Web Analytics
More
  Reklāma

  OnePlus un Hasselblad uzsāk ilgtermiņa sadarbību, lai izstrādātu nākamās paaudzes flagmaņu viedtālruņu kameras

  Jaunākie raksti

  Globālais tehnoloģiju zīmols OnePlus šodien oficiāli paziņojis par trīs gadu sadarbību ar leģendāro kameru ražotāju Hasselblad, lai kopīgi izstrādātu nākamās paaudzes viedtālruņu kameru sistēmas nākotnes OnePlus flagmaņu ierīcēm. Abi uzņēmumi jau sadarbojušies uzlabotās kameru sistēmas Hasselblad Camera for Mobile izstrādē jaunajiem OnePlus 9 sērijas viedtālruņiem, kas tiks izziņoti 23. martā.

  Turklāt OnePlus arī paziņojis par plāniem nākamajos trīs gados investēt vairāk nekā 150 miljonus ASV dolāru, lai vēl vairāk attīstītu mobilās attēlveidošanas iespējas, uzņēmumam cenšoties lietotājiem sniegt labāko viedtālruņa kameras lietošanas pieredzi.

  Reklāma

  „OnePlus vienmēr par prioritāti noteicis premium lietošanas pieredzi. Sākot no 2021. gada, mēs mērķtiecīgi īstenojam pasākumus, lai mūsu lietotājiem ievērojami uzlabotu viedtālruņu kameru lietošanas pieredzi, pateicoties patiesi leģendārā partnera Hasselblad zināšanām,” norāda OnePlus dibinātājs un vadītājs Pīts Lau (Pete Lau). „Ar OnePlus augtākā līmeņa aparatūru un datorizētu fotografēšanu, kā arī Hasselblad bagātīgajām estētiskajām zināšanām tradicionālās fotografēšanas jomā, es esmu pārliecināts, ka OnePlus 9 sērija būs ievērojams solis uz priekšu mūsu spējā sniegt premium flagmaņu kameru iespējas.”

  „Hasselblad tic attēlu spēkam, un mūsu misija ir nodrošināt jaunas attēlveidošanas tehnoloģijas iespējas. Ņemot to vērā, Hasselblad ir apņēmies sadarboties ar OnePlus -inovatīvu uzņēmumu, kuram ir tāda pati vīzija attiecībā uz  tehnoloģijām. Sadarbojoties ar OnePlus, mēs ceram sniegt Hasselblad slaveno dizainu un pirmšķirīgo attēlu kvalitāti aizvien vairāk cilvēkiem, kā arī dalīties savā aizrautībā pret satriecošu fotografēšanu,” stāsta Hasselblad viceprezidents Jūns Diele (Jon Diele).

  Hasselblad Camera for Mobile: Nākamās paaudzes OnePlus flagmaņu kameru sistēmas

  Astoņdesmit gadus Hasselblad bijis augstas veiktspējas kameru tehnoloģiju pionieris, kļūstot atpazīstams kā pasaules līderis digitālā formāta kameru un lēcu jomā. Uzņēmuma produkti pazīstami ar savu bezkompromisa attēlu kvalitāti, Skandināvijas dizainu un precizitātes mehānismiem, kas ieguvuši vairāku pasaulē labāko fotogrāfu uzticību un uzņēmuši dažus no pasaulē slavenākajiem attēliem, tostarp cilvēka pirmos soļus uz Mēness.

  Tagad, pateicoties ciešai izpētes un izstrādes sadarbībai, OnePlus un Hasselblad sadarbosies, lai nākotnes OnePlus viedtālruņos, tostarp gaidāmajās OnePlus 9  sērijas ierīcēs, piedāvātu ievērojami uzlabotas kameru sistēmas.

  Šī sadarbība tiks pakāpeniski attīstīta nākamajos trīs gados, sākot ar programmatūras uzlabojumiem, tostarp krāsu pielāgošanu un sensoru kalibrēšanu, un nākotnē aptverot arī citas jomas. Abi uzņēmumi kopā noteiks mobilo kameru pieredzes tehnoloģiskos standartus un izstrādās inovatīvas attēlveidošanas tehnoloģijas, turpinot uzlabot Hasselblad Camera for Mobile. Abas kompānijas apņēmušās OnePlus lietotājiem sniegt tūlītējus ieguvumus, vienlaikus nepārtraukti sadarbojoties, lai turpinātu lietotāju pieredzes un kvalitātes uzlabošanu ilgtermiņā.

  Pirmais un tehniski sarežģītākais šīs sadarbības rezultāts ir progresīva krāsu kalibrēšana. Jaunais krāsu risinājums Natural Color Calibration with Hasselblad (dabiska krāsu kalibrēšana ar Hasselblad), ko vairāku mēnešu garumā kopīgi izstrādājuši OnePlus un Hasselblad, veicot plašu verifikāciju un pielāgošanu, sniegs uztveres ziņā precīzākas un dabiskākas krāsas fotogrāfijām, kas uzņemtas ar OnePlus flagmaņu kamerām. Tas arī būs kā OnePlus jaunais krāsu kalibrēšanas standarts nākotnes viedtālruņu kamerām.

  Jaunais Hasselblad Pro režīms pirmo reizi viedtālruņos nodrošina Hasselblad savā klasē vadošo sensoru kalibrēšanu, sniedzot pārsteidzoši precīzas un dabiskas krāsas, kas piedāvā lielisku materiālu fotogrāfiju  apstrādei. Hasselblad Pro režīms ticis uzlabots ar jaunu lietotāja saskarni, kas balstīta uz Hasselblad attēlu apstrādes programmatūru, lai sniegtu lietotājiem autentisku Hasselblad izskatu un sajūtu. Tas arī profesionāliem fotogrāfiem sniedz vēl nebijušu kontroli, lai viņi spētu apstrādāt savas fotogrāfijas ar iespēju pielāgot ISO, fokusu, ekspozīcijas laiku, baltās krāsas līdzsvaru un daudz ko citu. Lietotāji var arī izmantot 12 bitu RAW formātu vēl bagātīgākām krāsām un plašākam dinamiskajam diapazonam.

  150 miljonu ASV dolāru stratēģiskās investīcijas: Ilgtermiņa saistības attiecībā uz progresīvu mobilo fotografēšanu

  Papildus kopīgai Hasselblad Camera for Mobile attīstīšanai nākotnes OnePlus flagmaņu viedtālruņiem ar Hasselblad, OnePlus arī īstenos trīs gadu stratēģiju, lai vēl vairāk stiprinātu savu kameru sniegtās iespējas. Daudzšķautņainās investīcijas paredzētas vairākām jomām, lai uzlabotu OnePlus spējas saviem lietotājiem sniegt modernākās premium kameru tehnoloģijas, tostarp, bet ne tikai:

  • Turpmāk attīstot četras izpētes un izstrādes laboratorijas pasaulē, tostarp divas inovatīvas attēlveidošanas laboratorijas, kas atrodas ASV un Japānā.
  • Ieviešot jaunas viedtālruņu attēlveidošanas tehnoloģijas nākotnes OnePlus kameru sistēmām, tostarp panorāmas kameru ar 140 grādu redzes lauku, T lēcu tehnoloģiju zibenīgi ātrai fokusēšanai uz priekšu vērstajā kamerā un digitālas augstas izšķirtspējas lēcas, kas tiks piedāvātas OnePlus 9 sērijas ierīcēs, kas praktiski likvidē malu kropļošanu fotogrāfijās ar izteikti platu leņķi.

  „Šodiena ir visu laiku nozīmīgākā diena OnePlus kamerām un, vēl svarīgāk, lietotājiem visā pasaulē. Ar mūsu ilgtermiņa apņemšanos veikt investīcijas progresīvākā izpētes un izstrādes darbā un modernās attēlveidošanas tehnoloģijās mēs vēlamies pozicionēt sevi kā jaunu līderi mobilajā fotografēšanā,” uzsver OnePlus izpilddirektors un izpētes un izstrādes nodaļas vadītājs Kinders Liu (Kinder Liu).

  OnePlus 9 sērijas ierīču nonākšana tirgū: Visu laiku labākās OnePlus flagmaņu pieredzes sniegšana

  Piedāvājot vairākus inovatīvus uzlabojumus mobilajā fotografēšanā, OnePlus 9 sērijas ierīces apvieno OnePlus premium aparatūru un ātru un nevainojamu programmatūru ar slaveno Hasselblad estētiku un pieredzi fotografēšanas jomā, radot līdz šim progresīvāko OnePlus kameru sistēmu –  Hasselblad Camera for Mobile.

  OnePlus 9 sērijas ierīcēs izmantots pielāgots Sony IMX789 sensors līdz šim lielākajam un modernākajam kameras sensoram, kāds izmantots OnePlus ierīcē. Ar 12 bitu RAW formātu tas būs līdz pat 64 reizēm krāsaināks nekā līdz šim, uzņemot attēlus ar dinamiskākām un dzīvīgākām krāsām un nodrošinot profesionāliem fotogrāfiem plašākas iespējas veikt papildu attēlu apstrādi. Hasselblad Camera for Mobile arī nodrošinās uzlabotu HDR video ierakstīšanu, kā arī atbalstu 4K 120FPS un 8K 30FPS video uzņemšanai.

  OnePlus 9 sērijas prezentācijas pasākums tiks straumēts 23. martā plkst. 16.00 vietnē https://www.oneplus.com/launch. Papildu informācija būs pieejama oficiālajā OnePlus mājaslapā, forumos un sociālo mediju kanālos.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  4 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  digitalk
  08.03.2021 12:18

  nu tak, ja 2 cm pirduļi varot izdot Dolby DTS skaņu, tad jau Hasselblad piesaiste izdos A3 plakāta kvalitātes bildi no pāris milimetru lēcas! muldētāji.

  Last edited 3 years ago by digitalk
  0952
  08.03.2021 12:38
  Reply to  digitalk

  nu, neko aplamu jau viņi tur ieteikt nevar, jautājums vai to varēs realizēt par summu, ko sagaida telefona pircēji.

  uzraksts uz telefona (piem. inspired by hasselblad) ja ne uzlabos bildi, tad arī nepasliktinās.
  dxom uzrakstīs, ko vajag un pīpli ņammās.

  ps lētam laptopam, no kura rakstu, ikurāt ir dts sound studio uzraksts. skaņa? nesmīdiniet manas čībiņas, divus blakus esošus skaļrunīšus es pat par stereo nesaucu.

  Last edited 3 years ago by 0952
  Krotow
  08.03.2021 16:32
  Reply to  0952

  Laptopiem kaut cik sakarīga iebūvēto skaļruņu skaņa beidzās 2000-o beigās, kad jaunajos plakanajos korpusos kaut cik jēdzīgiem skaļruņiem vairs fiziski nebija vietas.

  Redzēs ko tur telefoniem izdomās. Huawei kādu laiku niekojās ar šķidrajām lēcām, taču tirgū tas viss joprojām nav nonācis.

  Fufcix
  08.03.2021 16:38

  telefonā ir maza matrica un sīks objaktīvs, piesaukt vidējā formāta 6×6 Hasselblad attēla kvalitāti ir nekorekti

  Last edited 3 years ago by Fufcix
  Reklāma