Web Analytics
More
  Reklāma

  “PayPal” klientiem ASV ļauj norēķināties ar populārākajām kriptovalūtām

  Jaunākie raksti

  Tiešsaistes maksājumu platforma “PayPal” jau labu laiku plāno atbalstīt maksājumus ar kriptovalūtām, un marta izskaņā tas nu kļuvis iespējams. Kompānija iepazīstinājusi ar savu jaunāko funkciju “Checkout with Crypto”, kas tagad ļauj norēķināties ar populārākajām kriptovalūtām: “Bitcoin”, “Ethereum”, “Litecoin” un “Bitcoin Cash”. Uzreiz jāsaka, ka šī iespēja, protams, vispirms nonākusi pie ASV iedzīvotājiem.

  Pērnā gada novembrī “PayPal” saviem lietotājiem sāka piedāvāt iespēju pirkt un pārdot kriptovalūtas. Tagad tās var izmantot arī, lai veiktu norēķinus. “Checkout with Crypto” ļauj lietotājiem bez papildus maksas uzreiz konvertēt savu kriptonaudu uz ASV dolāriem, ko “PayPal” pēc tam izmanto, lai pabeigtu darījumu. Savukārt gadījumos, kad tirgotājs dolārus nepieņem, “PayPal” konvertē tos vietējā valūtā pēc “PayPal” noteiktajiem standarta maiņas kursiem.

  Reklāma

  Jaunā funkcija kā alternatīva norēķinu iespēja automātiski parādīsies lietotāja “PayPal” maciņā, ja tajā atradīsies pietiekoši daudz kriptovalūtas, lai apmaksātu pirkumu. Tāpat būs iespējams redzēt katras kriptovalūtas atlikumu. Vienlaikus svarīgi norādīt, ka par pirkumu var norēķināties tikai ar viena veida kriptovalūtu.

  Jāpiezīmē, ka “PayPal” nav pirmais un, visticamāk, arī ne pēdējais serviss, kas atbalsta maksājumus kriptovalūtās. 2018. gadā kompānija “Square” savā lietotnē “Cash App” sāka atbalstīt norēķinus ar “Bitcoin”. Neskatoties uz to, jaunās iespējas “PayPal” tagad padara par lielāko un populārāko risinājumu gan maksājumiem ar kriptovalūtām, gan to maiņai, mudinot lietotājus sākt norēķinus šādā veidā.

  AvotsVerge
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma