web analytics

Revolut uzsāk darbību Latvijā kā banka un piedāvā klientiem aizsargātus depozītu kontus

Jaunākie raksti

“Coinbase” stūrē publiskas kompānijas virzienā

Kriptovalūtu tirdzniecības uzņēmums "Coinbase" nolēmis kļūt par publisku kompāniju. Uzņēmums ceturtdien, 25. februārī, ASV Vērtspapīru un biržu komisijā iesniedza...

Gandrīz puse pārdoto viedtālruņu Japānā pagājušajā gadā bijuši iPhone

Šī gada pirmajos mēnešos ienāk arvien jauna un jauna informācija par dažādiem 2020. gada finanšu un pārdošanas datiem, tāpēc...

Zoom sāks piedāvāt automātiskos subtitrus arī bezmaksas versijas lietotājiem

Videokonferenču rīks Zoom līdz 2021. rudenim plāno piedāvāt automātisko subtitru veidošanu arī bezmaksas lietotājiem, tiesa, šobrīd šai iespējai nepieciešams...

“Mercedes” nevēlas sasteigt atteikšanos no iekšdedzes dzinējiem

Vācu autoražotājs "Mercedes" iepriekš iepazīstinājis ar dažādiem plāniem, kā uzņēmums plāno pārstrukturizēt savu biznesu nākotnes elektroauto tirgum. Autoražotājs pamazām...

HP atpērk HyperX no Kingston

HP Inc. ar Kingston noslēguši vienošanos par HyperX pārdošanu HP. Darījuma summa ir 425 miljoni dolāru par HyperX datorspēļu...

Revolut, globālā finanšu platforma, kam visā pasaulē ir vairāk nekā 15 miljoni klientu, šodien ir aktivizējusi savu Eiropas specializēto bankas pakalpojumu licenci Latvijā. Klienti Latvijā, veicot lietotnes atjaunināšanu uz Revolut Bank, lai iegūtu papildu pakalpojumus, tagad varēs veikt noguldījumus, kas tiks aizsargāti saskaņā ar noguldījumu garantiju sistēmu. Lietotnes atjaunināšanas process uz Revolut Bank aizņems vien dažas minūtes.

Līdz šim Revolut Latvijā ir piesaistījis vairāk nekā 160 000 klientu, un strauji augošais finanšu tehnoloģiju uzņēmums ir pārliecināts, ka aizsargātie noguldījumu konti līdzās Revolut plašajam produktu un pakalpojumu klāstam nodrošinās Latvijas klientiem stingrāku kontroli, lielāku vērtību un drošību nekā tradicionālajās bankās.

“Revolut šobrīd ir visstraujāk augošais finanšu tehnoloģiju uzņēmums Eiropā, jo visu mūsu darbību centrā ir klients. Mūsu produkta dizains ir nepārspējams, mums nav slēptu maksu, un mēs nepārtraukti veidojam jaunus un novatoriskus finanšu produktus,” sacīja Virgīlijs Mirkes (Virgilijus Mirkės), Revolut Bank izpilddirektors. “Bankas darbības uzsākšana Latvijā nodrošinās lielāku drošības un pārliecības līmeni mūsu klientiem un ļaus mums tuvākajā nākotnē laist klajā daudz jaunu produktu un pakalpojumu,” Mirkes turpināja.

Līdz šim uzņēmums Revolut Group ir piesaistījis gandrīz 1 miljardu ASV dolāru ieguldījumu, un pēdējā laikā tā vērtība ir sasniegusi 5,5 miljardus ASV dolāru. Tikai piecu gadu laikā vien Revolut ir piesaistījis vairāk nekā 15 miljonus klientu visā pasaulē. Pagājušajā gadā Revolut uzsāka savu specializēto banku darbību Polijā un Lietuvā un abās valstīs sāka piedāvāt ļoti konkurētspējīgus kredītproduktus. Specializēto bankas pakalpojumu licence ļauj Revolut Bank sniegt ierobežotus bankas pakalpojumus, izmantojot lietotni Revolut, kā arī finanšu pakalpojumu un produktu klāstu, ko piedāvā citi Revolut grupas uzņēmumi.

Izmantojot lietotni Revolut, klienti var precīzi sekot tam, cik daudz viņi katru mēnesi tērē dažādām izdevumu kategorijām, kā restorānu apmeklējums un pārtikas preces, var šīm kategorijām iestatīt mēneša tēriņu limitu un pārvaldīt abonēšanas pakalpojumu maksu, uzreiz nosūtīt un pieprasīt naudu no draugiem un noapaļot norēķinus ar kartēm, uzkrājot atlikušo sīknaudu līdz apaļai summai. Revolut klienti var arī tērēt un pārskaitīt naudu visā pasaulē bez slēptiem maksājumiem, lietotnē turēt un mainīt 29 valūtas, uzreiz nosūtīt naudu draugiem un ģimenei.

25 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
25 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
JAUTĀ TĀJS

Tas nozīmē to, ka VID tiks pie datiem?
Respektīvi. Ja man ienāk kāda lielāka nauda tad VID to visu redzēs?

Tas pats skar akciju tirdzniecību?

Kristaps Skutelis

Tā kā arī iepriekš Revolut bija Eiropas finanšu iestāde, tehniski pēc vajadzības VID var mēģināt tikt pie šiem datiem. Tagad gan process tiek krietni vienkāršots un principā darbībai ir jābūt tādai pašai tā it kā nauda tiktu glabāta kādā no Latvijas bankām. Žuļikiem būs jāmeklē jauns serviss saviem netīrajiem darījumiem. Varbūt jāpāriet uz kripto?

Ingus

Kas ar Latviešu bāleliņiem ZTI??

Ervīns

VID arī ir lietas kursā un ja vēlies pārverst savus BTC uz EUR, tad arī būs jāmaksā valsitj nodoklītis: https://www.vid.gov.lv/lv/fiziskas-personas-darbibas-ar-kriptovalutam
Jāgaida, kad varēs māju vai auto LV nopirkt par BTC/ETH.

0843

reģistrējot īpašumtiesības, parādās darījums, objektam ir vērtība, attiecīgi ir arī nodokļi – no kurienes doma, ka btc ļauj paslēpt darījumu, kur reģistrā mainās īpašnieks?

ja darījuma vērtība ir stipri zemāka par tirgus vidējo, rodas jautājums a huļi tā. un panesās.

Aldis Esmits

Ir tāda Blackcat card … :) Maltā reģistrēts pasākums. Ja nu kādam vajadzīgs … https://blackcatcard.com/

Krotow

Tad jau labi. Revolut kļūs par komercbanku un viņu klienti Latvijā varēs norēķināties tāpat kā esošo banku karšu klienti. Nodokļu optimizatoriem gan nāksies meklēt citu ofšoru.

ansis

Hmm, nez, var arī neatjaunināties uz Revolut bank un turpināt kā līdz šim? Vai tik un tā vienā jaukā dienā pasākums kļūst mandatory?

reālists

VID netiks Revolut klāt, garantēju.

Kristaps Skutelis

Ja? VID klausa tavām pavēlēm?

reālists

Ja vienreiz nesanāca, tad kāpēc gan otreiz Revolut advokātiem nepasūtīt dillēs Latvijas VIDu?
Tas neko nenozīmē, ka ar šodien būs licenzēta Latvijā.

Kristaps Skutelis

Par laimi tā tas nedarbojas un ja kāds komersants vēlas Latvijā piedāvāt bankas pakalpojumus, tad jāuzņemas arī attiecīgās saistības pret klientu datu drošību un nodokļu nomaksu.

reālists

Atbilde no Revolut!
“Thank you for patiently waiting. As I’ve checked here in my end, it seems that if in any case that any institution would like to receive data from your Revolut account, you have nothing to worry about as we do not do not give access to them, unless there is a legal/regulatory requirement for us to share data.”

ĀMEN! Paliekam Revolut. :)

kristaps z

liekas, ka te slēpjas arī atbilde: “unless there is a legal/regulatory requirement for us to share data.”

Kristaps Skutelis

Tu lasīt proti? :) Ko nozīmē šīs teikuma beigas: “there is a legal/regulatory requirement for us to share data.”? :)

hadron

attēlā

DE667AC0-850B-4383-8E64-D8349E577F09.jpeg
NIO

Revo maksajumu konts ir viens, banka ar lv licenci, bet atrodas LT un zem Lt jurisdikcijas ne LV ir otrs, trading konts, kas ir zem Uk ir trešais.

LR1 15feb raudijumā 17.05 arhīvā 14 min tiek viss izskaidrots. Datus Revo nesniedz ja nav konkrēts pieprasījums par personu no valsts puses, kas notiek parasti kāda kriminālprocesa ietvaros vai tml.. Revo izskatas ka nezinos LV par apgrozijumiem, ka to dara lv bankas, ja vien kads nepieprasis konkreti par konkretu personu.

0843

var taču slēpties ofšorā kā visi normāli fekteri, kam ir ko slēpt.

Rudolfs

Tas pārak advancēti. Šeit ir runa par bēdzējiem no ātro kredītu nemaksāšanas un alimentu nemaksātajiem.

Gmb

Kopš Revoluts ir Lietuvas pārvaldībā sāk arvien mazāk interesēt šis kantoris!

Aigars Makars

Pieļauju, ka Revolut īpašnieki īsti neizprata konkrēto Latvijas situāciju -to, kādam mērķim vairums lietoja un kpc te tik daudz klientu bija 😀 Bet neko, rekur alternatīva,jau sešus gadus lietoju transferwise, joprojām stabils un pilda savu funkciju. Ietaupu naudu uz pārskaitijumiem un vid joprojām netiek klāt un patiesībā tur diezgan gudra tā sistēma ja iedziļinas, ka īsti neviena valsts tur nespēj izsekot, jo transferwise ir kā vidutājs. Tu pārskaiti viņiem naudu, bet viņi pārskaita tev naudu no cita sava konta attiecīgajā valstī + arī pašiem ir bezmaksas maksājumu karte, tad vispār gali ūdenī. Var paši paeksperimentet, sakuma liekas sarezgiti, kamēr saglabā… Read more »

Kristaps Skutelis

Es domāju, ka Revolut ļoti labi saprot, kādos nolūkos viņu servisu cilvēki izmanto. Tāpēc tas ir uzbūvēts tieši šāds.

ggggg

Lasu – Teslai pieder bitcoin, Īlons Masks pelna ar akciju vērtību svārstībām, ko rada viņa tvīti, tad vēl pelna arī ar kriptovalūtu. Revolut (banka, mļin) piedāvā kriptovalūtu maciņu. Revolut gan jau nojauš, kāpēc daudzi lieto viņu pakalpojumus (izvairīšanās no nodokļiem), bet neko aktīvi nedara.
Jautājums – kad pasaules mēroga uzņēmēji pazaudēja cieņu pret sevi?

digitalk

nevar pazaudēt to, kā nav bijis.

Kristaps Skutelis

Kā nedara? Vakar kāreiz Revolut atsūtīja e-pastu, ka maina cenu politiku un tagad bezmaksas plānam būs mazāk labumu. Kaut kad nesen Revolut laikam pa nullēm izbrauca un tagad jāsāk pelnīt no savas visnotaļ lielās lietotāju bāzes. Līdz tam viņi tērējā investoru naudu izaugsmē. Ja būsim precīzi Revolut ir piesaistījis gandrīz miljardu ASV dolāru investīcijas.

Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: