Reklāma

Latvieši radījuši lietotni “Sharentic”- risinājumu, kas ļauj ērti iznomāt sev nepieciešamo

Jaunākie raksti

Xiaomi Mi Band 6 arī Eiropā sāk piedāvāt NFC norēķinus

Xiaomi arī Eiropai beidzot izziņojis Mi Smart Band 6 NFC variantu, lai būtu iespējams veikt NFC bezkontakta norēķinus. Vienlaikus...

Jau oktobrī “Starlink” serviss beidzot varētu tikt pie pamata versijas, sniedzot vēl ātrāku savienojumu

Īlona Maska vadītā kompānija "SpaceX" strauji izvērš savu ātrgaitas interneta servisu "Starlink". Šobrīd lietotāji izmanto pakalpojuma beta versiju, taču...

Razer jaunās Huntsman optiskās mehāniskās tastatūras sola gandrīz nulles aizturi

Razer izziņojis jaunas Huntsman sērijas mehāniskās tastatūras, solot gandrīz nulles aizturi (angļu: near-zero input latency). Jaunajā Huntsman tastatūru klāstā...

19 minūšu laikā rezervē visus pieejamos “Cadillac Lyriq Debut Edition” elektroauto

General Motors paspārnē esošais Cadillac zīmols atvēra rezervāciju 2023. gada "Lyriq" elektroauto - autoražotājs jau pēc 19 minūtēm bija...

Pirmās pilnībā civilās kosmosa misijas dalībnieki veiksmīgi atgriežas uz Zemes

Kad piedzīvo kaut ko nebijušu, laiks var paskriet vēja spārniem. Gribas ticēt, ka arī "SpaceX" pirmās pilnībā privātās kosmosa...

Iespējams, tev kādreiz bijusi situācija, kad nepieciešama kāda lieta, ko jāizmanto tikai dažās konkrētās situācijās, kas nozīmē, ka pārējo laiku tā krās tikai putekļus. Pilnu cenu par šo lietu maksāt galīgi negribas, taču, ja vajadzība spiež, neko darīt. Latvieši Kristaps Grīnbergs un Lauris Zvirbulis šādām problēmām radījuši risinājumu –  “Sharentic“. Tā ir lietotne, ar kuras palīdzību vari izīrēt sev pašreiz nevajadzīgās mantas, dodot iespēju tās izmantot tiem, kuriem nepieciešams.

Ikdienā bieži var gadīties tādas situācijas, kad konkrētu lietu izdevīgāk ir nevis pirkt, bet vienkārši iznomāt. Tie var būt, piemēram, mājas remontam nepieciešamie instrumenti, pārgājiena aprīkojums, galda spēles un citas lietas, ko katru dienu neizmanto. Lietotnē “Sharentic” principā var pievienot jebkuru nevajadzīgu, taču vismaz labā stāvoklī esošu lietu, iepriecinot kādu, kuram tā ir vajadzīga. Lietotnē šobrīd var atrast videospēļu aprīkojumu, galda spēles, foto un audio aprīkojumu, mājas uzkopšanas un remontdarbiem nepieciešamās ierīces. Ievietojot preci sistēmā, tās īpašnieks norāda cenu par preces izmantošanu vienā dienā.

“Sharentic” nodrošina ērtu preču saņemšanu, tās piegādājot līdz pat namdurvīm. Savukārt, kad klients īrēto preci ir, tā teikt, pabeidzis lietot, “Sharentic” to savāc. Būtiski, ka iespējams arī izvēlēties sev ērtu laiku, kad preci saņemt un atdot. Drošības nolūkos preci drīkst saņemt tikai un vienīgi tā persona, kura to ir pasūtījusi lietotnē.

Jāpiezīmē, ka darbs pie lietotnes izstrādes tika uzsākts pērn, savukārt pie pirmajiem lietotājiem tā nonāca februārī. Šobrīd gan risinājums pieejams vienīgi “iOS” ierīču īpašniekiem, un nav zināms, kad pie tā sniegtajām iespējām tiks arī “Android” lietotāji. Reģistrēties iespējams, izmantojot gan savu “Apple”, gan arī “Google” un “Facebook” kontu.

Reklāma

8 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
8 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments

vai VID jau monitorē piedāvājumu, lai iekasētu ienākuma nodokli?

Labs!

Sanāk, ja es gribu izīrēt kaut kādu mantu, tad man vajag būt gatavam jebkurā īrniekam ērtā laikā to preci aizvest vai savākt piemēram no otra Rīgas gala? (es pieļauju, ka tikai Rīgā, jo ārpuspilsētas sanāktu vairāk degvielā patērēt)
Kā ir ar izīrētāja tiesību aizsardzību no sharentic puses? Ja, piemēram, īrnieks salauž mantu vai “pazaudē” 600€ vērtu PS5? Izīrētājs pats vainīgs un pašam jāzvana saviem brataniem, lai atbrauc ciemos pie īrnieka ar beisbolenēm? Vai arī sharentic segs visus 100% zaudējumus par mantu un laiku?

Par piegādi tad ir ok, bet par preces bojāšanu gan ir neērti. Pareizāk būtu, ja pats Sharentic uzreiz kompensētu naudu izīrētājam un tālāk jau pati firma lai ņemas ar īrnieku un parādu piedzinējiem, lai visiem klientiem, gan īrienkiem un izīrētājiem ir maksimāli ērti un bez čakarēšanās.

Kā saka, palasi līgumu, kuru tu kā izīrētājs noslēgsi ar Sharentic un viss taps skaidrs ko šie uzņemas vai neuzņemas. Bet jāņem vērā, ka starpniekam jebkurā gadījumā būs mazliet vienalga… pat gribēdams kurjers nevarēs uz mājas lieveņa iztestēt tavu s.da playsteišen visos režīmos, lai par kaut ko pārliecinātos.

man patīk tava doma – aizņemies jauno ps un atdod naudā = msrp cenu))
kāds varbūt aizdos pārīti gpu?

Reklāma
Reklāma
Reklāma