Reklāma

Divas “Latvijas Pasta” mobilās lietotnes funkcijas, kas atvieglos tavu dzīvi (video)

Šis raksts tapis sadarbībā ar Latvijas Pastu.

Jaunākie raksti

Mini Cooper SE ALL4 Countryman – elektrifikācijas izgāšanās?

Mini Countryman ir britu mēģinājums trāpīt krosoveru segmentā, bet mēģinot arī nepazaudēt pašu brenda šarmu. Šeit gan man ir...

TikTok ļaus jauniešiem veidot CV video formā

Lietotne TikTok testē jaunu funkcionalitāti, kas ļautu ar īso video palīdzību pieteikties darbā, lai nebūtu jāveido tikai izklaidējoša satura...

Volkswagen autonomie taksometri gaidāmi jau 2025. gadā

Volkswagen paziņojis par plāniem jau 2025. gadā piedāvāt ID.Buzz mikroautobusus aprīkot ar SAE Level 4 pašbraukšanas iespējām, lai tie...

MSI MPG Z590 Gaming Carbon WiFi sistēmplates apskats

MSI izstrādātās Intel Z590 čipseta sērijas sistēmplates veidotas tā, lai no jaunajiem šodien oficiāli izlaistajiem 11. paaudzes Intel Core...

Atsaucoties uz kaitējumu videi, “Tesla” automašīnu apmaksai vairs nepieņems “Bitcoin”

Lai arī sākotnēji šķita, ka "Tesla" ar Īlonu Masku priekšgalā pauž nepārprotamu atbalstu kriptovalūtām, īpaši "Dogecoin" un "Bitcoin", izskatās,...

Jau gadu daudzi no mums strādā un mācās no mājām, un vairumu mūsu pirkumu veicam tiešsaistē. Lielu daļu no sūtījumiem mums piegādā Latvijas Pasts un šoreiz vēlos uzskatāmi parādīt divas ļoti noderīgas Latvijas Pasta mobilās lietotnes funkcijas, kas mums var atvieglot dzīvi. Ja tavā telefonā vēl nav uzstādīta šī lietotne, dodies uz Google Play vai Apple App Store lietotņu veikaliem un uzstādi to savā ierīcē.

Sūtījuma pārvirzīšana

Mūsu reģistrētos (izsekojamos, ierakstītos vai apdrošinātos) sūtījumus varam ērti pārvirzīt uz mūsu izvēlētu adresi, kas atšķiras no sākotnējās adreses vai piegādes vietas. Šajā lapā vari uzzināt par sūtījumu veidiem, kuriem nav iespējama pārvirzīšana.

Sūtījumus varam pārvirzīt uz mūsu izvēlētu pasta nodaļu Latvijā, Circle K degvielas uzpildes stacijām, mūsu norādīto adresi vai Latvijas Pasta pakomātu.

Sūtījuma pārvirzīšana mobilajā lietotnē

Mēs varam sūtījuma pārvirzīšanu veikt no Latvijas Pasta mobilās lietotnes sadaļā “Pārvirzīt sūtījumu”. Sekojam lietotnes norādēm un varēsim ērti pārvirzīt mūsu sūtījumu uz jauno piegādes vietu. Kad sūtījums būs pārvirzīts uz jauno piegādes vietu, saņemsim SMS ar aicinājumu to saņemt vai pārvirzīt atkārtoti.

Sūtījuma pārvirzīšana ar SMS

Sūtījuma pārvirzīšanu mēs varam veikt arī bez mobilās lietotnes. Ja nebūsim savu telefona numuru reģistrējuši Latvijas Pasta lietotnē, saņemsim SMS par mums adresēta sūtījuma saņešanu pasta nodaļā un sekojot īsziņā iekļautajai saitei, varēsim veikt sūtījuma pārvirzīšanu. Arī šajā gadījumā saņemsim SMS, kad sūtījums būs saņemams jaunajā piegādes vietā.

Pirmā sūtījuma pārvirzīšana ir bez maksas un sekojošā sūtījumu pārvirzīšana tiek tarificēta pēc šāda tarifa.

Pārvirzīšanas galamērķis Pirms sūtījuma saņemšanas Latvijas Pastā (eiro) Pēc sūtījuma saņemšanas Latvijas Pastā (eiro)
Latvijas Pasta pasta nodaļa 0,99 1,89
Circle K degvielas uzpildes stacija 2,09 3,19
Klienta izvēlēta adrese 4,29 4,99
Latvijas Pasta pakomāts 0,69 1,39

Attālināta iestāšanās rindā

Ja mums ir nepieciešamība apmeklēt kādu Latvijas Pasta nodaļu klātienē, varam uzņēmuma mobilajā lietotnē aplūkot tās atrašanās vietu, darba laiku, kā arī attālināti iestāties rindā. Tādējādi varēsim nesteidzīgi pabeigt mūsu iesāktos darbus un telefons mūs pabrīdinās, kad ir laiks doties uz pasta nodaļu. Izmantojot šo noderīgo funkciju, izvairīsimies no liekas gaidīšanas pie pasta nodaļas un varēsim ietaupīt mūsu laiku.

Prieks, ka Latvijas Pasts savu mobilo lietotni ir izveidojis ne tikai informatīvu, bet arī tajā iestrādājis šīs noderīgās funkcijas. Šis noteikti ir tas gadījums, kad tehnoloģijas kalpo mūsu labā!

Reklāma

59 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
59 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
rododanders

Pasts cenšas, paliek labāk, nenoliedzami. Bet, pagaidām, diemžēl, bet neesmu redzējis gļukaināku app’u par šo. OK, var jau būt pati app nav vainīga un tās auzas ir backendā. Lai vai kā – rezultāts ir tāds kāds ir.

Varu

Pārslēdzoties no wifi uz mobilajiem datiem vai otrādi, zūd savienojums starp aplikāciju un laikam ka rindas servisa nodrošinātāju serveri, jo laiks un rinda pašam vairs nevirzās uz priekšu, pienāk tavs kārtas numurs, bet aplikācijā nekas nemainās, esi joprojām n-tais rindā ar x gaidīšanas minūtēm, kamēr pastā jau tava rinda sen pagājusi garām un nākas ņemt jaunu numuru. Piedevām, pirms pāris nedēļām, lai solidarizētos ar tehnoloģiski atpalikušajiem, pasts atslēdza rindas iespēju un visiem bija jāstāv dzīvajā rindā, Latvijas Pasts prāt tas bija godīgi pret senioriem, ja jau viņi nevarot paņemt elektronisko numuriņu un ir “spiesti nīkt rindās”, tad lai visi tagad… Read more »

Mārtiņš

Pilnīgi piekrītu! Gada laikā nav izdevies pārvirzīt nevienu sūtījumu. Lietoju iPhone ir visas jaunākās app un OS versijas, bet nestrādā. Ir poga pārvirzīt, vari savadīt pakomātus vai CircleK un beigās izmet paziņojumu: “Pārvirzīt nav iespējams” gan appā, gan linkā ko pasts sūta… Es būtu pat gatavs piemaksāt par šo opciju, bet Pasts negrib manu naudu.

Atis

Esmu pat nonācis līdz apmaksai, un arī samaksājis par pārvirzīšanu uz pakomātu. Bet sūtījums tik un tā pienāk pasta nodaļā, kaut gan uz pakas ir uzlīme par pakomātu. Atbilde no darbinieka: “Cilvēciska kļūda”
Pēc trešās kļūdas apnika maksāt.

Aplams

gaņau testdevlabs testēja viss ok

Zane

Es savukārt savā pasta nodaļā ne reizi neesmu spējusi izmantot “iestāties rindā” funkciju kā tas paredzēts. Kur nu vēl “atlikt 5 min”. Visas reizes neveiksmīgas un nesaprotu, vai vaina ir apkalpojošā personāla vienaldzībā pret tur pastāvošo iekārtu, sistēmā vai aplikācijā. Situācijas, ar kurām esmu saskārusies: Telefonā rāda, ka vēl nav mana kārta, kad patiesībā jau izgājis gan mans, gan vēl +5 numuri. Paņēmu numuriņu uz vietas, sagaidīju rindu, izgāju no pasta nodaļas un joprojām aplikācijas-prāt es nebiju “izsaukta”. Atliku savu vietu, jo “mans numuriņš nākamais”, bet vēl biju gabaliņu no pasta kantora – nelikšu taču cilvēkiem uz mani gaidīt. Tā… Read more »

Lauris

Esmu izmantojis rindas funkciju reizes 10,visas veiksmīgi. iOS, divas dažādas pasta nodaļas.

Varu

Iespējams, ka problēmas ir ar Android versiju, rakstīju pastam, uz pirmo saziņu atbildēja, interesējās par OS, telefona modeli. Pēc tam, kad problēmas atkārtojās, neviens vairs uz saziņu nereaģēja.
Ar iOS neatceros, laikam problēmu nebija.

digitalk

sen “sajūsmina” cenas par “Pirms sūtījuma saņemšanas Latvijas Pastā”. kā es varu zināt, ka mans ebay-amazon-ali sūtījums nonāks tieši LP un kad? varbūt nevajag reklamēt reāli neeksistējošu iespēju ar pseidocenām, ja reālais ir otrais tabulas stabiņš?

Ivars Šaudinis

Pirms kāda laba, laba laika bija neveiksmīga pieredze ar lietotni – vēlējos teju vai testa nolūkos pārvirzīt vienu 2€ nevērtu sūtījumu no ĶTR uz citu pasta nodaļu pilsētas robežās. Samaksāju un galu galā aplikācija sāka uzrādīt, ka sūtījums mani gaida kaut kur pie Rīgas un necēlās vairs roka vēlreiz maksāt un pārvirzīt to vēlreiz uz vajadzīgo pasta nodaļu.

Ceru, ka procesi tagad ir sakārtoti. Izmantoju Android 10 versiju

Gklavs

Sadaļa Mani sūtījumi ir pilnīgs murgs. Nevar vecos sūtījumus izdzēst. Jaunus pats nevar pievienot. Ja atnāk paziņojums par pakas atnākšanu, obligāti pirms to atver, jānoraksta iekšējais nr., jo to atverot, tas var pazust. Ja ir vēlme, var palasīt atsauksmes Gplay store, tur būs grūti atrast pozitīvu atsauksmi.
Pieteikties rindā gan regulāri izmantoju, gandrīz var iztikt.

Austris

uz Android laiku pa laikam (pie update?) Tev “izlogo” ārā. Pašā app’ā par to nekas neliecina. Push notifikācijas turpina nākt, atver app, bet aizved uz nekurieni. Pie ‘Mani sūtījumi’ kkas rādas, bet ne viss. Kad tā gadas – jāuzspiež uz neuzkrītošās profila ikoniņas (kur nemaina savu state atkarībā vai esi loggedin or not) un tad redzēsi vai rādas kontaktinformācija, jeb piedāvā autorizēties par jaunu. Labi noslēpts :)

Rihards Laškovs

Drausmīga app. Man tikai katru trešo sūtījumu izdodas veiksmīgi pārvirzīt. Tas pats ar sūtījumu izsekošanu, sen jau saņemta bet tajā app rāda ka vēl Rīgā. Vai nu rāda ka paka ir vietējā pastā un kad spiežu pārsūtīt, tad kaut kādu kļūdu izmet. Bet kā nu neizmest ja paka patiesībā vispār muitā. Tā aplikācija neziņo pati pilnīgi neko. Tā informācija kas tur ir par saviem sūtījumiem ir pilnīgi nekorekta.

Agita

Man arī ir pieredze ar aplikāciju. Vienā gadījumā sūtījuma pārvirzīšana nostrādāja, bet otrā nez kāpēc nē. Rādās, ka pārvirzīšana apmaksāta, bet tāpat sūta SMS, lai izņemu pasta nodaļā.
Savukārt saņemtais sūtījums turpina rādīties sarakstā.
Pieteikšanās rindā bija ar viena cilvēka neprecizitāti, bet tas likās sīkums, jo tiku laikā.
Ir lietas, ko noteikti jāuzlabo, ja grib, lai cilvēki app izmantotu.

Ģirts

Sen un bez problēmām izmantoju attālinātu iestāšanos rindā. Līdz nesen manas pasta nodaļas darbinieces bija izlēmušas to atslēgt, jo redz klienti, kas nezin par tādu opciju, kurn par “bezbiļetniekiem”, kas iet tiem garām un piegriezies visiem skaidrot. Nācās vairākas reizes salt uz ielas kādas 30 min. Nesen piefiksēju, ka manai pasta nodaļai šī opcija ir pieslēgta atpakaļ, tā kā tagad atkal ir laime, varu jau startējot uz pastu paskatīties cik priekšā cilvēku un iestāties rindā. Paldies. Pārvirzīšanu neizmantoju, jo pakomāts no pasta ir kādu 300m attālumā.

Srrr

Ļoti gribētos, lai gan Pasta lietotne, gan mājaslapa būtu labāk nostrādātas, bet diemžēl tā nav. Esmu divreiz mēģinājis izmantot pārvirzīšanu uz citiem pakomātiem, bet pašās beigās izmeta ka tas nav iespējams. Ok, pieņēmu ka iespējams tādēļ, ka ierakstīts sūtījums, bet vai lietotne to jau nevarēja atrāk saprast un nepiedāvāt pārvirzīšanu (jo sūtījuma numurs jau pašā sākumā ir jāievada, un tad liek iet cauri procesam uz kurieni pārvirzīt un beigās ir aplauziens, ka tikai uz citu pasta nodaļu var)? Es jau arī nezinu vienmēr vai tas ir ierakstīts sūtījums vai nav. Iestāšanās rindā funkcija – vienmēr laimes spēle, vai pēkšņi nepārleks… Read more »

Valdis

Būtu ļòti ērti ja mobīlās litotnes strādātu visur nevis tās slēgtu Jūrmalā un Mārupē bija ērti bet Jūrmala ne tikai slēdz lietotni bet arī pasta nodaļas kuras bija ērtas klijentiem Bulduros viss lai būtu neērtāk apmeklētājiem
Paldies par neērtībām

Karlis

Gribēju uzinstalēt aplikāciju, atvēru Google Play Store un ieraudzīju atsauksmes par šo aplikāciju… Un atcēlu instalēšanu :)
P.S.
Nesaprotu kāpēc pastnieks mazos elektronikas sūtījumus no Ķīnas nevar iemest pastkastītē.

digitalk

“kāpēc nevar iemest pastkastītē”

tāpēc, ka sīkpaka? pastkastē met tikai korespondenci, diemžēl. ar šo attieksmi pasts ir, manuprāt, degradējies savos pakalpojumos, jo banderole un sīkpaka lielākoties neatšķiras izmēros.

bet! kastītē nedrīkst mest arī ierakstītos sūtījumus, kā bieži vien nosūtītājs noformējis garantijai, ka tu saņemsi preci. un daudzdzīvokļu mājā pastnieks neiznēsās šādas pakas pret parakstu līdz dzīvoklim (ko es arī uzskatu par pasta pakalpojuma degradāciju, jo nosūtītājs ir iekasējis no tevis naudu). un vai tu tiešām būsi uz vietas?

Skābene

Viss atkarīgs no pastnieka, bet šad tad met pastkastē un dažreiz pat atnes mājās. Es pat sāku apdomāt iespēju aiziet uz pasta nodaļu un sarunāt, lai visas pakas nes uz māju un maksāšu pastniekam uz ķepas, lai ir interese!

Martin Lusis

“…attālināti iestāties rindā. Tādējādi varēsim nesteidzīgi pabeigt mūsu iesāktos darbus un telefons mūs pabrīdinās, kad ir laiks doties uz pasta nodaļu. Izmantojot šo noderīgo funkciju, izvairīsimies no liekas gaidīšanas pie pasta nodaļas un varēsim ietaupīt mūsu laiku.” so opciju labak neizmantot, jo galu gala tapat naksies stavet rinda, jo pasta darbinieces dod prieksroku dzivajai rindai un lidz ar to “iestasanas rinda” nepilda reali tas paredzeto funkciju (sniedzot prognozetu gaidisanas laiku).

Varu

Par šo obligāti jāinformē Latvijas Pasts, kad un kurā pasta nodaļā un kuras pasta darbinieces(darba vietas “lodziņa” numurs), noteikti paņems priekšā šādus darbiniekus, kas ar tehnoloģijām uz jūs un liek mīksto uz pienākumiem.
Pāris reizes, kad bija nokārusies rindas funkcija Android versijā, sanāca sarunāt ar normālu pasta darbinieci, kura apkalpoja par spīti tam, ka mans numurs jau bija pagājis, cita, savukārt, noplātīja rokas ka neko nezin(viss pie drisas) un nācās ņemt jaunu numuru.

Edgars Rozentals

Beidziet pasts ir labojies agrāk bija mode pastniekam izlasīt visus tavus abonētos žurnālus un tad tikai atnest.

Māris

Tā pārvirzīšana ir smieklīga. Reiz pārvirzīju paciņu no pasta uz pilsētā esošo pakomātu (ne Rīgā). To paciņu aizsūtīja uz Rīgu, 2 dienas nomarinēja šķirošanas cehā un gala rezultātā pēc nedēļas izņēmu pakomātā. Lielisks veiksmīgas loģistikas piemērs!

Skābene

Būtu nolikuši paku skapi pie katras nodaļas un miers. Tagad te nodarbojas ar vanabī informāciju tehnoloģiju uzņēmums imitāciju! Tā rinda strādā lielākajās Rīgas pasta nodaļās, bet izbraucot no Rīgas nav vairs nevienā pasta nodaļā numuriņu sistēmas! Salstam visi kopīgā garā rindā uz ielas. Darba laiki arī no 8-15 un tikai darba dienās! Nu tas laikam priekš pensionāriem, pārējie laikam nestrādā, ka var iet uz pastu darba laikā. Agrāk paciņu diena bija sestdiena, tagad brīvdienās vairs nestrādā. Pārvirzīt paciņu uz pakomātu vai Cirkuli bieži vien maksā dārgāk kā paciņas saturs, kurā ir, piemēram, telefona aizsargplēvīte. Biju pastā atstājis sapūšanai 3 paciņas… Read more »

Lauris

Par mazajām paciņām es arī nesaprotu, vienreiz iemet pastkastītē, divreiz jāiet pakaļ. Kādi ir kritēriji šādai izvēlei?

Srrr

Pilnīgi piekrītu!

Latvijas Pasts

Paldies par komentāriem, tie tiks apkopoti un ņemti vērā, lai nodrošinātu pakalpojumu veiksmīgu darbību! Aicinām pārliecināties, vai tiek lietota mobilās lietotnes jaunākā versija. Lietotnes funkcijas tiek pastāvīgi uzlabotas, kā arī paplašinām mūsu pakomātu tīklu, lai klientiem nodrošinātu pēc iespējas ērtāku sūtījumu saņemšanu un nosūtīšanu.

gklavs

Labāk nebūtu rakstījuši par jaunākām versijām, kuras it kā tiekot pastāvīgi uzlabotas. Pie tik daudz kļūdām, tās būtu jālabo biežāk. Pēdējā versija Gplay ir 2.076, publicēta 28.10.2020…Vai 5 mēneši liecina par pastāvīgu uzlabošanu????

wils

Kad beidzot būs iespēja, pirkuma brīdī sūtījumu noformēt uz LP pakomātu, nevis pasta nodaļu?

Skābene

Šis būtu atbalstāmi!

Latvijas Pasts

Šobrīd strādājam, lai šādu iespēju ieviestu. Drīzumā tiks realizēta, par ko klientus informēsim!

droiderpuika

Man kā klientam gribētos, lai pasta nodaļu karte un pieteikšanās rindā darbojas visos Android telefonos, neatkarīgi no modeļa… (wink). Vai ir zināms, kad Huawei flagmaņu lietotāji varēs atkal izmantot Pasta app? Par pakas pārsūtīšanu nezinu, bet funkcija pieteikties rindā gan tīri labi patika.

Latvijas Pasts

Šobrīd notiek atkīvs darbs pie šī jautājuma risināšanas. Informēsim, kad šī iespēja būs pieejama!

droiderpuik

Labi jaunumi!

Alberts Kviesis

Jums kauna un pašu kritikas nav. Pie Kristapa nopirkāt pseido-lietotāja reklāmiņu, un šis piekrita. Fufelis dzīvē ir tā jūsu apkalpošana un pakalpojumu pieejamība

Alberts Kviesis

Pirmdien redzēsim vai palika labāk. Domāju, ka arī pirmdien nekas nemainīsies

gklavs

Un vēl man patīk murgs ar RAxxxxxx LV paku numuriem , ko lieto ķīnieši.
Nez kāpēc tos aplikācija, sadaļā Mani sūtījumi, neatpazīst. Man pasta nodaļā mēģināja ieskaidrot, ka ķīnieši tos lietojot nelegāli :) Saņemot paku- nosūtītājs gan ir Latvijas Pasts, Mārupē,

digitalk

aizmirsi pierakstīt, ka tā ir Mārupe LV-1044, kur 44. pasta nodaļā atrodas lidostas muita un ieveļas viss aviohlams. RA paku numuri tādi laikam arī ir — pseidotrekings līdz ķīniešu lidmašīnai.

Krotow

Man pasta nodaļā mēģināja ieskaidrot, ka ķīnieši tos lietojot nelegāli

Kaut kādas no REN TV reptiloīdiem sagrābstītas baumas. Tie ir virtuālie numuri, ko Ķīnas pasts dod ārzemju saņēmējiem. Reiz bija pierakstīta adrese kur pēc šiem numuriem varēja noskaidrot konkrētas vietas Ķīnas nekurienes vidū, pa kurām paka staigā līdz lidmašīnai uz rietumiem. Ja atkal atradīšu, iemetīšu.

Aigars B

Pārviržišana nav ērta, jo kaut kapēc eksistē divas sadaļas – “mani sūtījumi” un “pārvirzīt sūtījumu”. Kad loģiskāk būtu to apvienot vienā, lai var redžet kas jau ir pārvirzīts. Man dēļ tā sanāk bieži divreiz samaksāt par vienu un to pašu pārvirzīšanu. Vēl gribēju piebilst, ka atbalsts no pasta ir katastrofāls. Man tā arī neizdevās no viņiem uzzināt kāpēc man ņem naudu par vienu un to pašu pārvirzīšanu divas reizes. Viņiem ir divi maili atbalstam info@pasts.lv un kvdinfo@pasts.lv Kad sāc runāt pa vienu tas pēc brīža pārvirza uz otru. Un tā pa apli un katreiz jāsāk no sākuma, kamēr tu saproti,… Read more »

Usinss

Kad Latvijas pasts sapratīs, ka viņiem vairāk jāinvestē pakomātos, kuri atrodas uz ielas, lai es arī 1 naktī varu izņemt sūtījumu, nevis pēc 22.00 nav pieejams, jo tirdz, centrs slēgts un, ka pie katras pasta nodaļas jābūt pakomātam, tad viņiem sāks tas biznes kustēties. Nesaprotu, kāda velna pēc viņi šī gada laikā nav palielinājuši pakomātu skaitu manā pilsētā. UN tie 2, kas ir, tie ir iekštelpās, un nav pieejami agri no rīta un vēlu vakarā… wtf… un maksāt par sūtījuma pārvirzīšanu??? Visi sūtījumi, kuri nāk no smartpost/telia atsūta sms pieģades dienā, vēlies, lai kurjers ved šuījumu, vai A: 7km radiusā… Read more »

Pastā

Pieteikšanās rindā gan nestrādā kā tas bija paredzēts un izskaidrots šeit.
Nu vismaz Liepājā (laukos)

Māris

Nedaudz atšķiras mana pieredze ar iestāšanos rindā.
Varu teikt tikai pozitīvus vārdus, vienmēr ir man darbojusies un arī atgādinājumi strādājuši. Izmantoju gan tikai Mārupes pasta nodaļu.
P.s. ja nemaldos LPasts izmanto apakšā qminder risinājumu.

KKTK

Pirms diviem gadiem pasta iedotā anketā aizpildīju, ka varat paciņu paziņojumus man sūtīt ar SMS. Tā arī ne reizi nav atnācis. Pastniece nes lapiņas. Tā, kā viņi vēl nav pat šajā līmenī ārpusRīgā.

digitalk

aizpildi vēlreiz, var palīdzēt.

0952

man pēc aizpildīšanas sāka nākt sms, tad uz laiku atgriezās lapiņas un tagad atkal atgriezās sms. go figure.

Krotow

Pieraksti adresei galā savu telefona numuru (bez +371). Man savulaik palīdzēja. Lai gan nu jau vairāk kā gadu 67. pasta nodaļa sūta SMS par visu un lapiņas pastkastē vairs nemet. Par to reizēm pastkastē iemet mazgabarīta pakas no eBay :)

Renārs

Slikti, ka nevar visus saņemtos pasta sūtījumus novirzīt pēc noklusējuma saņemt pakomātā. Tas būtu daudz drošāk un stāvēt tajās rindās pasta nodaļās ir murgs.

Alberts Kviesis

CCP post.soviet paliekas. Tie paši darbinieki, tāda pat attieksme. Anarhija un kaut kāds komunisma gars ar mazohisma piesitienu. Reputācijas uzlabošanās pēdējos 5 gados nav, kopš reiz 15 minūtēs gribēju nosūtīt ierakstītu vēstuli. 45 minūtēs izdevās dēļ aizņemtiem lodziņiem, truliem klientiem un n-paciņām no Anglijas/Īrijas. Pastam ir jābūt orientētam uz klientu, uz ātru apkalpošanu. Pagaidām – čikāšanās līdz pacietības izsīkumam. Arī dēļ rindām un LĒNAS apkalpošanas

Dzintars Peipa

Jā, app gļuko, esi jau sen ārā no pasta kad pienāk ziņa ka tevi aicina pie lodziņa…
Bet izmantoju bieži jau gadiem.
Trakākais aiz sevis dzirdēt kāds tu esi lienot bez rindas…..

Alberts Kviesis

Izņemot kādas priekšzīmīgas un man personīgi nezināmas LP nodaļas, dzīvās rindas gadījumā jums neviens neļaus tikt garām pārējiem, ja reiz gribētāji tikt iekšā jau pāris stundas stāv salā, lietū aiz durvīm. Citādi apsaukās un nolādēs, lai tādi klienti ar mobilajiem numuriem nevairojas. Pirms ieejas post.soviet karaļnamā – priekštelpā ir maksimālais klientu skaits un klientu zālē drīkst ieiet maksimums divi. Nekur tu netiksi ar savu elektronisko kārtas numuru, vai arī ķengas garantētas. Mobilajā aplikācijā daļu sūtījumus nevar pārvirzīt (piemēram UBxxxLV). Jābūt no dzimšanas mazohistam, lai slavētu LV Pasts pakalpojumus. Personāls – atpalicis domāšanā. Serviss tāds pats… ar digitālu uzlīmīti

Jānis Dālmanis

Jā tie SMS ziņojumi ir baigie,esmu aizpildījis sūtīt SMS nevis aicinājumu daudz reizes..tāpat ik pa laikam atsākas lapeles pastkastītē un pastā jautājot,kāpēc tā,man saka mans telefona numurs neesot bijis tātad uz paciņām un atnes manas paciņas uz visām ir skaidri un gaiši lasāms mans numurs..ja vien būtu iespējams es izvairītos no Latvijas pasta,bet diemžēl nākas lietot.. 😒

Alberts Kviesis

Loģiski būtu, ka informējot LV Pasts par SMS saņemšanu lapiņu vietā, tu kā klients tiec reģistrēts LV Pasts datu bāzē un neatkarīgi no paciņas tipa un uzrakstiem, klientam atnāk SMS. Vaina informācijas apmaiņā starp nodaļām un sistēmām? Vai arī pretēji – šādas vienotas datu bāzes nemaz nav. Uzrakstīju pilnvaru, tantes reģistrēja, bet citā reizē pie tā paša lodziņa prasa to pašu pilnvaru papīra formā, oriģinālu. Un citā pilsētā? Būs tas pats, ja norādīšu saņemšanu vecāku adresē, bet izņems pilnvarots penzionārs?

Lauris

Kopš aplikācijā profilā norādīju savu tālruņa Nr., vienmēr saņemu SMS, lapiņas vairs nenāk.

Linda

Sūds! Rindā var nepieteikties – gaidāmais laiks lēkā no 40 minūtēm uz 7, un atpakaļ uz 20 piecu minūšu intervālā, līdz savu rindas kārtu esi palaidis garām.. Izsekošana anāla – ja kādreiz mājas lapā bija precīza informācija par katru pieturas punktu, valsti, instanci, tagad labākajā gadījumā “saņemti dati”, bet visbiežāk izsekošanas informācija beidzot parādās, kad paciņu jau esi saņēmis.. Reizēm paciņa nonāk LV un uz pāris mēnešiem pazūd; ja izvēlas pārvirzīšanu uz to pašu nodaļu, kur bija jānonāk, maģiski uzrodas, bet jāpiķo par paša pasta sistēmas feilu.. Paziņojumi nāk haotiski – daļa aplikācijā, daļa joprojām SMS.. Īsāk sakot, varbūt Latvijas… Read more »

Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: