda, ka ar vienu uzlādi var visai labi iztīrīt auto salonu divas reizes ar vidējo sūkšanas jaudu. Jā, šis nav pats super jaudīgākais putekļu sūcējs, bet ar līdzi doto aprīkojumu var tikt iekšā visās auto salona šķirbās.

  Mājokļa uzkopšana

  Man ļoti patīk, ka Kyvol Fluteva V20 padomāts par putekļu sūcēja universālu pielietojumu, jo redzēts, ka slotas tipa sūcēji ir dikti stīvi, tos nav iespējams padarīt mazākus, ar tiem nav paredzēts nosūkt galda virsmas un plauktus. Tikai grīdas. Nemaz nerunājot par auto salona iztīrīšanu. Bet ar Kyvol Fluteva V20 ir pavisam cits stāsts – savā mājoklī šo putekļu sūcēju izmantoju ik uz soļa. Pat griestu lampas ir ērti nosūkt ar Kyvol Fluteva V20.

  Mazais uzgalis ar rotējošo birsti lieliski iztīra mīkstās mēbeles un arī šis uzgalis perfekti iederas auto īpašnieka ikdienā. Ar šo uzgali varēsi arī ērti notīrīt skapjaugšas un plauktus.

  Lielais, galvenais uzgalis grīdas uzkopj tieši tā, kā rāda televīzijas reklāmās – vari visur piekļūt, izmanevrēt ap bērnu mantām, palīst zem skapja un gultas. Rotējošais uzgalis efektīvi izdauza netīrumus no mīkstajiem grīdas segumiem.

  Bez kautrēšanās vari arī noņemt Kyvol Fluteva V20 pagarinošo kāta daļu un izmantot šo putekļu sūcēju ikdienā virtuvē, savācot drupačas un citus krikumus pēc ēdiena gatavošanas. Ūdeni sūkt ar Kyvol Fluteva V20 nedrīkst, bet viss cits šim putekļu sūcējam ir pa spēkam.

  Nobeigumā

  Manās acīs Kyvol Fluteva V20 ir vismaz trīs milzīgi plusi, kas ne vienmēr ir pa spēkam konkurentiem – putekļu sūcējs ir lieliski aprīkots, tam ir aptuveni par trešo daļu ilgāks akumulators darbības laiks, kā arī šis slotas tipa putekļu sūcējs derēs arī izmantošanai virtuvē un pat auto salona iztīrīšanai.

  Tāpat man patika, ka Kyvol Fluteva V20 var ērti noņemt akumulatoru, lai to uzlādētu, kamēr pats putekļu sūcējs tiek ievietots sienas skapī. Tātad Kyvol Fluteva V20 derēs arī mazāka izmēra mājokļos, nenāksies tam piemeklēt speciālu vietu, kur to vari pieskrūvēt pie sienas un vienlaikus arī aizsniegt sienas kontaktu uzlādei.

  Lielākie mīnusi? Īss elektrības vads un ļoti ilga (ap piecām stundām) akumulatora uzlāde. Bet, ja ņem vērā akumulatora darbības ilgumu, tad piecas stundas varbūt pat ir pluss, jo akumulators tiek lādēts lēnāk, lai to saudzētu.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  15 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Inese
  15.04.2021 13:25

  Jautājums autoram. Vai jūs zināt, kurā galā jātur āmurs?

  Šādi apskati piederētos kādam sieviešu kārtas pārstāvim…

  Es saprotu, LGBT un visas tās lietas, bet tomēr :-)

  no name
  15.04.2021 22:08
  Reply to  Artis Ābols

  balta sadzīves tehnika vairs nav modē
  lielas rokas labak jo vieglāk šķivjus noturēt
  jo veļasmašīnai neviens neraksta

  Inesis
  15.04.2021 21:35
  Reply to  Inese

  Nu tad, Inese (vai kā jūs dēvēt-ono) dzīvo savā mozaikā un nelien ārā!
  Raksts ir super, tādus vairāk vajag. Paldies Arti!

  Oskars
  15.04.2021 13:42

  Loti atgadina meginajumu veidot no Dyson. Protams plus/minus visi vairak vai mazak megina pec lidziga dizaina veidot. Lasot par so putekljsuceju, apmeram salidzinu ar savu. Lietoju Dyson V11 Outsize, izveloties man bija svarigi atkritumu rezervuars un beidzot 1,7L. Diemzhel lielaka dalja shadi putekljsuceji nak 0,5L – 0,7L kas ir mazs tilpums. Ir kas loti nepatik, ka Dyson svars 3kg, tas ir diezgan pasmags, tapec diezcik erti ilgi griestus nebus erti suukt. Otra lieta, kaa ir shim, bet Dyson sledzis pasham ir jaatur nospiests, kaa atlaid, tad parstaj darboties. Nu piedod lai Dyson bet tas ir nedaudz stulbi. Nu vareja pie ta piedomat. Viena no labakam lietam, taa kaa man ir dzivniegs maajaa, gan ari sievietes mati medz ari sakraties uz paklaja, kemejot, tad beidzot nav jaasatraucas, ka bus jaatiira uzgalis no matiem un spalvam. Esmu sajusma ka neaptinas apkart, vai sakeras. Par to Dyson pluss. Pievienoju Dyson V11 Outsize af komplektaciju.

  20210322_212735.jpg
  Borhs
  15.04.2021 15:58
  Reply to  Oskars

  Tieši nodomāju, ka pilvērtīgam un objektīvam testam būtu nepieciešams salīdzinājums ar Dyson :)

  Mahmuds
  15.04.2021 17:53

  Nesen nopirku Dreame v9 Pro (it kā Xiaomi). Alītī 160€ (no Polijas noliktavas). Ļoti līdzīgs, tikai jauda norādīta 120W, pie tāda pat (2500 mAh) akumulatoru tilpuma ar pilnu jaudu spēj darboties 8 min. Uzglabāšana un lādēšana ļoti ērta, jo vis notiek ar viena pie sienas stiprināma kronšteina palīdzību. RD Elektroniks tāds pats aparāts maksā 180€.

  hehe
  15.04.2021 20:21

  Kāpēc nav norādīts, ka šis ir apmaksāts reklāmas rakstelis? Nav? Tiešām?
  Bet izskatās 100% pēc lētas, prastas reklāmas.
  Starp citu, neizdevās atrast nevienu citu interneta veikalu, kas šito krutku piedāvā, izņemot konkrēto saitē.

  Inesis
  15.04.2021 21:41
  Reply to  hehe

  Latvijā, labus, šāda tipa putekļu sūcējus nevar nopirkt (Dyson diemžēl nav to labo sarakstā). Vienkārši neiepērk. Ne visiem būs pa kabatai sūtīt pāri okeānam.

  Kursors.lv
  15.04.2021 22:22
  Reply to  hehe

  Nopērc un notestē. Tad varēsim salīdzināt iespaidus. Mēs rakstām par produktiem to, ko redzam un piedzīvojam reālos izmēģinājumos.

  no name
  15.04.2021 22:05

  Sir James Dyson kā autors šim visam ārprātam ko jūs šeit kometējat nav domāts piemēram satīrīt garāžas grīdu kam varāk piestāvētu kāds industriālais sūcējs

  Kursors.lv
  15.04.2021 22:20
  Reply to  no name

  Mums patiesībā ir plānā arī šāda virziena produktu apskati. Viss būs, mazliet pacietību! :)

  Flare
  15.04.2021 23:24

  Lūk gandrīz šādi izskatās mans Roborock H6, tikai ir labāk nostrādāts ar lielāku jaudu un bateriju, būtībā lētāka Dyson alternatīva. Tiesa mans minētais modelis ir arī dārgāks, 340-380 EUR robežās.

  Janis Ladusans
  16.04.2021 12:43

  līdz 10 minūtēm spēcīgais režīms” – izskatās pēc vājas slotas:))

  Reklāma