Reklāma

Revolut uzsāk darbību Latvijā kā banka un piedāvā klientiem aizsargātus depozītu kontus

Jaunākie raksti

Apple iPhone 13 apskats – nekas īsti jau nav mainījies, bet tomēr…

Vēl viens gads riņķī, un Apple atkal ir izlaidis atjauninātu un uzlabotu uzņēmuma galveno produktu - iPhone viedtālruni. Apple...

“Tele2” pieslēgumu skaits pārsniedzis 1 miljonu

Mobilo sakaru operatora “Tele2” apgrozījums šī gada deviņos mēnešos palielinājies par 8,7%, salīdzinot ar pagājušā gada attiecīgo laika periodu,...

Kopējais Tet grupas apgrozījums šogad audzis par 7%, eksports – par 37%

Šī gada deviņos mēnešos Tet grupas kopējais apgrozījums sasniedzis 174,6 miljonus eiro, augot par 7%, salīdzinot ar attiecīgo periodu...

Luminor uzņēmumiem turpmāk atvērs norēķinu kontus attālināti

Turpinot bankas pakalpojumu digitalizāciju un pielāgošanos ārkārtējās situācijas apstākļiem, sākot ar šī gada oktobri uzņēmēji varēs atvērt Luminor jaunu...

Lielbritānijas skolas izmantos sejas atpazīšanu, lai paātrinātu pusdienu maksājumus

Neskatoties uz privātuma apsvērumiem, sejas atpazīšanas tehnoloģija klientu apkalpošanas un citās jomās ienāk aizvien straujāk, nodrošinot būtiski ātrāku procesu...

Revolut, globālā finanšu platforma, kam visā pasaulē ir vairāk nekā 15 miljoni klientu, šodien ir aktivizējusi savu Eiropas specializēto bankas pakalpojumu licenci Latvijā. Klienti Latvijā, veicot lietotnes atjaunināšanu uz Revolut Bank, lai iegūtu papildu pakalpojumus, tagad varēs veikt noguldījumus, kas tiks aizsargāti saskaņā ar noguldījumu garantiju sistēmu. Lietotnes atjaunināšanas process uz Revolut Bank aizņems vien dažas minūtes.

Līdz šim Revolut Latvijā ir piesaistījis vairāk nekā 160 000 klientu, un strauji augošais finanšu tehnoloģiju uzņēmums ir pārliecināts, ka aizsargātie noguldījumu konti līdzās Revolut plašajam produktu un pakalpojumu klāstam nodrošinās Latvijas klientiem stingrāku kontroli, lielāku vērtību un drošību nekā tradicionālajās bankās.

“Revolut šobrīd ir visstraujāk augošais finanšu tehnoloģiju uzņēmums Eiropā, jo visu mūsu darbību centrā ir klients. Mūsu produkta dizains ir nepārspējams, mums nav slēptu maksu, un mēs nepārtraukti veidojam jaunus un novatoriskus finanšu produktus,” sacīja Virgīlijs Mirkes (Virgilijus Mirkės), Revolut Bank izpilddirektors. “Bankas darbības uzsākšana Latvijā nodrošinās lielāku drošības un pārliecības līmeni mūsu klientiem un ļaus mums tuvākajā nākotnē laist klajā daudz jaunu produktu un pakalpojumu,” Mirkes turpināja.

Līdz šim uzņēmums Revolut Group ir piesaistījis gandrīz 1 miljardu ASV dolāru ieguldījumu, un pēdējā laikā tā vērtība ir sasniegusi 5,5 miljardus ASV dolāru. Tikai piecu gadu laikā vien Revolut ir piesaistījis vairāk nekā 15 miljonus klientu visā pasaulē. Pagājušajā gadā Revolut uzsāka savu specializēto banku darbību Polijā un Lietuvā un abās valstīs sāka piedāvāt ļoti konkurētspējīgus kredītproduktus. Specializēto bankas pakalpojumu licence ļauj Revolut Bank sniegt ierobežotus bankas pakalpojumus, izmantojot lietotni Revolut, kā arī finanšu pakalpojumu un produktu klāstu, ko piedāvā citi Revolut grupas uzņēmumi.

Izmantojot lietotni Revolut, klienti var precīzi sekot tam, cik daudz viņi katru mēnesi tērē dažādām izdevumu kategorijām, kā restorānu apmeklējums un pārtikas preces, var šīm kategorijām iestatīt mēneša tēriņu limitu un pārvaldīt abonēšanas pakalpojumu maksu, uzreiz nosūtīt un pieprasīt naudu no draugiem un noapaļot norēķinus ar kartēm, uzkrājot atlikušo sīknaudu līdz apaļai summai. Revolut klienti var arī tērēt un pārskaitīt naudu visā pasaulē bez slēptiem maksājumiem, lietotnē turēt un mainīt 29 valūtas, uzreiz nosūtīt naudu draugiem un ģimenei.

Reklāma

25 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
25 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments

Tas nozīmē to, ka VID tiks pie datiem?
Respektīvi. Ja man ienāk kāda lielāka nauda tad VID to visu redzēs?

Tas pats skar akciju tirdzniecību?

Tā kā arī iepriekš Revolut bija Eiropas finanšu iestāde, tehniski pēc vajadzības VID var mēģināt tikt pie šiem datiem. Tagad gan process tiek krietni vienkāršots un principā darbībai ir jābūt tādai pašai tā it kā nauda tiktu glabāta kādā no Latvijas bankām. Žuļikiem būs jāmeklē jauns serviss saviem netīrajiem darījumiem. Varbūt jāpāriet uz kripto?

Kas ar Latviešu bāleliņiem ZTI??

VID arī ir lietas kursā un ja vēlies pārverst savus BTC uz EUR, tad arī būs jāmaksā valsitj nodoklītis: https://www.vid.gov.lv/lv/fiziskas-personas-darbibas-ar-kriptovalutam
Jāgaida, kad varēs māju vai auto LV nopirkt par BTC/ETH.

reģistrējot īpašumtiesības, parādās darījums, objektam ir vērtība, attiecīgi ir arī nodokļi – no kurienes doma, ka btc ļauj paslēpt darījumu, kur reģistrā mainās īpašnieks?

ja darījuma vērtība ir stipri zemāka par tirgus vidējo, rodas jautājums a huļi tā. un panesās.

Ir tāda Blackcat card … :) Maltā reģistrēts pasākums. Ja nu kādam vajadzīgs … https://blackcatcard.com/

Tad jau labi. Revolut kļūs par komercbanku un viņu klienti Latvijā varēs norēķināties tāpat kā esošo banku karšu klienti. Nodokļu optimizatoriem gan nāksies meklēt citu ofšoru.

Hmm, nez, var arī neatjaunināties uz Revolut bank un turpināt kā līdz šim? Vai tik un tā vienā jaukā dienā pasākums kļūst mandatory?

VID netiks Revolut klāt, garantēju.

Ja? VID klausa tavām pavēlēm?

Ja vienreiz nesanāca, tad kāpēc gan otreiz Revolut advokātiem nepasūtīt dillēs Latvijas VIDu?
Tas neko nenozīmē, ka ar šodien būs licenzēta Latvijā.

Par laimi tā tas nedarbojas un ja kāds komersants vēlas Latvijā piedāvāt bankas pakalpojumus, tad jāuzņemas arī attiecīgās saistības pret klientu datu drošību un nodokļu nomaksu.

Atbilde no Revolut!
“Thank you for patiently waiting. As I’ve checked here in my end, it seems that if in any case that any institution would like to receive data from your Revolut account, you have nothing to worry about as we do not do not give access to them, unless there is a legal/regulatory requirement for us to share data.”

ĀMEN! Paliekam Revolut. :)

liekas, ka te slēpjas arī atbilde: “unless there is a legal/regulatory requirement for us to share data.”

Tu lasīt proti? :) Ko nozīmē šīs teikuma beigas: “there is a legal/regulatory requirement for us to share data.”? :)

attēlā

DE667AC0-850B-4383-8E64-D8349E577F09.jpeg

Revo maksajumu konts ir viens, banka ar lv licenci, bet atrodas LT un zem Lt jurisdikcijas ne LV ir otrs, trading konts, kas ir zem Uk ir trešais.

LR1 15feb raudijumā 17.05 arhīvā 14 min tiek viss izskaidrots. Datus Revo nesniedz ja nav konkrēts pieprasījums par personu no valsts puses, kas notiek parasti kāda kriminālprocesa ietvaros vai tml.. Revo izskatas ka nezinos LV par apgrozijumiem, ka to dara lv bankas, ja vien kads nepieprasis konkreti par konkretu personu.

var taču slēpties ofšorā kā visi normāli fekteri, kam ir ko slēpt.

Tas pārak advancēti. Šeit ir runa par bēdzējiem no ātro kredītu nemaksāšanas un alimentu nemaksātajiem.

Kopš Revoluts ir Lietuvas pārvaldībā sāk arvien mazāk interesēt šis kantoris!

Pieļauju, ka Revolut īpašnieki īsti neizprata konkrēto Latvijas situāciju -to, kādam mērķim vairums lietoja un kpc te tik daudz klientu bija 😀 Bet neko, rekur alternatīva,jau sešus gadus lietoju transferwise, joprojām stabils un pilda savu funkciju. Ietaupu naudu uz pārskaitijumiem un vid joprojām netiek klāt un patiesībā tur diezgan gudra tā sistēma ja iedziļinas, ka īsti neviena valsts tur nespēj izsekot, jo transferwise ir kā vidutājs. Tu pārskaiti viņiem naudu, bet viņi pārskaita tev naudu no cita sava konta attiecīgajā valstī + arī pašiem ir bezmaksas maksājumu karte, tad vispār gali ūdenī. Var paši paeksperimentet, sakuma liekas sarezgiti, kamēr saglabā… Read more »

Es domāju, ka Revolut ļoti labi saprot, kādos nolūkos viņu servisu cilvēki izmanto. Tāpēc tas ir uzbūvēts tieši šāds.

Lasu – Teslai pieder bitcoin, Īlons Masks pelna ar akciju vērtību svārstībām, ko rada viņa tvīti, tad vēl pelna arī ar kriptovalūtu. Revolut (banka, mļin) piedāvā kriptovalūtu maciņu. Revolut gan jau nojauš, kāpēc daudzi lieto viņu pakalpojumus (izvairīšanās no nodokļiem), bet neko aktīvi nedara.
Jautājums – kad pasaules mēroga uzņēmēji pazaudēja cieņu pret sevi?

nevar pazaudēt to, kā nav bijis.

Kā nedara? Vakar kāreiz Revolut atsūtīja e-pastu, ka maina cenu politiku un tagad bezmaksas plānam būs mazāk labumu. Kaut kad nesen Revolut laikam pa nullēm izbrauca un tagad jāsāk pelnīt no savas visnotaļ lielās lietotāju bāzes. Līdz tam viņi tērējā investoru naudu izaugsmē. Ja būsim precīzi Revolut ir piesaistījis gandrīz miljardu ASV dolāru investīcijas.

Reklāma
Reklāma