Reklāma

Google Photos saņems jaunas iespējas, bet tās tiek slēptas aiz abonentmaksas

Jaunākie raksti

BISSELL CrossWave Cordless mazgājošā slotas tipa putekļu sūcēja apskats

Nu jau esmu kļuvis par oficiālo tīrības un spodrības ziņnesi, šajā pavasarī turpinām dažādu mājsoļa palīgu apskatus ar vienu...

Latvijā vadošais ielu mākslinieks KIWIE izlicis pārdošanā pasaules mērogā unikālus NFT

KIWIE ir viens no pazīstmākajiem ielu māksliniekiem Latvijā, kura vārds izskanējis tālu aiz mūsu valsts robežām. Viņa firmas zīme,...

Hakatonā pētīs, vai elektroauto var uzlādēt pie apgaismojuma staba, kā arī citas idejas

Lādēt elektroauto pie apgaismojuma staba un ieviest metrobusa līniju Teikas virzienā. Pie kā strādās hakatonā? No 15. līdz 17....

Eiropas Parlaments vēlas slēgt pirātiskās sporta pārraides 30 minūšu laikā

Eiropas Parlaments strādā pie lēmuma, kas varētu pieprasīt slēgt pirātiskās sporta pārraides vien pusstundas laikā. Lai to spētu īstenot...

Parādās ziņas, ka varētu kavēties jauno iPad un MacBook portatīvo datoru ražošana

Jau 2020. gads bija izaicinājumu pilns elektronikas ražošanā, jo radās problēmas ar dažādu detaļu izgatavošanu, piegādi un produktu salikšanu,...

Google tikko izziņojusi vairākus lielus Google Photos jaunumus, to skaitā ir arī video apstrādes iespējas, bet diemžēl daudzi labumi nu būs paslēpti aiz abonentmaksas visiem tiem, kuri neizmanto Pixel viedtālruņus.

Google Photos jaunās iespējas būs pieejamas tikai kopā ar Google One mākoņdatu krātuves pakalpojuma abonēšanu. Pirmie pie jaunajām Google Photos iespējām un video apstrādes rīka tiks iOS lietotāji, bet Android lietotājiem nāksies pagaidīt vismaz pāris nedēļas.

Tiek solīts, ka Google Photos video apstrādes rīks būs visai spējīgs, tikšot pat izmantots mākslīgais intelekts, lai padarītu video krāsas spilgtākas, bet vienlaikus lai tās nezaudētu dabiskumu.

Foto apstrādes rīku klāsts tiks papildināts ar Portrait Blur, Portrait Light un Color Pop efektiem, kas iepriekš bija pieejami tikai Pixel lietotājiem.

Lai izmantotu jaunās Google Photos iespējas, nāksies iegādāties Pixel viedtālruni vai veikt Google One mākoņdatu krātuves abonēšanu, kā arī Android viedierīcei būs jābūt ar vismaz Android 8 Oreo un 3 GB RAM.

Reklāma

14 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
14 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Khe

Manā gadījumā visu izšķirs vai būs pieejamas fujifilm simulācijas.
Ja jā, tad tas varētu būt iemesls kā nakamo iegādāties pixeli un izmantot google sniegtās iespējas.
Zinu, ka kārtīgiem hard core foto profesionāļiem (sarkasms) vienīgais standarts ir canon + raw + photoshop, tādēļ palūgšu iztēloties, ka viss nav melns un balts :D

T.s.

Bet ko es negaidiju, ka Pixelī ir raw. Nav gan vēl mēģināts. Bet ir.

0843

tas ir štrunts, par vajadzīgu softu vai servisu var maksāt.

brīnumi sāksies, kad telefonus tirgos itkā lēti, bet bāzes cenā nebūs iekļauta kameras izmantošana, bluetooth, atmiņas izmantošana bāzē – 16GB, lai piekļūtu pārējai – abonē to.
daudzhercu ekrāniem bāzē – pilnīgi pietiekamie 60, gribi 90 vai 120 – abonē.
nu, jūs jau sapratāt))

Kristaps Vanags

Interesanti kā raksts tiek rakstīts ar vēstījumu “Google prasa veselus 20EUR/gadā! Ārprāts!”. Bāc, tas ir aptuveni viens aliņš mēnesī nevis mašīna.

Artis Abols

No vienas puses tie ir 20 eur gadā. No otras puses Photos vēsturiski ir ir bezmaksas serviss. No trešās – kad katru mēnesi sāk maksāt par foto, par skuvekli, Spotify, Netflix un Disney sīkajiem, par Japānas saldumiem, Amazon Prime, novērošanas kameras mēneša maksa utt., tad sanāk normāls čungurs beigās.

1253

man patīk tavs domu gājiens, tas viss jau sen bija aprakstīts nezinītī uz mēness, nodaļa par nakšņošanu viesnīcā ekonomiskā.

Jānis

Protams, bet ir iespēja to vīzu neabonēt un līdz ar to ietaupīt “normālu čunguru beigās”.
Par pakalpojumiem ir jāmaksā un tas ir tikai normāli.

Čiekurs

Tad tik turpini lūrēt reklāmas, atdot privātu info un vēl maksāt piķi par pakalpojumiem, kuru nav. Ar tādu attieksmi drīz Apple stratēģija liksies, kā brīvprātīgs ziedojums bomzim.

albertsmc

Tas ir no sērijas:
gribi konvertēt no viena formāta uz citu – gadā 5eur;
gribi apskatīties uzņemto foto – 15eur
gribi lietot Android – 50eur
gribi ar Android zvanīt – 7eur
gribi elpot gaisu – 300eur

Nocirst rokas, tādiem, kas parazitē uz citu rēķina!

Būtu labāk izgudrojuši, piemēram, ilgāk uzglabāt svaigu pārtiku. Attīstīt bezatkritumu ciklu. No 1w darbības atgriezt 1.25w.

1253

>No 1w darbības atgriezt 1.25w

par akciju biržu esi lasījis?)

as as

Es pareizi sapratu tekstā rakstīto, ka Googles pakalpojumu pirmie saņems IOs lietotāji??? Tas nešķiet normāli!

0843

normāli viss, gugle notestēs servisu uz ios lietotājiem, pielabos atklātās kļūdas un izlaidīs priekš androida.

Jānis

Nevis notestēs, lai labotu kļūdas, bet izlaidīs uz iOS vispirms, jo AppStorā tiek tērēts 2x vairāk naudas kā Google Play, ar vairākas reizes mazāk lietotājiem.

digitalk

un lietotāju skaits šeit svarīgs kāpēc? mazāk pircēju servisam, jo viens lietotājs izgāž vairāk naudas, bet vienu un to pašu produktu divreiz nopirkt nevar?

Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: