More
  Reklāma

  Razer piedāvā savu vairākas reizes lietojamo salmiņu

  Jaunākie raksti

  Datoru un to aksesuāru ražotājs Razer savu produktu portfeli ir papildinājis ar salīdzinoši nesaistītu produktu, kas pat nav elektriskā ierīce, jo tas ir vairākas reizes izmantojams dzērienu salmiņš.

  Ar šo ikdienā lietojamo salmiņu uzņēmums vēlas nodemonstrēt ceļu uz zaļu un ilgtspējīgu uzņēmuma darbību. Līdz šim Razer ir palīdzējis izglābt 100 000 kokus, un nākotnē arvien vairāk izmantos pārstrādājamos un jau pārstrādātus materiālus savos produktos. To laikam gan tieši nevar attiecināt uz šo salmiņu, bet tas būs ilgtspējīgs produkts, jo veidots no nerūsējošā tērauda, ko izmanto pārtikas rūpniecībā. Tas nozīmē, ka to ir droši lietot ikdienā. Salmiņu būs iespējams izstiept un sabīdīt (no 10 līdz 23 cm), lai ikdienas pārnēšanā tas neaizņemtu pārāk daudz vietas.

  Avots: Razer

  Tāpat šis vairāku reižu lietojamais dzērienu salmiņš būs aprīkots ar silikona uzgali, kas lietotāju pasargās no apdedzināšanās ar karstiem dzērieniem. Šis tiešām izklausās ļoti noderīgi. Tāpat nav aizmirsts par tīrīšanas iespējām, jo komplektā tiks piedāvāta atbilstoša izmēra tīrīšanas birste. Tas viss iepakots speciāli izveidotā kārbiņā, kuru varēs piespraust ar karabīnes palīdzību. Kopumā laba iespēja pašikot ar savu zaļā dzīvesveida un “geimera” komplektu.

  Avots: Razer

  Salmiņa cena Eiropas tirgū ir 24,99 EUR, bet ASV 19,99 USD, un tas būs nopērkams vienīgi mājaslapā. Par pieejamību Eiropā gan nav sniegta precīza informācija, bet otrpus okeānam tas būs pieejams no 8. aprīļa.

  6 komentāri

  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  6 komentāri
  vecākie
  jaunākie novērtētākie
  Inline Feedbacks
  View all comments
  KKTK
  29.03.2021 08:43

  Kādas taumas gūstot dzērieni pēc tam ir jāuzņem ar salmiņu? Jo normālam cilvēkam ilgtspējīgi ir dzert ar muti.

  digitalk
  29.03.2021 08:55
  Reply to  KKTK

  salauzts žoklis. bet pamēģini iestrebt maté, ja tev liekas, ka salmiņš nekur nav vajadzīgs.

  Kartupelis3
  29.03.2021 10:35

  https://www.thesil.ca/metal-straws-are-unsustainable

  Pēc 150x lietošanas tu būsi bijis tikpat liels draņķis, kā cilvēks, kurš izlietojis 150 salmiņus. Razer gadījumā droši vien vismaz 500x, jo vēl ir kastīte, birste, krāsas un bārējais bling bling. Tātad apmēram pēc 4 gadiem tu būsi aptuveni tāds pats draņķis kurš ik pārdienas tiek pie jauna salmiņa. tiesa pēc tam relatīvā draņķības pakāpe samazināsies, bet tavs impact pēc šī pirkuma nekad nebūs 0, nemaz nerunājot par ‘pozitīvu’.

  digitalk
  29.03.2021 12:02
  Reply to  Kartupelis3

  tas raksts ir pilns ar demagoģiju. KG/AM

  0952
  29.03.2021 10:51

  bez led gaismiņām? nekam neder.

  Rūdolfs Rancāns
  29.03.2021 10:55

  Šo nebija paredzēts aizparīt publicēt?

  Reklāma