Web Analytics
More
  Reklāma

  Garmin prezentē Enduro viedpulksteni ar akumulatora darbības laiku līdz pat 65 dienām

  Jaunākie raksti

  Klajā nācis jauns Garmin viedpulkstenis – Enduro, kas piedāvā nedēļām ilgu akumulatora darbību, tajā pašā laikā ir viegls un izturīgs. Tas īpaši radīts piedzīvojumu meklētājiem un aktīviem ceļotājiem. Pielāgojami enerģijas pārvaldības režīmi un Power Glass saules enerģijas uzlādes ekrāns spēj paildzināt akumulatora darbības laiku līdz pat 65 dienām. Savukārt jaunas taku skriešanas un uzlabotas treniņu funkcijas palīdz izturības sporta veidu cienītājiem trenēties un analizēt savu sniegumu, lai to ikdienas spētu uzlabot.

  “Enduro ir veidots, lai izturētu ikvienu treniņu vai maratonu un lai sniegtu maratonistiem un garo distanču riteņbraucējiem pārliecību, ka viņu pulkstenim ir tikpat daudz enerģijas, cik viņiem pašiem, bet pulksteņa unikālā veselības uzraudzības tehnoloģija palīdzēs sniegumu uzlabot,” stāsta Dens Bartels, “Garmin” pasaules tirdzniecības nodaļas viceprezidents. “Ar Enduro uz rokas ultra distanču sportisti var koncentrēties sacensībām, nevis uz to, vai pulksteņa akumulators spēs tik viņiem līdzi.”

  Vieglajam un izturīgajam Enduro viedpulkstenim ir jauna UltraFit neilona siksniņa un pievienojams dimantveida oglekļa pārklājuma titāna ietvars. GPS režīmā pulksteņa darbības laiks ir 70 stundas vai līdz pat 80 stundām, izmantojot saules enerģiju. Enduro paredzēts nerimstošiem sacensību apstākļiem, un tajā ir pieejami dažādi jauni treniņu un enerģijas atjaunošanas rīki, kā arī jau ierastās sporta funkcijas, kas papildinātas tieši izturības sportistu vajadzībām:

  • Trail run VO2 Max funkcija automātiski pielāgojas, ņemot vērā veiktspēju taku skriešanas laikā, kā arī siltuma un augstuma aklimatizāciju.
  • Papildu drošībai un informētībai ClimbPro Trail Enhancements funkcija fiksē arī datus par skrējēja progresu kalnu nogāžu šķērsošanas laikā.
  • Ultrarun Activity funkcija ar atpūtas taimeri reģistrē atpūtas vietās pavadīto laiku.
  • Papildinātas enerģijas atgūšanas, ieteikto treniņu un citas funkcijas sportista izturības līmeņa paaugstināšanai, kā arī efektīvai ikdienas veselības un labsajūtas novērošanai.

  Enduro aprīkots ar navigācijas un savienojamības funkcijām, tostarp piekļuvi vairākām globālām navigācijas satelītu sistēmām, kas ļauj noteiktu atrašanās vietu labāk nekā tikai GPS. Papildus arī iebūvēti tādi sensori, kā altimetrs augstuma noteikšanai, barometrs laikapstākļu noteikšanai un trīsasu elektroniskais kompass. Kad pulkstenis savienots ar Garmin inReach Mini satelītkomunikatoru, lietotāji var ērti un ātri sūtīt un saņemt ziņas, kā arī dalīties ar savu atrašanās vietu arī ārpus mobilā tīkla pārklājuma.

  Pašlaik pieejamie Enduro modeļi tiek piedāvāti mazumtirdzniecības cenu diapazonā no 799,99 € līdz 899,99 €.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  4 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Wes
  17.02.2021 10:25

  Kopš Garmin samaksāja izpirkumu, šis ražotājs manā izpratnē aizgāja krēslas zonā un ir liels nē man.

  Māris
  17.02.2021 19:12
  Reply to  Wes

  Kur tas interesē..

  edza
  19.02.2021 10:11
  Reply to  Wes

  Baigo variantu jau viņiem nebija.

  Gints
  17.02.2021 14:57

  Kad viņi būs pārdošanā? Redzu tagad tikai pie gpspro.lv

  Reklāma