Reklāma

Latvieši radījuši lietotni “Sharentic”- risinājumu, kas ļauj ērti iznomāt sev nepieciešamo

Jaunākie raksti

“Instagram” plāno pāriet uz vienu video formātu – “Reels”

"Instagram" aizvien aktīvāk konkurē ar video koplietošanas platformu "TikTok". To pierāda arī "Instagram" jaunākie centieni. "Twitter" ievietotajā ekrānšāviņā redzams,...

Apple iPhone lietotāji tagad var oficiāli migrēt datus uz Android 12 versiju

Tie viedtālruņu lietotāji, kuri vienmēr ir lietojuši vienas operētājsistēmas telefonus nemaz nezina, ka līdz šim tā īsti nevarēja pārvietot...

Arī Samsung gatavo pilotprojektu un vēlas iesaistīties Tesla 4680 bateriju ražošanā

Tehnoloģiju milža Samsung bateriju ražošanas meitasuzņēmums "Samsung SDI" plāno iesaistīties Tesla 4680 bateriju šūnu ražošanā - tiek ziņots, ka...

Pirmais iPhone svin 15 gadu jubileju, tā laika prototipiem sasniedzot pus miljona dolāru vērtību

Pirms 15 gadiem 29. jūnijā mainījās pasaule, jo tika prezentēts pirmais iPhone viedtālrunis, un tas ir bijis viens no...

Spāņu kompānija iegādājusies “Draugiem Group” uzņēmumu “Vendon”

Ziņots, ka Spānijas vadošā tehnoloģiju kompānija "Azkoyen Group", kas piedāvā automatizētus produktus un pakalpojumus, iegādājusies "Draugiem Group" uzņēmumu "Vendon"....

Iespējams, tev kādreiz bijusi situācija, kad nepieciešama kāda lieta, ko jāizmanto tikai dažās konkrētās situācijās, kas nozīmē, ka pārējo laiku tā krās tikai putekļus. Pilnu cenu par šo lietu maksāt galīgi negribas, taču, ja vajadzība spiež, neko darīt. Latvieši Kristaps Grīnbergs un Lauris Zvirbulis šādām problēmām radījuši risinājumu –  “Sharentic“. Tā ir lietotne, ar kuras palīdzību vari izīrēt sev pašreiz nevajadzīgās mantas, dodot iespēju tās izmantot tiem, kuriem nepieciešams.

Ikdienā bieži var gadīties tādas situācijas, kad konkrētu lietu izdevīgāk ir nevis pirkt, bet vienkārši iznomāt. Tie var būt, piemēram, mājas remontam nepieciešamie instrumenti, pārgājiena aprīkojums, galda spēles un citas lietas, ko katru dienu neizmanto. Lietotnē “Sharentic” principā var pievienot jebkuru nevajadzīgu, taču vismaz labā stāvoklī esošu lietu, iepriecinot kādu, kuram tā ir vajadzīga. Lietotnē šobrīd var atrast videospēļu aprīkojumu, galda spēles, foto un audio aprīkojumu, mājas uzkopšanas un remontdarbiem nepieciešamās ierīces. Ievietojot preci sistēmā, tās īpašnieks norāda cenu par preces izmantošanu vienā dienā.

“Sharentic” nodrošina ērtu preču saņemšanu, tās piegādājot līdz pat namdurvīm. Savukārt, kad klients īrēto preci ir, tā teikt, pabeidzis lietot, “Sharentic” to savāc. Būtiski, ka iespējams arī izvēlēties sev ērtu laiku, kad preci saņemt un atdot. Drošības nolūkos preci drīkst saņemt tikai un vienīgi tā persona, kura to ir pasūtījusi lietotnē.

Jāpiezīmē, ka darbs pie lietotnes izstrādes tika uzsākts pērn, savukārt pie pirmajiem lietotājiem tā nonāca februārī. Šobrīd gan risinājums pieejams vienīgi “iOS” ierīču īpašniekiem, un nav zināms, kad pie tā sniegtajām iespējām tiks arī “Android” lietotāji. Reģistrēties iespējams, izmantojot gan savu “Apple”, gan arī “Google” un “Facebook” kontu.

8 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
8 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
digitalk
12.04.2021 13:34

vai VID jau monitorē piedāvājumu, lai iekasētu ienākuma nodokli?

Pigors
13.04.2021 09:59
Reply to  digitalk

Labs!

Jānis
12.04.2021 14:31

Sanāk, ja es gribu izīrēt kaut kādu mantu, tad man vajag būt gatavam jebkurā īrniekam ērtā laikā to preci aizvest vai savākt piemēram no otra Rīgas gala? (es pieļauju, ka tikai Rīgā, jo ārpuspilsētas sanāktu vairāk degvielā patērēt)
Kā ir ar izīrētāja tiesību aizsardzību no sharentic puses? Ja, piemēram, īrnieks salauž mantu vai “pazaudē” 600€ vērtu PS5? Izīrētājs pats vainīgs un pašam jāzvana saviem brataniem, lai atbrauc ciemos pie īrnieka ar beisbolenēm? Vai arī sharentic segs visus 100% zaudējumus par mantu un laiku?

Jānis
12.04.2021 15:27

Par piegādi tad ir ok, bet par preces bojāšanu gan ir neērti. Pareizāk būtu, ja pats Sharentic uzreiz kompensētu naudu izīrētājam un tālāk jau pati firma lai ņemas ar īrnieku un parādu piedzinējiem, lai visiem klientiem, gan īrienkiem un izīrētājiem ir maksimāli ērti un bez čakarēšanās.

Aigars Axx
12.04.2021 22:49

Kā saka, palasi līgumu, kuru tu kā izīrētājs noslēgsi ar Sharentic un viss taps skaidrs ko šie uzņemas vai neuzņemas. Bet jāņem vērā, ka starpniekam jebkurā gadījumā būs mazliet vienalga… pat gribēdams kurjers nevarēs uz mājas lieveņa iztestēt tavu s.da playsteišen visos režīmos, lai par kaut ko pārliecinātos.

0853
12.04.2021 15:32
Reply to  Jānis

man patīk tava doma – aizņemies jauno ps un atdod naudā = msrp cenu))
kāds varbūt aizdos pārīti gpu?

Reklāma